Naujienos
Dalyvavome rajono mokinių mėgėjų meno kolektyvų šventėje
Dalyvavome rajono mokinių mėgėjų meno kolektyvų šventėje

Birželio 1 d. vykusioje Kupiškio r. mokinių mėgėjų meno kolektyvų ir neformalaus ugdymo veiklų pristatymo visuomenei šventėje, skirtoje Tarptautinei vaikų gynimo dienai „Šitą žemę man likimas dovanojo“ dalyvavo ir Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai. Dainavo mokytojos Laimos Vaidilienės vadovaujamas pradinukų ansamblis, gražų šokį „Pavasaris“ pašoko mokytojos Irminos Puipaitės šokėjos, o Danutės Miknevičienės vadovaujamos jaunųjų žurnalisčių būrelio narės kalbino šventės dalyvius ir reklamavo mokyklos laikraštuko „Šratinukas“ internetinę svetainę. 

plačiau
 
Nuaidėjo Paskutinis skambutis
Nuaidėjo Paskutinis skambutis

Gegužės 31 d. Paskutinis skambutis nuaidėjo XVIII laidos dešimtokams. Mokinius iškilmingai pagerbė visa mokyklos bendruomenė. 

plačiau
 
Mantas Babachinas - dailės plenero nugalėtojas
Mantas Babachinas - dailės plenero nugalėtojas

Gegužės 30 d. Viktariškiuose vyko plenero užbaigimo ir laureatų apdovanojimo šventė. Visi mokiniai gavo padėkos raštus, o Manto Babachino tapybos darbas laimėjo I vietą. Mokinys buvo apdovanotas diplomu ir pinigine premija.

plačiau
 
Mokinių dailės pleneras piliakalnių metams paminėti.
Mokinių dailės pleneras piliakalnių metams paminėti.

Pleneras prasidėjo susipažinimu su žemutinės Palėvenės Stirniškių dvaro architektūra, Apie dvarą pasakojo jo savininkė N. Milaknienė. Užkopus į Stirniškių piliakalnį ,jo istoriją papasakojo Kupiškio etnografijos muziejaus darbuotoja M. Zakarauskaitė. Visi labai norėjo greičiau dirbti, todėl, pasiskirstę į kūrybines dirbtuves, pasklido po visą piliakalnį. Vieni liejo akvarelę, kiti piešė pastele, darė augalų atspaudus ant audinio ar gamino baltų papuošalus. 

plačiau
 
Mopedų ir motociklų varžybos

Gegužės 20 dieną Raguvoje (Panevėžio raj.) įvyko Mopedų ir motociklų jaunųjų vairuotojų varžybos. Jose savo jėgas išmėgino 13-18 m. amžiaus moksleiviai. Komandą sudarė du 13–15 metų mopedų jaunieji vairuotojai, du 16–18 metų jaunieji motociklų vairuotojai ir komandos vadovas.

Mopedų ir motociklų vairuotojai jėgas išmėgino kelių eismo taisyklių konkurse, figūriniame motociklo ir mopedo vairavime, moto-estafetėje.

plačiau
 
Smagi išvyka

Gegužės 19 d. Alizavos pagrindinės mokyklos taryba: tėveliai – Rima ir Artūras Jonučiai, Vilma ir Audrius Šešeikos, Lijana ir Dalius Baronai; mokytojai – Vitalija Mikšienė, Danutė Miknevičienė, Daiva Pūkienė; mokiniai – Šarūnas Babachinas, Aistė Zablockytė , Vaiva Kučinskaitė , - vyko į kino filmą Babilone. Puikių emocijų visiems žiūrovams suteikė veiksmo, nuotykių Didžiosios Britanijos režisieriaus G. Ritchie filmas „Karalius Artūras. Kalavijo legenda 3D.“

plačiau
 
Šeimos šventė „Raskime laiko pabūti kartu“
Šeimos šventė „Raskime laiko pabūti kartu“

Jungtinių tautų organizacijos sprendimu nuo 1994 metų pasaulis švenčia Šeimos šventę. Tai ženklas, simbolis, patvirtinantis, kad yra dalykų, kurie amžini. Kad yra vertybių, kurios  niekad nedingsta. Tai puiki proga paimti už rankos, apsikabinti, pasakyti gerą žodį.

plačiau
 
EMA konkurso nugalėtojai

Matematikos mokytoja Vitalija Mikšienė sėkmingai naudoja elektronines pratybas. Sukūrę reklaminį filmuką, penktos klasės mokiniai ir mokytoja dalyvavo EMA (elektroninės ir spausdintos pratybos) organizuotame konkurse. Tris dienas alizaviečiai rungėsi su Šiaulių r. Kužių ir Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazijų mokiniais balsų rinkimo konkurse.

Daugiausiai balsų surinko Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla. Organizatoriai sveikina nugalėtojus laimėjus apsilankymą vandens pramogų parke „Vichy“ visai klasei bei lydintiems asmenims mokslo metų pabaigos proga! https://epratybos.lt/app/a/naujiena/mokomes-su-ema/1

 

plačiau
 
Išminčių konkurse
 Išminčių konkurse

Balandžio 27 d. Kupiškio r. P. Matulionio progimnazijoje vyko Panevėžio krašto jaunųjų matematikų XXIII olimpiada. Į ją suvažiavo Panevėžio, Biržų, Pakruojo, Rokiškio, Pasvalio ir Kupiškio miestų ir mažų miestelių komandos po keturis narius, 5-9 klasių mokiniai. Iš mūsų mokyklos atstovauti mažųjų miestelių mokyklų garbę vyko Matas Paslauskas (5 kl.), Laurynas Balys (7 kl.) ir Rusnė Baliūnaitė (7 kl.).

plačiau
 
Renkasi tolesnį mokymosi kelią.
Renkasi tolesnį mokymosi kelią.

Balandžio 6 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos dešimtos klasės mokiniai susipažino su Kupiškio technologijos ir verslo mokykla.Balandžio 26 d. važiavo į kaimyninio Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyrių ir susipažino su ruošiamomis mokymosi programomis ir baze. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   10  20  30  40  sekantis  >>