Naujienos
Alizavos „ Sodėlis“ sekminių šventėje
Alizavos „ Sodėlis“ sekminių šventėje

Kupiškio rajono Šepetos jaunimo centras „Iš lempos“ organizavo sekminių šventę, kurioje dalyvavo ir Alizavos pagrindinės mokyklos etnografinis ansamblis „Sodėlis“.

plačiau
 
„Skrisk, bitute, čiūto“
„Skrisk, bitute, čiūto“

Gegužės 28 d. Alizavos pagrindinės mokyklos jaunieji dailininkai dalyvavo pavasariniame meniniame Kupiškio rajono plenere Viktariškių km Veronikos Šleivytės galerijoje.
Šių metų plenero tema „Skrisk, bitute,čiūto“ skirta respublikiniam bitininkų sujudimui Kupiškyje.
Mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse: avilių dekoravimas, bitės atvaizdas gamtinėje medžiagoje, smėlis- žemė ir kūryba, fantastinis bitės rūbas, bitės atvaizdas koliaže.
Jauniesiems kūrėjams talkino puikus oras, smagi nuotaika, skanūs laužo kepsniai.

plačiau
 
Ne tik noro, bet ir pastangų!
Ne tik noro, bet ir pastangų!

Gegužės 25 d. , susirinkę į Vilniuje vykusią baigiamąją nacionalinio tautinio  ir pilietinio ugdymo projekto „Piliečio žadintuvas“  konferenciją dalyviai iš visos Lietuvos džiaugėsi pasiekimais- novatoriškomis žiniomis apginkluotais žmogiškaisiais ištekliais.

plačiau
 
Žaliųjų šventėje
Žaliųjų šventėje

Gegužės 19 d. Vilniaus „Lėlės“ teatre vyko „Žaliojo kodo“
„Žalių žaidimų“ dalyvių apdovanojimų šventė, kurioje dalyvavo ir Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai. Mažyliai su savo vadove Rima Dyraite konkurse dalyvavo iš antrinių žaliavų gamindami gėlytes „TRAPUS EKO ŽIEDELIS“.

plačiau
 
Alizavos mokyklos jaunieji aktoriai Biržuose
Alizavos mokyklos jaunieji aktoriai Biržuose


Gegužės 18 d., po pamokų, mes,  Alizavos pagrindinės mokyklos jaunieji aktoriai, išskubėjome į Biržus. Čia vyko regioninio parko lankytojų centro ekspozicijos atidarymas. Į šventę suvažiavo gamtos mylėtojai iš visos Lietuvos ir netgi kaimynai iš Latvijos.

plačiau
 
Pateko į dvidešimtuką

Susumuoti ir paskelbti XII Nacionalinio Č.Kudabos geografijos konkurso dalyvių rezultatai. Į šių metų konkursą atvyko 906 mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos devintokė Dalė Miknevičiūtė tarp 151 devintoko- dvidešimta.

plačiau
 
Finišavo Kupiškio rajono mokinių olimpinio festivalio varžybos
Finišavo Kupiškio rajono mokinių olimpinio festivalio varžybos

Kupiškio miesto stadione įvyko rajono pagrindinių mokyklų keturkovės varžybos, kuriose dalyvavo septynios komandos: trys mergaičių ir keturios berniukų. Tarp mergaičių stipriausios buvo alizavietės, surinkusios 622 taškus (mokytojas Julius Likas). Alizavos berniukai liko treti, surinkę 473 taškus (mokytojas Julius Likas). Komandos nugalėtojos apdovanotos gražiomis Kūno kultūros ir sporto centro taurėmis bei I laipsnio diplomais, o komandos prizininkės atitinkamų laipsnių diplomais.

plačiau
 
Apie mus rašo

2012 m. gegužės 12 d. „Kupiškėnų mintyse“ Daktarė Aldona Vasiliauskienė straipsnyje „Mokytojos iš Alizavos pranešimas tarptautinėje konferencijoje“ rašo, kad „penktoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Dvasingumo sklaida ugdymo realybėje“ stendinį pranešimą „Paauglių dvasinės raidos pokyčiai katalikiškų jaunimo iniciatyvų kontekste“ parengė Alizavos pagrindinės mokyklos pedagogė Rasa Šlekienė. Ji, remdamasi XX a. psichologu Eriku Fromu, vertybines orientacijas suskirsčiusi į produktyvias ir neproduktyvias, iškėlė problemą, kad neproduktyvios vertybinės orientacijos trukdo asmeniui atskleisti savo sugebėjimus ir kūrybiškumą. Mokytoja teigia, kad paauglių palydėjimas dvasinės raidos kelionėje katalikiško jaunimo iniciatyvų kontekste turi daug pozityvių galimybių teigiamai lemti vaikų harmoningos ir socialiai brandesnės asmenybės raidą. Stendinį pranešimą reziumuoja išvada: katalikiškas dorinis ugdymas Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose ir neformali katalikiškų jaunimo iniciatyvų veikla teigiamai veikia Panevėžio vyskupijos Kupiškio dekanato paauglių raidą.“

plačiau
 
Įspūdinga diena
Įspūdinga diena

2012 m. gegužės 12 d. Utenoje Panevėžio vyskupijos Jaunimo centro organizuotoje Jaunimo dienoje dalyvavo ir Alizavos pagrindinės mokyklos 7-9 klasių mokiniai su mokytoja Rasa Šlekiene.

plačiau
 
Pagerbėme mamas
Pagerbėme mamas

Alizavos pagrindinės mokyklos Taryba suorganizavo šventę Mamoms- papildomojo ugdymo darbų ataskaitą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  47   48   49   50   51   52   53   60  sekantis  >>