Naujienos
Pirmokai tapo bibliotekos skaitytojais
Pirmokai tapo bibliotekos skaitytojais

Tradiciškai, rugsėjo antrąją savaitę, Alizavos pagrindinės mokyklos pirmokai buvo pakviesti į biblioteką. Bibliotekininkė juos supažindino elgesio su knyga taisyklėmis. Pamokė, kaip pasirinkti, kaip pasiimti ir kaip grąžinti į biblioteką knygas. Pirmokai prisiekė Knygos riteriui

plačiau
 
Nepaprasta istorijos pamoka
Nepaprasta istorijos pamoka

Rugsėjo 7d. Alizavos bendruomenė turėjo ypatingą istorijos pamoką. Istorikė Joana Viga Čiplytė sugrąžino į gyvenimą tarpukario Lietuvos diplomatą, teisininką, publicistą, nepaprastai intelektualų žmogų- 1885m. Kalnagalių kaime gimusį Joną Aukštuolį. Alizavos kultūros namuose įvyko J. V. Čiplytės knygos „Žmogus- aukščiau visokios kainos“ pristatymas. Pristatyme dalyvavo J. Aukštuolio dukterėčia   Jūratė Margevičienė, jos sūnus ir marti su vaikais, jaunystės draugė Almonija, taip pat Biržų kunigas reformatas Rimas Mikalauskas.

plačiau
 
Iškilmingai pradėjome mokslo metus
Iškilmingai pradėjome mokslo metus

Rugsėjo 3 d. Alizavos mokyklos bendruomenė pradėjo naujuosius 2012/2013 mokslo metus Šv. Jono krikštytojo bažnyčioje. Šv. mišias už mokinukus, mokytojus ir jų tėvelius laikė klebonas Justas Jasėnas. Jis džiaugėsi, kad mokyklos bendruomenė naują darbo etapą pradeda susikaupusi ir susitelkusi. Kreipėsi į tėvelius, pabrėždamas šeimos vaidmenį vaiko auklėjimo bei mokymosi svarbai. Nusifotografavę prie bažnyčios laiptų, visi išskubėjo į mokyklą, kurios kiemelyje jau linksmai skambėjo muzika.

plačiau
 
Utenos ežerų pakrantėmis
Utenos ežerų pakrantėmis

Liepos 20- 27 dienomis vyko šalies moksleivių vasaros turiada Utenos rajone. Turiadoje dalyvavo turistai iš Alizavos, Sedos, Jungėnų, Skaistgirio, Rokiškio, Vilniaus.

plačiau
 
Naujos kartos mokyklos biblioteka

Apie naujos kartos mokyklos bibliotekos vaidmenį diskutavo rugpjūčio 6 d. į Vilniaus universiteto Teatro salę susirinkę mokyklų bibliotekininkai iš visos Lietuvos. Dviejų dienų tarptautinę konferenciją suorganizavo Ugdymo plėtotės centras kartu su Tarptautine bibliotekų asociacijų ir institucijų federacija. Tokio lygio konferencija Lietuvoje suorganizuota pirmą kartą. Joje dalyvavo ir pranešimus skaitė svečiai iš JAV, Malaizijos, Rusijos, Italijos, Kataro bei Lietuvos

plačiau
 
Stovykloje
Stovykloje

„Vasaros lyderių akademija“ tikrai verta žodžio „PASAKA“. Nors ir pirmą kartą buvau tokioje stovykloje, kurioje nereikia statyti palapinių ir vėliau jų griauti, man ta stovykla labai patiko. LIKE!!!

plačiau
 
Įspūdžiai iš Vasaros lyderių akademijos
Įspūdžiai iš Vasaros lyderių akademijos

Vasaros lyderių akademijoje buvau ir pernai, tačiau viskas mane vis dar maloniai stebino ir džiugino lyg pirmąjį kartą. Išmokau daug naujo, išreiškiau save, įgijau daugiau pasitikėjimo savimi.

plačiau
 
Linksmai pasitiko vasarą
Linksmai pasitiko vasarą

Alizavos pagrindinės mokyklos šeštokai su savo auklėtojais vasarą pasitiko smagioje iškyloje prie Kupiškio marių.

plačiau
 
„Vasaros lyderių akademijoje“
„Vasaros lyderių akademijoje“

Net keturi aktyvūs Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai: Dalė Miknevičiūtė, Andrėja Vareikaitė, Aldas Kavaliauskas ir Armandas Ablėnas,- liepos 23-29 dienomis stovyklavo projekto „Neformalaus ugdymo iniciatyvų sistemos „Drąsinkime ateitį“, skirtos asmenybės bendrųjų gebėjimų ugdymui, diegimas bendrojo lavinimo mokyklose“, finansuojamo Europos socialinio fondo lėšomis, stovykloje Giruliuose „Vasaros lyderių akademija“. Kartu su kitais 108 Lietuvos mokyklų mokiniais jie išklausė „Komandinio darbo“, „Meno diskutuoti“, „Idėjų generavimo“ ir „Organizatoriaus ABC“ teorinius bei praktinius kursus. Jaunuoliai aktyviai dalyvavo kūrybinių, sportinių, interaktyvių, orientacinių užduočių vykdyme, diskusijose, įgijo organizacinių žinių bei gebėjimų, išmoko dirbti komandoje ir sutarti tarpusavyje, konstruktyviai diskutuoti, išmoko ne tik kurti, bet ir įgyvendinti sukurtas idėjas.

plačiau
 
„Susivienykime ekologijai!“
„Susivienykime ekologijai!“

Kupiškio rajono Alizavos pagrindinė mokyklos bendruomenė,  dalydamasi savo patirtimi apie atliktą darbą renkant elektros ir elektroninės įrangos atliekas, dalyvauja Europos mastu rengiamame „Kartų dialogas mokykloje“ konkurse. Nuotraukos ir aprašymai patalpinti generations@school galerijoje (projektas „Susivienykime ekologijai!).

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  49   50   51   52   53   54   55   60  70  sekantis  >>