Naujienos
Rašytojos edukacinės pamokos pradinukams
Rašytojos edukacinės pamokos pradinukams

Sausio 23 d. Alizavos pagrindinėje mokykloje lankėsi rašytoja Ignė Zarambaitė. Alizavos ir Antašavos mokyklų vaikams ji pasakojo apie savo kūrybą, apie knygą „Stebuklingi senelio batai“, apie šios knygos atsiradimo istoriją. Atvežė parodyti savo rankomis nulipdytą pagrindinį knygos personažą Enriką. Pagal viešnios receptą vaikai gamino lėlytes su širdutėmis, nuoširdžiai tikėdami ir kantriai laukdami, kol jos kiekvienam pasakys savo vardą.

plačiau
 
Mokyklos vadovo ataskaita už 2019 m.

Susipažinkite su 2019 m. mokyklos vadovo

veiklos ataskaita

plačiau
 
3 vieta – piešinių konkurse!
3 vieta – piešinių konkurse!

Spalio mėnesyje ekologinio projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai pakvietė Lietuvos vaikus piešti išradimus iš elektroninių atliekų. Vaikų piešinėliai buvo paskelbti „Mes rūšiuojam“ facebook profilyje. Pusė metų trukęs piešinių konkursas baigėsi. Sausio 15 d. paskelbti rezultatai.

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos priešmokyklinės grupės mokinio Donato Mackevičiaus piešinys-išradimas „Pakrovimo medis“ komisijos įvertintas trečia vieta. 

plačiau
 
Pagerbė Laisvės gynėjus
Pagerbė Laisvės gynėjus

Sausio 13-osios ankstų rytą mokyklos languose buvo uždegtos žvakelės. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai prisijungė prie visuotinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Pasipuošę neužmirštuolių žiedeliais visi rinkosi prie laužo mokyklos kieme. Iškilmingą minėjimą vedė dešimtos klasės mokiniai. Apie pilietiškumą kalbėjo istorijos mokytoja Lidija Vasiliauskienė.

plačiau
 
Renkamės sveikatą
Renkamės sveikatą

Sausio 8 d. vyko sveikatinimo mokymai „Renkuosi sveikatą“. Mokymuose dalyvavo 8-9 klasių mokiniai. Mokymai  truko 3 pamokas. Juos vedė lektorė Agnė iš UAB „Visota“. Lektorė kalbėjo apie sveikos gyvensenos principus, taisyklingą mitybą, žalingų įpročių įtaką jaunam organizmui. 

plačiau
 
Kalėdiniai vaidinimai „Pelė pasakose“
Kalėdiniai vaidinimai „Pelė pasakose“

Į Kalėdinį Alizavos pagrindinės mokyklos 5-10 kl. mokinių karnavalą susirinko daugybė peliukų ir pelyčių: pilkų, juodų, rudų, didelių ir mažesnių, meilių ir piktesnių. Nes buvo nutarta, artėjančius pelės metus pagerbti inscenizuojant pasakas apie peles. Skelbtas konkursas, todėl žiūri komisija stebėjo mokinių vaidybą, artistiškumą, vertino kaukes, vaidinimų scenarijus.

plačiau
 
Kiškis-piškis
Kiškis-piškis

Kupiškio rajone jau tradicine tapo dailės ir technologijų Kalėdinė idėjų mugė. Šiais metais ji buvo devintoji, kurios tema: „KIŠKIS – PIŠKIS“. Mūsų mokiniai pateikė keletą tekstilės, konstrukcinių medžiagų, dailės darbelių. Paroda eksponuojama Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje.

plačiau
 
Natiurmortas 2019
Natiurmortas 2019

Trys mūsų Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai: Eimantas Čereškevičius, Adelė Baronaitė, Mantas Babachinas dalyvavo dailininkės Veronikos Šleivytės vardo mokinių natiurmortų parodoje - konkurse „Natiurmortas – 2019“. Nors laureatais netapo, buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Darbai eksponuojami Uoginių amatų centre.

plačiau
 
Protų žaidynės apie Kupiškio kraštą
Protų žaidynės apie Kupiškio kraštą

Gruodžio 12 d. Kupiškio Jaunimo centro vadovai organizavo rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams protų žaidynes apie Kupiškio krašto istoriją, geografiją, kultūrą, papročius, žymius žmones, politikus, sportą ir t.t. Iš viso dalyvavo 8 komandos. Alizavos pagrindinės mokyklą atstovavo dešimtos klasės mergaitės: Rusnė Baliūnaitė, Milda Balnevičiūtė, Elada Paslauskaitė, Neringa Skaburskytė, Samanta Šešeikaitė ir aštuntokė Adelė Baronaitė. Prizinės vietos mergaitės neiškovojo, bet patyrė teigiamų emocijų, praplėtė žinias apie gimtąjį kraštą.

plačiau
 
Integruota pamoka AIDS dienai paminėti
Integruota pamoka AIDS dienai paminėti

Gruodžio 2 d. pasaulinei AIDS dienai paminėti vyko integruota biologijos - socialinio ugdymo pamoka 9 klasės mokiniams. Biologijos mokytoja Renata Ulinskienė papasakojo apie AIDS paplitimą Lietuvoje ir pasaulyje. Supažindino su šios ligos plitimo keliais, požymiais, apsaugos priemonėmis ir gydymu. Socialinė pedagogė Gražina Kigaitė pakvietė mokinius dalyvauti protų žaidynėse „AIDS geriau žinoti“.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  20  30  40  50  60  sekantis  >>