Naujienos
„Ramalinai“-12!
„Ramalinai“-12! Ramalina- tai ne tik gražiausia Lietuvos samana, bet ir Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos jaunųjų miškininkų būrelio pavadinimas.
plačiau
 
Magiškoji Šiaurė Alizavoje
Magiškoji Šiaurė Alizavoje Nuaidėjo nuklegėjo Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Kupiškio rajono Alizavos pagrindinėje mokykloje, septintą lapkritį įdomiais renginiais sujaukusi kasdienybę ir sukėlusi audras emocijų.
plačiau
 
Laimėjo energingiausios dainos konkursą
Laimėjo energingiausios dainos konkursą                  Alizavos pagrindinės mokyklos mokinės Dalė Miknevičiūtė ir Klementina Pūkaitė dalyvaudamos Elektromagijos konkurse ir sukūrusios dainą ir šokį apie elektros magiją, laimėjo nacionalinį konkursą. Prizas- grupės „69 danguje“ koncertas mokykloje!
plačiau
 
Pirmoji kelionė į knygų karalystę
Pirmoji kelionė į knygų karalystę Vienuolikai Alizavos pagrindinės mokyklos pirmokų rugsėjo 10 d. tapo įsimintinu įvykiu. Jie pirmą kartą kartu su savo mokytoja Asta Balčiūniene atėjo į mokyklos biblioteką.
plačiau
 
Savaitgalį visi keliai vedė į Alizavą
Savaitgalį visi keliai vedė į Alizavą

Šeštadienį prieš vidurdienį važiuojančių į Alizavą mašinų kolonos leido manyti, kad miestelyje laukiamas ne eilinis sujudimas. Tą dieną vyko Alizavos mokyklos 100 metų jubiliejaus minėjimas.

plačiau
 
JMBB „Ramalina“ laimėjimas
JMBB „Ramalina“ laimėjimas Balandžio 30d. Kupiškio rajono Povilo Matulionio pagrindinėje mokykloje vyko rajoninė jaunųjų miško bičiulių viktorina- konkursas „Povilui Matulioniui - 150“.
plačiau
 
„Mokyklinės vizijos“ konkursas
„Mokyklinės vizijos“ konkursas Antrus metus iš eilės vyksta „Mokyklinės vizijos“ konkursas, kuriame            4-10 klasių mokiniai dainuoja dainas užsienio kalba t.y. angliškai ir rusiškai. Šio renginio vienas iš tikslų skatinti moksleivius domėtis užsienio kalbomis, ugdyti gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti.
plačiau
 
SMS rašysim tik lietuviškai!
SMS rašysim tik lietuviškai!

Alizavos pagrindinės mokyklos SMS'ininkų komanda dalyvavo balandžio 27d. Kupiškio L.Stuokos Gucevičiaus gimnazijoje vykusiose SMS lenktynėse.

plačiau
 
Paminėjome Žalgirio mūšio 600-ąsias metines
Paminėjome Žalgirio mūšio 600-ąsias metines

Mūšiui Žalgirio skirta

Žvaigždė nepaprasta

Mūsų rankose!

plačiau
 
Šauniai padirbėjom!
Šauniai padirbėjom!

Aktyviai įsijungėm į visuotinę akciją DAROM 2010. Savo šauniu darbu prisidėjom, kad mūsų mokykla ir Alizavos gyvenvietė taptų dar gražesnė ir švaresnė.

                     

                    

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  53   54   55   56   57   58   59   sekantis  >>