Naujienos
Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ rezultatai

2019 metais „Kengūros“ konkurse dalyvavo dvylika Alizavos pagrindinės mokyklos mokinių (1-7 klasių mokiniai). Džiugu, kad daugiausiai taškų surinko Dovydas Barzevičius, 2 klasės mokinys. Jis surinko 97,50 iš 150 galimų taškų. Antroje vietoje pagal taškų skaičių – Mantas Šilingis, 1 klasės mokinys. Jis surinko 85,50 iš 150 galimų taškų.

Džiugu, kad mūsų mokiniai pateko tarp dešimt geriausių rajone „Kengūros“ konkurse dalyvavusių mokinių. Mažylių grupėje: Vakarė Baliūnaitė, 3 klasės mokinė - 6 vieta; bičiulių grupėje: Erikas Kiela, 5 klasės mokinys - 9 vieta, Evelina Čereškevičiūtė, 6 klasės mokinė - 6 vieta,                   Rimgailė Mergiūnaitė, 6 klasės mokinė - 7 vieta; kadetų grupėje:  Matas Paslauskas, 7 klasės mokinys - 2 vieta, Adelė Baronaitė ir Auridas Meškelis, 7 klasės mokiniai - 3 vieta.

Dėkoju tėveliams, kad sutinka ir palaiko savo vaikų norą dalyvauti „Kengūros“ konkurse. Dėkoju mokiniams už norą spręsti kitokius uždavinius ir už pasiektus rezultatus. Dėkoju mokytojoms Aivai Janušauskienei ir Astai Balčiūnienei už mokinių paruošimą ir paskatinimą dalyvauti.

Vitalija Mikšienė, „Kengūros“ konkurso mokykloje organizatorė