Naujienos
JMBB“ Ramalina“ veiklos apibendrinimas Puznos miške
           JMBB“ Ramalina“ veiklos apibendrinimas Puznos miške

Jaunieji miškininkai į paskutinę išvyką susitarėme riedėti dviračiais .

plačiau
 
Surinkome daugiausiai taškų Kupiškio rajone!

Kupiškio r. Alizavos pagr. m-kla-2237kg  el. atliekų, 41kg pan. baterijų, surinko 753,10 taškus

plačiau
 
Mes rūšiuojam

„Sveikiname ne tik projekto nugalėtojus, bet ir visus dalyvius, nes laimėjome visi – kas didesnius, kas mažesnius prizus, o kas – tiesiog galimybę gyventi švaresnėje, saugesnėje aplinkoje“, – sako „Mes rūšiuojam“ organizavusios Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos vadovas Alfredas Skinulis. Jis sako, kad projektas „Mes rūšiuojam“ švietimo įstaigose vyks ir kitais mokslo metais, nes šiemet sulaukė daug dėmesio.

plačiau
 
Forumo teatro metodas
Forumo teatro metodas

Alizavos pagrindinės mokiniai Dalė Miknevičiūtė, Andrėja Vareikaitė, Viktorija Vareikaitė ir Žanas Giniotis Rudilių pagrindinės mokyklos mokiniams organizavo Forumo teatro metodo užsiėmimus. 

plačiau
 
Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena šiemet Kupiškyje minėta gamtos apsuptyje
Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena šiemet Kupiškyje minėta gamtos apsuptyje

Šventėje dalyvavę Alizavos pagrindinės mokyklos laikraštuko „Šratinukas“ atstovės, vadovaujamos bibliotekininkės Danutės Miknevičienės, labai originaliai dėkojo už pakvietimą dalyvauti: pritardamos gitara, sudainavo savo pačių kurtą dainą. Merui alizaviškės įteikė didžiulį iš savo laikraštuko numerių padarytą šratinuką, o kitiems susirinkusiems dovanojo laikraštuko numerių.

plačiau
 
Susipažinkite:- jaunieji kūrėjai!
Susipažinkite:- jaunieji kūrėjai!

Tokių pasakų nerasite niekur: nei senose, nei naujose, nei plonose, nei storose, nei spalvotose, nei paauksuotose knygose. Tai Lietuvos vaikų pasakos!

plačiau
 
Valpurgijos šventėje
Valpurgijos šventėje

Balandžio 30d. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai ir tėveliai dalyvavo Švedijos ambasados Lietuvoje organizuojamoje Valborgo šventėje. Ši tradicinė švedų šventė minima naktį iš balandžio 30-osios į gegužės 1-ąją. Tai tikrojo pavasario pradžia. 

plačiau
 
Protų ringas
Protų ringas

Balandžio 26 d. Kupiškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka prisipildė jaunatviško šurmulio. Viktorinoje „Ką žinai apie 1863 m. sukilimą?“ susirungė net 6 komandos – Antašavos pagrindinės mokyklos „KNYGNEŠIAI“ (istorijos mokytoja – metodininkė Lidija Žekonienė), Alizavos pagrindinės mokyklos „KOMANDA“ (istorijos mokytojas – metodininkas Aurimas Martinka), Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos „KARO VADĖS“ (istorijos mokytoja – metodininkė Jugasė Kovaliūnienė), Kupiškio P. Matulionio progimnazijos „SUKILĖLIAI“ (istorijos mokytoja Nijolė Puzelienė ir Jovita Bražiūnienė), Kupiškio L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos „PATRIOTAI“ (vyr. mokytoja Lidija Galinienė), ir Subačiaus gimnazijos „S. PATRIOTAI“ (istorijos mokytoja – metodininkė Rimutė Nekrašinskienė).

plačiau
 
Tobulėti įkvepiantys įspūdžiai
Tobulėti įkvepiantys įspūdžiai

Lėlės... Daugiausiai dėmesio skyriau jų veikimo principams, valdymui. Aktoriai puikiai atskleidė kiekvieno personažo charakterį. Visus labiausiai sužavėjo lapė- labai guvi, charizmatiška, tokia tikra...“ „Puikiai parinktas muzikinis fonas. Skirtingai, negu mūsų, mėgėjų, vaidinimuose, jis paįvairintas dainomis, gamtos garsais. Sužavėjo gandrų kleketavimo imitavimas. Pasijaučiau taip, lyg vasarą sėdėčiau laukuose ir klausyčiausi tikrų gandrų.“ „Apšvietimas –įspūdingas! Medžių šešėlių žaismas suteikė spektakliui dinamikos bei paslaptingumo.“

plačiau
 
Talentai-2013

„Talentai-2013“ suvažiavo moksleiviai  ne tik iš Kupiškio, bet ir iš Anykščių, Utenos, Panevėžio rajonų. Vieni dainavo. Kiti grojo. Treti pasakojo. Ketvirti demonstravo piešimo, keramikos, akrobatinio važiavimo ir kt. talentus.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  39   40   41   42   43   44   45   50  60  sekantis  >>