Naujienos
Eisiu bėgsiu – būsiu sveikas
Eisiu bėgsiu – būsiu sveikas

Gruodžio  5 d. Alizavos pagrindinės mokyklos komanda ( Paulius Šešeika,6 kl., Mantas Morozovas, 8 kl., Vesta Onaitytė, Aida Melaikaitė, Arijus Šližys, Lukas Babachinas, Martynas Kucinas, 9 kl.) dalyvavo R. Kaukėno paramos grupės projekte „Eisiu bėgsiu - būsiu sveikas“. 

plačiau
 
Išvyka į aeroklubą
Išvyka į aeroklubą

Lapkričio 18 -23 dienomis Alizavos pagrindinė mokykla dalyvavo Nacionalinėje karjeros savaitėje.

Lapkričio 20 d. 8-10 klasių mokiniai vyko į aeroklubą, įsikūrusį Rudikų kaime. Mokinių laukė aeroklubo savininkas, pilotas Laurynas Griauzdė. Jis labai įdomiai papasakojo apie lakūno profesiją, vėliau parodė angare sustatytus  lėktuvus ir sklandytuvus. 

plačiau
 
Lyderių laiko 3 konsultacijoje
Lyderių laiko 3 konsultacijoje

Lapkričio 29 d. Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos kūrybinės komandos nariai, kaip ir kiekvieną mėnesį, dalyvavo projekto Lyderių laikas 3 konsultacijoje su Panevėžio Vyturio progimnazijos direktore Vitalija Dziuričiene dėl projekto įgyvendinimo rajono ugdymo įstaigose, tema „10 susitarimų pamokai ir ne tik“. 

plačiau
 
Informacija apie streiką

2019 m. lapkričio 28 d. Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga organizuoja 2 valandų įspėjamąjį streiką. Mokykloje veikianti profesinė organizacija dalyvauja streike.

plačiau
 
Pamoka Alizavos seniūnijoje
Pamoka Alizavos seniūnijoje

Integruotų technologijų pamoka devintoje klasėje vėl buvo netradicinė. Visi devintokai keliavo į Alizavos seniūniją, kur jų laukė socialinės darbuotojos: Erika Petronienė ir Aldona Gintautienė. 

plačiau
 
Gamtamoksliniame turnyre – antra vieta!
Gamtamoksliniame turnyre – antra vieta!

2019 m. lapkričio 22 d. Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje vyko Kupiškio r. savivaldybės gamtamokslinis turnyras „Gamta šalia mūsų“. Alizavos pagrindinės mokyklos pradinukų komandą sudarė šie 4 klasės mokiniai: Eiva Balčiūnaitė, Vakarė Baliūnaitė, Ineta Kucinaitė ir Mindaugas Kernagis.

Turnyras prasidėjo nuotaikingu dalyvių pasveikinimu. Po to vaikai atliko užduotis devyniose stotelėse: „Grybai“, „Atspėk, ką lieti“, „Medžiai“, „Pagauk vandens paukštį“, „Išgauk spalvas“, „Metų laikai“, „Vystymosi ciklas“, „Vandens tarša“,  „Žemynai ir gyvūnai“.

plačiau
 
Parodoje Mokykla 2019
Parodoje Mokykla 2019

Keturiolika Alizavos pagrindinės mokyklos ir Antašavos mokyklos- dugiafunkcio centro mokytojų lapkričio 23 d. dalyvavo Vilniuje Litexpo rūmuose vykusioje parodoje Mokykla 2019.  Parodos tema - „Mokykla be sienų“. Mokytojai pasklido po parodos erdves ir kiekvienas apžiūrėjo sau reikalingas ir patinkančias edukacijas, dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose bei diskusijose.

plačiau
 
Žaidėme kvadratą
Žaidėme kvadratą

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai: Rimgailė Mergiūnaitė, Evelina Čereškevičiūtė, Matas Rasimavičius, Erikas Kiela dalyvavo rajoninėse kvadrato varžybose. Šį kartą žaidėme jungtinėje komandoje su antašaviečiais. Tai buvo nauja patirtis, nes ne tik teko žaisti prieš nepažįstamus priešininkus, bet ir būti mišrioje komandoje.

plačiau
 
Paminėjome tarptautinę Tolerancijos dieną!
Paminėjome tarptautinę Tolerancijos dieną!

Minint tarptautinę Tolerancijos dieną dešimtos klasės mokiniai pagamino Tolerancijos Švyturį. Mokiniai iškirpo iš geltono popieriaus spindulius. Ant jų užrašė žodžius: PAGARBA, PAKANTUMAS, PADĖKA, PAGALBA, DRAUGYSTĖ ir kt., o penktos klasės mokiniai visiems palinkėjo būti pakančiais kitokiai nuomonei, kitokiai rasei, kitokiai religijai, kitokiai socialinei grupei ir gerbti vieniems kitus.

plačiau
 
Netradicinė pamoka miestelio gaisrinėje
Netradicinė pamoka miestelio gaisrinėje

Devintos klasės mokiniai integruotų technologijų pamokos metu lankėsi  Kupiškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Alizavos ugniagesių komandoje. Mokinius priėmė tą dieną budėję ugniagesiai Artūras Jonutis ir Darius Jasinskas. Jie išsamiai papasakojo apie ugniagesio profesijos sunkumus ir įdomybes, apie galimybes mokytis, supažindino su automobilio įranga. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  5   6   7   8   9   10   11   20  30  40  50  60  70  sekantis  >>