Naujienos
Viktorina „Aš myliu Lietuvą“

Alizavos pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja Lidija Vasiliauskienė pakvietė 5-10 klasių mokinius Vasario 16-ąją pasitikti linksma ir žaisminga istorinių žinių apie Lietuvą viktorina.

Istorijos žinias demonstravo penkios komandos: „Laisvės vaikai“ (5 kl.), „Lietuvaičiai“ (6-7 kl.), „Kryžiuočiai“ (8 kl.), „Ąžuolai“ (9 kl.) ir „Širdutės“ (10 kl.).

Mokiniai atliko dešimties klausimų testą. Iš smulkių detalių dėliojo žymių Lietuvos asmenybių nuotraukas, vardijo jų nuopelnus, skelbė vardus ir pavardes. Iš žodžių kratinių dėliojo Maironio eilėraščio „Lietuva brangi“ posmus. Iš pirmų akordų spėliojo patriotines dainas ir jų atlikėjus. Iš lietuviškos vėliavos spalvų augino gyvybės medžius ir čia pat jais papuošė mokyklos langus. Ant žemėlapių užrašė palinkėjimus Lietuvai.

  

Vertinimo komisija, susumavusi rezultatus, pirmąją vietą paskyrė „Lietuvaičių“ komandai: 6-7 kl. mokiniams Gabrielei Rasimavičiūtei, Eimantui Čereškevičiui, Matui Rasimavičiui, Rimgailai Mergiūnaitei, Rokui Vaitiekūnui. Šie mokiniai gražiausios šventės išvakarėse gavo po dešimtuką iš istorijos pamokos.

Danutė Miknevičienė, mokyklos bibliotekininkė