Naujienos
Išvyka į Prūsagalės geomorfologinį draustinį
Išvyka į Prūsagalės geomorfologinį draustinį

Klegėdami draustiniu išgąsdinome gerves, kurios pakilo iš savo buveinės, antelę, kuri tikriausia dairėsi,  kur apsistoti, netgi kiškelį  nukūrusį per lauką.Smagu buvo pabraidyti  užlietu slėniu, stebėti mažų upeliukų gurgenimą tiesiai į Pyvesą, užvertus galvas paieškoti akimis ir paklausyti vyturiukų čirenimo, pamėgdžioti juos ir tiesiog pašūkauti plačiais tėviškės laukais. 

plačiau
 
„Vaikai ir lėlės 2013“
„Vaikai ir lėlės 2013“

Kupiškio viešosios bibliotekos laimėtas projektas „Lėlių teatras – džiaugsmas ir erdvė kūrybai“ suteikė galimybę ir kaimo vaikams bei paaugliams domėtis lėlių teatro menu, ugdyti meninį skonį ir kūrybiškumą, aktyviai dalyvauti kultūriniame rajono gyvenime.

plačiau
 
Kupiškėnų tarmės lobiai
Kupiškėnų tarmės lobiai

Po to traukėme viktorinos klausimus ir atsakinėjome. Apie Kupiškio krašto archeologinius paminklus, apie žmones garsinančius Kupiškio kraštą, apie knygas, apie seniausius Kupiškio miesto statinius. Peržiūrėjus video įrašus reikėjo įvardinti iš kokio kūrinio ištrauka, kas režisierius, kaip vadinasi, paklausius audio įrašą atspėti Kupiškio krašto dainas. Paaiškinti įvairiausius kupiškėniškus žodžius, įminti mįsles. Atpažinti ir išvardinti kupiškėniškai namų apyvokos daiktus, sodybos statinius, arklio pakinktus, arklines transporto priemones ir t.t.

plačiau
 
Sutelkėme jėgas ekologijai
Sutelkėme jėgas ekologijai

Nuoširdžiai dėkojame pavasarinėje akcijoje labai aktyviai talkinusiems tėveliams: Daliui Baronui, Sergejui Kočijevui, Vytautui Skaburskiui, Andrejui Vareikai; mokytojams: Eimučiui Sarsevičiui, Stanislavai Šarkienei, Jūratei Kuliukienei;  mokiniams: Dalei Miknevičiūtei, Klementinai Pūkaitei, Andrejai , Viktorijai ir Laurynui Vareikoms, Airai Balnevičiūtei, Monikai Kočijevaitei, Steponui Ulinskui, Kotrynai ir Adelei Baronaitėms, Inetai Medelinskaitei, Justui Puzeliui, Jonei Baradinskaitei, Auridui ir Imantui Meškeliams, Aurelijui Janučiui, Neringai Skaburskytei, Auritai Trasikytei, Imantui ir Evelinai Dereškevičiams, Rokui Vaitiekūnui.

plačiau
 
Jaunieji pasakų kūrėjai važiuos į Kauną!

Alizavos pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokiniai su savo mokytoja Asta Balčiūniene dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro kartu su leidykla „Kalendorius“ organizuotame mokinių kūrybiniame konkurse „Lietuvos vaikai kuria pasakas“. Šio renginio globėja p. Alma Adamkienė. Net 3 trečiokai tapo šio konkurso nugalėtojais ir gegužės 3 dieną kviečiami atvykti į apdovanojimų šventę, kuri vyks Kauno Valstybiniame lėlių teatre! Tai Aurelijus Janutis, Milda Balnevičiūtė ir Rusnė Baliūnaitė!
 

plačiau
 
Vaikų velykėlių šventė
Vaikų velykėlių šventė

Balandžio 8 d. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai per dailės pamokas piešė gražiausiais senobiniais raštais išmargintą margutį , o po pamokų susirinko į II aukšto fojė, į Atvelykio šventę- Vaikų velykėles 2013. 

plačiau
 
„ Oi, kleve, kleve „
„ Oi, kleve, kleve „

Kovo 22 d. nuvykome į tradicine tapusią rajoninę jaunųjų miško bičiulių viktoriną. Komandą atstovavo 5 būrelio nariai: Rugilė 6 kl., Vaiva 6 kl., Karolis 6 kl., Šarūnas 6 kl. ir Liveta 7 kl. Su mokytoja Romalda Likiene jau iš anksto ruošėmės viktorinai ir daug sužinojome apie klevą. Pirmiausia prisistatėme šventės dalyviams ir komisijai, paskui sprendėme testą, mūsų urėdė Liveta turėjo atsakinėti viena urėdų testą. Buvo vertintas kūrybinis darbas apie klevą. Savo eilėraštį gražiai apipavidalinome ramalinos (kerpės) „ ažūru“. O nudrožtas iš klevo suvenyras-šaukštas tikrai puošė dirbinių stalą.

plačiau
 
Inkilėliai laukia gyventojų
Inkilėliai laukia gyventojų

Miškas buvo svetingas tą dieną, nes švietė saulutė, o sniegas, sukietėjęs nuo pavasario orų kaitos leido po mišką vaikščioti kaip geriausiu keliu. Buvo gera kvėpuoti tyru oru, klausytis įvairiausių garsų. 

plačiau
 
Tarptautinėje vaikų knygos dienos šventėje
Tarptautinėje vaikų knygos dienos šventėje

Alizavos pagrindinės mokyklos mokinių ir mokytojų delegacija dalyvavo Tarptautinėje vaikų knygos dienos šventėje Balandžio 2-ąją nacionaliniame Kauno dramos teatre.
Čia susirinko patys geriausi Lietuvos knygų kūrėjai, rašytojai ir dailininkai, aktyviausi bibliotekininkai, geriausi skaitytojai. IBBY Lietuvos skyriaus valdybos pirmininkas Kęstutis Urba pakvietė visus nuimti praėjusių metų knygų derlių

plačiau
 
Jaunųjų turistų įspūdžiai
Jaunųjų turistų įspūdžiai

Antrą dieną autobusu išvykome į Kavarską, grįžome pėstute pagal Šventosios krantus  net 20 kilometrų! Pusiaukelėje kūrėme laužą ir kepėme dešreles. Miegojome sporto salėje ant grindų miegmaišiuose be čiužinių. Truko miego, bet buvo įdomu pamatyti Ukmergės kraštą. Buvo linksma. Visi buvome draugiški. Veiklos tikrai nepritrūko.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40   41   42   43   44   45   46   50  60  sekantis  >>