Naujienos
Karštos kojos
Karštos kojos

Neformali jaunimo grupė CLUB ALIZAVA  FOOTBALL vykdydami Kupiškio jaunimo paramos fondo projektą „Karštos kojos“ gruodžio 15 d., sekmadienį, 11 val.  organizavo draugiškas futbolo varžybas Alizavos mokyklos sporto salėje. 

plačiau
 
Jaunųjų plunksngraužių sąskrydis
Jaunųjų plunksngraužių sąskrydis

Gruodžio 13 d. 17 val. į svečius pasikvietėme Salamiesčio pagrindinės mokyklos  „Bilduko“ ir Subačiaus „Gimnazijos pulso“ jaunąsias kūrėjas bei jų vadoves- mokytojas Laimą Žadeikienę ir Liną Kilienę. Pasveikinti jaunųjų žurnalistų atvyko pati „Kupiškėnų minčių“ redaktorė Nida Šulcienė ir Alizavos mokyklos Garbės galerijos narys, ilgametis žurnalistas Algirdas Petrulis. 

plačiau
 
Laurynas - laimės vaikas!

Iki lapkričio 30 dienos vykusiame konkurse buvo galima laimėti 100 krepšinio kamuolių su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės narių parašais. Laimingasis iš mūsų mokyklos- Laurynas Vareika- 7 klasės mokinys!

plačiau
 
BIBLIOTEKŲ IR LIONS BENDRADARBIAVIMO SĖKMĖ MOKSLEIVIŲ SKAITYMO PROJEKTE
BIBLIOTEKŲ IR LIONS BENDRADARBIAVIMO SĖKMĖ MOKSLEIVIŲ SKAITYMO PROJEKTE

2013 m. lapkričio 27 d. Panevėžyje G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje šurmuliavo iš visos Lietuvos į skaitymo šventę suvažiavę moksleiviai.

plačiau
 
„Karštos kojos“


Neformali jaunimo grupė prie Alizavos pagrindinės mokyklos CLUB ALIZAVA FOOTBALL vykdo projektą „KARŠTOS KOJOS“.
Gruodžio 15 dieną, sekmadienį, 11 valandą jaunieji futbolininkai kviečia futbolo mėgėjus į draugiškas varžybas. Varžybos vyks Alizavos pagrindinės mokyklos sporto salėje.
ATEIK IR TU!
FUTBOLĄ MUMS ŽAISTI PATINKA!
PATIKS IR TAU!

 

plačiau
 
Mes rūšiuojam
Mes rūšiuojam

Alizavos mokyklos bendruomenė dalyvauja aplinkosauginiame projekte „Mes rūšiuojam“. Svarbiausias šio projekto tikslas – mokyti moksleivius ir jų šeimos narius rūšiuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamų baterijų bei pakuočių atliekas, jų nešalinti su kitomis buityje susidarančiomis atliekomis, mažinti aplinkos taršą, šviesti ir informuoti visuomenę atliekų poveikio aplinkai ir rūšiavimo klausimais.

plačiau
 
Nugalėtojų apdovanojimai
Nugalėtojų apdovanojimai

2013 m. lapkričio 27 d. (trečiadienį) Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje įvyko baigiamasis skaitymo skatinimo konkurso „SKAITYMAS: sėkmė ir džiaugsmas“ renginys – laureatų  ir dalyvių apdovanojimas.

plačiau
 
Žiūrėjome lėlių spektaklį
Žiūrėjome lėlių spektaklį

Tviskantis metalinis saulės diskas džiovinte džiovino ne tik broliuko Jonuko gerklę, bet ir visų žiūrovų. „Negerk, broliuk, kumeliuku pavirsi!“ Masyvi žirgo galva, pagaugais einantis žvengimas, galinga jaučio figūra, baisus maurojimas kėlė šiurpą, stiprino artėjančios nelaimės nuojautą. 

plačiau
 
Šiaurės šalių bibliotekų savaitė „Žiema Šiaurėje“
Šiaurės šalių bibliotekų savaitė „Žiema Šiaurėje“

Lapkričio 11 d. vakare susirinko Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė į  tradicine tapusią, daugelio moksleivių labai laukiamą, Šviesos ir žodžio šventę, pagrindinį Šiaurės šalių bibliotekų savaitės akcentą. Šių metų savaitės tema- Žiema Šiaurėje. Žiema- tai tamsa, šaltis, jaukus namų židinys, žvakučių liepsnelės, Kalėdų laukimas, vaišės, dovanos.

                      Įspūdingą žiemos šokį susirinkusiems pademonstravo jaunosios šokėjos: Viktorija Bartkevičiūtė (7 kl.), Vaiva Kučinskaitė (7 kl.), Kotryna Baronaitė (8 kl.),Laura Bartkevičiūtė (8 kl.), Liveta Užusienytė (8 kl.), Viktorija Vareikaitė (8 kl.). Šokio kompoziciją sukūrė ir šokti merginas išmokė mokytoja Irmina Puipaitė- Narbutienė.

plačiau
 
Dalyvavome konkurse-akcijoje „ SVEIKATOS FIESTA“
Dalyvavome konkurse-akcijoje „ SVEIKATOS FIESTA“

pasiekė džiugi žinia, kad keturi mokiniai ir būrelio vadovė esame pakviesti kaip nugalėtojai į Aktyvaus veiksmo dieną LMNŠC 2013m. lapkričio 7 d., kur laukė apdovanojimai ir ekskursija į Švenčionių vaistažolių fabriką ir edukaciniai užsiėmimai Šlyninkos vandens malūno amatų namuose.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  37   38   39   40   41   42   43   50  60  sekantis  >>