Paroda, sukėlusi labai daug vaikų susižavėjimo

  • Paskelbė : Danutė Miknevičienė
  • Paskelbta: 2023-09-15
  • Kategorija: Paroda

Džiaugiamės, kad buvę Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai, šiandien jau suaugę žmonės, grįžta į mokyklą, kad susitiktų su dabartiniais mokiniais ir pasidalintų savo SĖKME.

Rugsėjo 15 dieną bibliotekoje su 3 ir 4 klasės mokinukais susitiko Julius Vasiliauskas. Nuo rugsėjo 4 d. bibliotekoje eksponuojama jo kūrybinių darbų paroda „Suvenyrai iš metalo laužo“.

Julius papasakojo vaikams, kaip ir kodėl pradėjo  gaminti tokius suvenyrus. Parodė pirmąjį savo darbelį. Atsakė į daugybę mokinių užduotų klausimų. Kaip ir iš ko padarytas tas ar kitas suvenyras, kiek laiko užtruko juos padaryti. Visi labai norėjo pakilnoti, ar sunkus tankas. Išsirikiavo eilė norinčių nusifotografuoti su kardu. Vieni bandė pasimatuoti batelį, kiti suko mėsmalės rankeną. Dar kiti apžiūrinėjo didžiulį vorą, siuntė per rankas metalinę bitę. O norinčių mokytis suvirintojo amato buvo la-a-abai daug.

Juliaus pasidalinimas savo sėkme - tai puikus padrąsinimas vaikams, nebijoti patikėti savimi, ieškoti savo gebėjimų, rasti ir ryžtingai bandyti.

 

 

Nuotraukos:
Danutė Miknevičienė

Nepamirškite padėkoti autoriui