Naujienos
Nugalėtojai išvyksta į apdovanojimų ceremoniją

Spalio 21 d. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai su kalbų mokytojomis Jūrate Kuliukiene ir Violeta Kirstukiene vyksta į „Kalbų kengūrų“ ir vertimų bei iliustracijų konkurso

„Tavo žvilgsnis“ baigiamąjį renginį- koncertą SIEMENS arenoje Vilniuje.
plačiau
 
Paaugliai diskutavo su psichologe
Paaugliai diskutavo su psichologe

Alizavos pagrindinės mokyklos 7-10 klasių mokiniai dalyvavo Jaunimo psichologinės paramos centro organizuotame renginyje „Psichologinė ir emocinė parama krizinėse situacijose“. Su jaunuoliais diskutavo psichologė Veronika Lakis. Mokiniai sužinojo, kaip elgtis krizinėse situacijose, ką daryti jeigu pasitaikytų savižudybės atvejis, kaip tuomet padėti artimajam. Papasakojo apie psichologinės pagalbos galimybes Lietuvoje.

 

plačiau
 
Mes dalyvaujame „Piliečio žadintuve“!
Mes dalyvaujame „Piliečio žadintuve“!

    Visus šiuos mokslo metus Alizavos pagrindinė mokykla dalyvaus „Kūrybinės integracijos“ organizuojamame projekte „Piliečio žadintuvas“, kuris šūkiu „POZITYVAS. Aktyvus jaunimas nesnaudžia!“  pakvietė mus atsibusti ir pradėti aktyviai veikti.

plačiau
 
Pirmoji kelionė į knygų karalystę
Pirmoji kelionė į knygų karalystę

 

Alizavos pagrindinės mokyklos pirmokai prisiekė branginti ir saugoti knygą, imti ją tik švariomis rankomis, neplėšyti ir nelankstyti. Savo priesaiką jie patvirtino parašais ant skaitytojo formuliarų.

 

plačiau
 
Palydėjome savo sparnuotuosius draugus
Palydėjome savo sparnuotuosius draugus  Paukščių palydų dieną, spalio 7, Alizavos pagrindinės mokyklos 6-10 klasių mokiniai su biologijos mokytoja Renata Ulinskiene nuvažiavo prie Kupiškio marių stebėti savo sparnuotųjų draugų. Naudodamiesi žiūronais ir teleskopu galėjome apžiūrėti paukščius iš arčiau, jų neišbaidydami. Savo akimis palydėjome ne vieną į šiltesnius kraštus išlekiantį skrajūnų būrį. 
plačiau
 
Pamoka medienos apdirbimo ceche
Pamoka medienos apdirbimo ceche

Rugsėjo 29 d.  Alizavos pagrindinės mokyklos devintokai išskubėjo į Alizavos medienos apdirbimo cechą UAB „Medienos sprendimai“. Čia juos pasitiko mokyklos Garbės galerijos narys verslininkas Vladas Užtupas.

                      Mokiniai stebėjo įrengimų ir žmonių darbą, domėjosi iš kur gaunama mediena, kaip tvarkomos atliekos, kur realizuojama produkcija. 

plačiau
 
Lėlių atgaivinimo būdai
Lėlių atgaivinimo būdai

Kaip atgaivinti lėlę, kaip ją prakalbinti, kaip sukurti charakterį - mokė aktorė, režisierė, vaikiškų knygelių kūrėja Aurelija Čeredaitė, susirinkusius į Kupiškio rajono savivaldybės viešąją biblioteką projekto „Lėlių teatras- jaukus vaikystės pasaulis“ dalyvius.

                      Mokiniai žiūrėjo lėlių spektaklio „Pasaka apie vienišą žmogų“ ištrauką, bandė patys suvaidinti su aktorės lėlėmis, gavo naudingų patarimų kaip charakterizuoti savo sukurtas lėles.

                      

plačiau
 
Linksma šeštokų popietė Anykščiuose
Linksma šeštokų popietė Anykščiuose

Pasiėmę kareivišką aprangą, pasidaliję šovinius, pasiskirstę komandomis pradėjome karą. Žaidėme komanda prieš komandą. Teritoriją reikėjo atakuoti iš skirtingų aikštelės pusių. Mūsų užduotis buvo įsmeigti vėliavą priešų teritorijoje. Tai tik atrodo paprasta.

Vieną rugsėjo mėnesio popietę Alizavos pagrindinės mokyklos šeštokai, lydimi auklėtojo Eimučio Sarsevičiaus, nuvyko į Dažasvydį Anykščiuose.

                     

plačiau
 
Kino pamoka
Kino pamoka

Pažinti gerą kiną, suvokti, kad vaizdas, kaip ir žodis, gali būti analizuojamas, atvyko Alizavos pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai į Panevėžio kino teatrą „Garsas“ .

plačiau
 
Alizaviečių „Sodėlis“ Baltų vienybės dienoje
Alizaviečių „Sodėlis“ Baltų vienybės dienoje

Rugsėjo 22 d. ant Kupiškio piliakalnio vyko tradicinis renginys, skirtas Baltų vienybės dienai. Susirinko daugybė tautinių ansamblių, kurie atliko savo regionui priklausančias liaudiškas dainas. Alizaviečių „Sodėlis“ atliko Kupiškio kraštui priklausančias sutartines, keletą liaudiškų kupiškėniškų dainų. Buvo demonstruojamos pagoniškos apeigos: ugnies garbinimas, šiaudinio ožio deginimas, dainos, susikibus aplink ąžuolą, aplink aukurą. Norintieji galėjo išbandyti šaudymą lanku. Po visko vyko tautiniai šokiai bei vakaronė. Namo grįžome pavargę bet laimingi!

                       

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  59   60   61   62   63   64   65   70  sekantis  >>