Naujienos
Šiaurės šalių bibliotekų savaitės-2011 atgarsiai
Šiaurės šalių bibliotekų savaitės-2011 atgarsiai

Jau keturioliktus metus į įdomius renginius vaikus ir suaugusius pakvietė Šiaurės šalių bibliotekų savaitė. Šių metų tema- „Humoras šiaurėje“.

plačiau
 
Dovana pirmūnams
Dovana pirmūnams Už gerą mokslą Alizavos mokyklos mokiniams atsilyginta su kaupu.
plačiau
 
Kelionė į Vilniaus teatrą „Lėlė“
Kelionė į Vilniaus teatrą „Lėlė“

Lapkričio 9 d. Kupiškio rajono lėlių teatrų festivalio nugalėtojai, lydimi projekto vadovės Jolitos Janušonienės, išvykome į Vilniaus teatrą „Lėlė“. 

plačiau
 
Įspūdinga Mero dovana
Įspūdinga Mero dovana

Pavasarį vykusiuose VšĮ „Drąsinkime ateitį“ apdovanojimuose Kupiškio rajono Alizavos pagrindinei mokyklai teikęs nominaciją Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, pakvietė apsilankyti savivaldybėje.

                      Savo pažadą meras ištesėjo. 
plačiau
 
SOCIALINIS MIESTO ŽEMĖLAPIS

Socialinis miesto žemėlapis vyko 2011 metų rugsėjo 13-14 dienomis trijuose Panevėžio apskrities miestuose: Rokiškyje, Pasvalyje ir Panevėžyje. Rokiškyje vykusiose Socialinio miesto žemėlapio veiklose dalyvavo Rokiškio ir Kupiškio rajonų Jūžintų Juozo Oto Širvydo vidurinės mokyklos, Obelių gimnazijos, Kamajų Antano Strazdo gimnazijos, Rokiškio Juozo Tūbelio gimnazijos, Alizavos pagrindinės mokyklos, Šimonių pagrindinės mokyklos, Noriūnų J.Černiaus pagrindinės mokyklos jaunimo lyderiai.

                      Socialinis miesto žemėlapis, kaip renginio „Piliečio žadintuvas“ dalis, buvo organizuojamas siekiant išsiaiškinti mokyklose ir vietos bendruomenėse egzistuojančias problemas ir numatyti visuomenei naudingų darbų poreikį. Socialinio miesto žemėlapio metu numatyti visuomenei naudingi darbai bus vykdomi viso projekto metu (vieną kartą per du mėnesius).

Socialinio miesto žemėlapio metu dalyviai kūrybiškai analizavo savo mokyklos ir bendruomenės

užslėptas bei akivaizdžiai matomas socialines problemas, kartu su moderatoriais ieškojo būdų, kaip

tas problemas galima patiems spręsti. Šio metodo rezultatas – dalyvių sukurtas socialinis miesto

žemėlapis su pažymėtomis socialinėmis problemomis.
plačiau
 
Lėlių teatrų festivalis „Vaikai ir lėlės“
Lėlių teatrų festivalis „Vaikai ir lėlės“

Spalio 27 d. Kupiškio r. savivaldybės viešosios bibliotekos parodų salėje įvyko lėlių teatrų festivalis „Vaikai ir lėlės“. Tai projekto „Lėlių teatras- jaukus vaikystės pasaulis“ renginys.

                      Susirinkusieji galėjo pamatyti net 9 lėlių teatrų spektakliukus. Visi jie buvo skirtingi ir unikalūs savo pastatymu, pagamintomis lėlėmis, vaidyba, žanrais bei nuotaikomis
plačiau
 
Dainuvos nuotykių slėnyje
Dainuvos nuotykių slėnyje

Spalio 25d.  Alizavos pagrindinės mokyklos 6-9 klasių mokiniai vykome į „Dainuvos nuotykių slėnį“ Anykščiuose.

                      Karstydamiesi po medžius, įveikėme daugybę kliūčių. Vaikščiojome ir skraidėme nuo pušies iki pušies ištiestais lynais, šokinėjome su virvėmis, ėjome per tinklus ir t.t. Galiausiai visi skridome per Šventosios upę. Adrenalino tikrai gavome su kaupu.

plačiau
 
Aukštaitijos moto šventėje
Aukštaitijos moto šventėje

Alizavos pagrindinės mokyklos komanda: devintokai -Tautvydas Staniūnas, Mantas Marmakas ir aštuntokai- Elidijus Bratėnas, Ernestas Isajevas   su mokytoju Eimučiu  Sarsevičiumi dalyvavo jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų varžybose. Šias varžybas organizavo Lietuvos moksleivių informavimo ir techninės kūrybos centras bei Panevėžio rajono mokinių kūrybos ir sporto centras.

plačiau
 
Europos kalbų diena Alizavoje
Europos kalbų diena Alizavoje Spalio 28 d. sulaukėme svečių iš Utenos kolegijos, kurioje dabar svečiuojasi (pagal mainų programą „Erazmus“) 2 turkai iš Antalijos ir 2 latvaitės iš Rėzėknės. Juos į Alizavą palydėjo dėstytoja ir 3 Utenos kolegijos studentės lietuvaitės. Merginos iš Latvijos rusų kalba pristatė savo šalį. Turkai  savąją šalį - anglų kalba. Mielai svečiai bendravo su mūsų mokiniais, atsakinėjo į daugybę jų pateiktų klausimų. 
plačiau
 
Pamoka - Konstitucijai
Pamoka - Konstitucijai

Konstitucija- pagrindinis šalies įstatymas. Tai ne vien teisės aktas, tai taip pat ir tos šalies kultūros dalis. Konstitucija skatina pažinti Lietuvos istoriją, kultūrą, jos teisės sistemą. Todėl labai svarbu , kad kiekvienas pilietis žinotų Konstituciją.

                      Tradiciškai, VšĮ „Drąsinkime ateitį“ paraginti, susirinko Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai spalio 25 d. rytą į mokyklos  aktų salę.
plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  58   59   60   61   62   63   64   70  sekantis  >>