Naujienos
Stovykloje

„Vasaros lyderių akademija“ tikrai verta žodžio „PASAKA“. Nors ir pirmą kartą buvau tokioje stovykloje, kurioje nereikia statyti palapinių ir vėliau jų griauti, man ta stovykla labai patiko. LIKE!!!
        Bet kas man buvo įdomiausia, tai kai atvyko Gintautas Igaris, lietuvis, Dakare finišavęs 81. Jis pasakojo apie savo nuotykius Dakare, buvo nepaprastai smalsu. Taip pat buvo atvykę ir daugiau svečių: zip fm radistai, karininkai, gatvės šokių mokytojas ir kt. Susitikimai su šiais žmonėmis įstrigo visam gyvenimui.
Mokiniai buvo pasiskirstę į būrius, aš buvau 4 būryje. Šio būrio pavadinimas „PATYS SAU FAINI“. Mano būryje buvo Kristina, Tomas, Augustė, Aidas, Viljamas, Julija, Irma, Rokas, Dovilė, Diana ir vadovė Barbora.
Kiekvieną dieną visi galėdavo rašyti vienas kitam laiškus. Vakarais vykdavo diskotekos, bet tuo tarpu, kas norėdavo rinkdavosi ir žaisdavo tinklinį. Kaip kiekvienam normaliam vaikui, man patiko paskutinė naktis, niekas nemiegojo, visi tepliojo durų rankenas dantų pasta, turėklus – skutimosi putom, o užmigusius išpaišydavo ir ištepdavo dantų pasta. Armandas per naktį net šešis kartus plovė galvą! Bet paskutinį vakarą buvo ir ašarų, nes labai daug draugų susiradome...
Labai norėčiau ir kitais metais dalyvauti šioje  stovykloje !  
   

Andrėja Vareikaitė, Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos mokinė