Naujienos
Laimėtas konkursas
Laimėtas konkursas

Alizavos pagrindinė mokykla dalyvavo Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus organizuotame konkurse, skirtame Tarptautinei vaikų knygos dienai, ir laimėjo pagrindinį prizą – geriausių 2019 metų knygų rinkinį vaikams ir paaugliams.

plačiau
 
Vaikų Velykėlės 2020
Vaikų Velykėlės 2020

Alizavos pagrindinės mokyklos jungtinės ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai ir 1-6 klasių mokiniai dalyvauja labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ konkurse „Vaikų Velykėlės 2020“. Mokiniai nupiešė ir numargino kiaušinius, atsiuntė fotonuotraukas iš kurių padarėme koliažą- didelį margutį šalia mokyklos fasado. Kiekvieno mokinio piešinį atrasite laikraštuko „Šratinukas“ galerijoje.

plačiau
 
Rajoninėje technologijų olimpiadoje – pirma vieta!
Rajoninėje technologijų olimpiadoje  – pirma vieta!

Šių metų Lietuvos mokinių technologijų olimpiados tema – „2020 Miniatiūra 20x20“.

Kupiškio r. bendrojo lavinimo ugdymo įstaigų technologijų olimpiadoje dalyvavo penki Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai: Eva Ardavičiūtė (5 kl.),  Eimantas Čereškevičius (7 kl.), Milda Balnevičiūtė ir Elada Paslauskaitė (10 kl.) bei Adelė Baronaitė (8 kl.).

Pagrindinio ugdymo 7–8 ir 9–10 kl. (1-2 gimnazinė kl.) mokiniai vertinant jų darbus skirstomi į tris tikslines grupes: Mitybos, Tekstilės ir Konstrukcinių medžiagų.

Konstrukcinių medžiagų kategorijoje rajono Vertinimo komisija geriausiu pripažino Adelės Baronaitės sukonstruotą „Katiną“. Jį mokinė pagamino iš modelino, panaudojo ir audimo techniką.

 

plačiau
 
STEAM mokyklų tinklo narė
STEAM mokyklų tinklo narė

Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla tapo STEAM mokyklų tinko nare.STEAM  yra gamtamokslinė, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos ugdymo reforma, orientuota į kūrybiškumą ir techninę kūrybą.Ši integruota patirtinio mokymosi kryptis Europos šalyse tapusi prioritetu, pakeisiančiu ateities kartų išsilavinimą. Šiuo metu prie STEAM ugdymo prisijungusios keliasdešimt Lietuvos ugdymo įstaigų. Šio projekto iniciatorė – vyresn. informacinių technologijų mokytoja Rasa Šlekienė.

plačiau
 
Mokytojų lyderių organizuotas rytmetys
Mokytojų lyderių organizuotas rytmetys

Vasario 18 d. projekto „Lyderių laikas 3“ dalyvės, pedagogės Jūratė Ažubalytė ir Daiva Miciūnienė, prie kavos puodelio subūrė Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos mokytojus. Diskutuota ir ieškota bendrų kolektyvo susitarimų socialinių emocinių kompetencijų (savimonei, atsakingam sprendimų priėmimui, tarpusavio santykiams, socialiniam sąmoningumui, savitvardai) ugdymuisi bei savivaldaus mokymosi (mokiniai geba išsikelti mokymosi uždavinius, mokytojai geba organizuoti savivaldų mokymąsi) raiškai pamokoje.

Susipažinkite su „Dešimt susitarimų pamokai ir ne tik“ Kupiškio r. Alizavos pagrindinėje mokykloje.

plačiau
 
Viktorina „Aš myliu Lietuvą“
Viktorina „Aš myliu Lietuvą“

Alizavos pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja Lidija Vasiliauskienė pakvietė 5-10 klasių mokinius Vasario 16-ąją pasitikti linksma ir žaisminga istorinių žinių apie Lietuvą viktorina.

Istorijos žinias demonstravo penkios komandos: „Laisvės vaikai“ (5 kl.), „Lietuvaičiai“ (6-7 kl.), „Kryžiuočiai“ (8 kl.), „Ąžuolai“ (9 kl.) ir „Širdutės“ (10 kl.).

plačiau
 
Saugesnio interneto pamokos
Saugesnio interneto pamokos

Vasario 13 d. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai bendravo su „Augu internete“ mentoriumi Kęstučiu Žiūra, išgirdo nemažai vertingų patarimų, kaip būti saugesniam internete. 

plačiau
 
WWW.NERUKYSIU.LT IR WWW.ASKRITISKAS.LT
WWW.NERUKYSIU.LT IR WWW.ASKRITISKAS.LT

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) informuoja, jog rinkoje atsiradus elektroninėms cigaretėms, jos tampa vis populiaresnės vaikų ir paauglių tarpe. Elektroninės cigaretės kurtos kuo panašesnės į įprastas cigaretes, kad jas atstotų ir imituotų įprasto rūkymo metu patiriamus pojūčius. Elektroninių cigarečių skysčiuose dažniausiai yra nikotino, kuris sukelia priklausomybę. Tyrimai rodo, kad ant elektroninių cigarečių skysčio pakuočių nurodytas nikotino kiekis dažnai nesutampa su kiekiu, nurodytu ant pakuotės. Į elektroninių  cigarečių skystį gali būti įmaišoma ir kanapėse randama psichoaktyvioji medžiaga – tetrahidrokanabinolis (THC).

plačiau
 
Rašytojos edukacinės pamokos pradinukams
Rašytojos edukacinės pamokos pradinukams

Sausio 23 d. Alizavos pagrindinėje mokykloje lankėsi rašytoja Ignė Zarambaitė. Alizavos ir Antašavos mokyklų vaikams ji pasakojo apie savo kūrybą, apie knygą „Stebuklingi senelio batai“, apie šios knygos atsiradimo istoriją. Atvežė parodyti savo rankomis nulipdytą pagrindinį knygos personažą Enriką. Pagal viešnios receptą vaikai gamino lėlytes su širdutėmis, nuoširdžiai tikėdami ir kantriai laukdami, kol jos kiekvienam pasakys savo vardą.

plačiau
 
Mokyklos vadovo ataskaita už 2019 m.

Susipažinkite su 2019 m. mokyklos vadovo

veiklos ataskaita

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  20  30  40  50  60  70  sekantis  >>