Naujienos
Šeimų varžytuvės
Šeimų varžytuvės

                     „Sakyk, mamyte, pasaką ilgiausią

                      Ir niekur nuo ratelio, niekur nenueik tu,

                      O aš gražiai Dievulį paprašysiu, pamaldausiu,

                      Kad tavo siūlas niekad nesibaigtų.“

                                                            Bernardas Brazdžionis.

                     

 

plačiau
 
Kulinarijos konkurse
Kulinarijos konkurse

Spalio 22 d. Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje vyko mokinių kulinarinis konkursas "Viskas iš morkų". Dalyvavo dvi mūsų mokyklos mokinės Klementina ir Kotryna. Reikėjo paruošti ir patiekti patiekalą per 60 min. iš savo atsivežtų produktų ir pristatyti, pateikti iš anksto paruoštą ir apipavidalintą patiekalo receptą. Merginos pagamino salotas "Sluoksniuota morka" ir morkų "pirštelius". 

plačiau
 
Susitikimas su Doloresa kazragyte
Susitikimas su Doloresa kazragyte

„Nelėkite per gyvenimą įsmeigę akis į mobiliukus! Suraskite laiko vasarą ar žiemą pakelti jas į dangų ir pažiūrėti, koks šiąnakt mėnulis, kokios žvaigždės, kokie miškai, nors trupučiuką, nors retkarčiais,“- palinkėjo mokykliniam jaunimui.

plačiau
 
Atstovavo Biržų regioninį parką
Atstovavo Biržų regioninį parką

Mūsų mokyklos komanda ( Vaiva Kučinskaitė 7 kl., Rugilė Kigaitė 7 kl., Steponas Ulinskas 8 kl ir Liveta Užusienytė 8 kl.) spalio 11 d. dalyvavo Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos organizuotoje viktorinoje „Pažink saugomas teritorijas“.

 

plačiau
 
Mokytojo diena sutelkė bendruomenę
Mokytojo diena sutelkė bendruomenę

-Brangūs mokytojai, Jūsų dėka mokykla tapo vieta, į kurią su džiaugsmu einame kas rytą!- pradėjo šventę Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai.

 

plačiau
 
Apie vaikų kūrybiškumą su Nomeda
Apie vaikų kūrybiškumą su Nomeda

„Pasaka- kartų tiltas“- taip vadinasi Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenės skaitymo skatinimo projektas, kurį iš dalies finansuoja Kultūros ministerija. Šio projekto dėka „nusiskynėme“ pačią ryškiausią žvaigždę- garsią Lietuvos menininkę, laidų ir renginių vedėją- Nomedą Marčėnaitę. 

plačiau
 
Skaitymo skatinimo konkurso „SKAITYMAS: sėkmė ir džiaugsmas“ nugalėtojai

Skelbiami visą vasarą vykusio Lietuvos LIONS klubų asociacijos ir Lietuvos bibliotekininkų draugijos, kartu su pagrindiniu partneriu Lietuvos M.Mažvydo nacionaline biblioteka, organizuoto skaitymo skatinimo konkurso „SKAITYMAS: sėkmė ir džiaugsmas“ nugalėtojai.

 

plačiau
 
Į gimtinę šventė vėl atėjo Pakvietė rugsėjis varpeliu.
Į gimtinę šventė vėl atėjo Pakvietė rugsėjis varpeliu.

Pakvietė rugsėjis varpeliu.

Naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjome valstybinės vėliavos pakėlimu. Kadangi lijo, visi susirinkome į sporto salę. Džiugu, kad prisirinko labai daug  tėvelių, buvusių mūsų mokyklos mokinių. Smagiai sudainavę savo mokyklos himną, pradėjome šventę. 

plačiau
 
Notigalės pelkėje

2013 m.  rugpjūčio 26-27 dienomis jaunųjų miško bičiulių būrelis“ Ramalina“ stovyklavo rajoninėje jaunųjų miškininkų stovykloje Skapiškio girininkijos Notigalės pelkėje, prie nuostabaus Notigalės ežero. Susirinko visas  šimtas mokinukų iš visų rajono mokyklų. 

plačiau
 
Finansuotas skaitymo skatinimo projektas „Pasaka- kartų tiltas“

2013m. liepos 11 d. Nr. IV- 549 Lietuvos respublikos kultūros ministro įsakymu paskelbtas įsakymas dėl skaitymo skatinimo projektų finansavimo iš dalies  valstybės biudžeto lėšomis. Tarp dvylikos finansuotų projektų ir Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenės skaitymo skatinimo projektas „Pasaka-kartų tiltas“! Paskirta 3 000 Lt suma.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  27   28   29   30   31   32   33   40  50  sekantis  >>