Naujienos
Finansuoti projektai

Kupiškio r. savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymais finansuoti Alizavos pagrindinės mokyklos projektai:

                      1. Laisvalaikio užimtumo ir vasaros poilsio, vaikų ir jaunimo socializacijos programa „Nuo Žemaitijos piliakalnių Estijos salų link“. Projektas bus vykdomas 2017 m. rugpjūčio 4 – 10 dienomis. Projekto vadovai Irmina Puipaitė ir Eimutis Sarsevičius.

                      2. Pilietinio ir tautinio ugdymo projektas „Dijūta kalnali, skambėk!“. Projektas bus vykdomas 2017m. liepos 17 d.- spalio 31 d. Projekto vadovė Danutė Miknevičienė.

                      3. Jaunimo iniciatyvų projektas „Pažvelk į mokyklos gyvenimą pro objektyvą“. Projektas bus vykdomas 2017 m. rugsėjo 8 d- gruodžio 5 d. Projekto vadovė Danutė Miknevičienė.

 

plačiau
 
Išmaniųjų įrenginių galimybės ugdymo procese
Išmaniųjų įrenginių galimybės ugdymo procese

Alizavos pagrindinės mokyklos mokytojai birželio 1 d. mokėsi kaip panaudoti turimas planšetes ugdymo proceso paįvairinimui, mokinių sudominimui, žinių patikrinimui. Seminarą vedė anglų kalbos mokytoja iš Kuršėnų, Staselė Riškienė.

plačiau
 
Dalyvavome rajono mokinių mėgėjų meno kolektyvų šventėje
Dalyvavome rajono mokinių mėgėjų meno kolektyvų šventėje

Birželio 1 d. vykusioje Kupiškio r. mokinių mėgėjų meno kolektyvų ir neformalaus ugdymo veiklų pristatymo visuomenei šventėje, skirtoje Tarptautinei vaikų gynimo dienai „Šitą žemę man likimas dovanojo“ dalyvavo ir Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai. Dainavo mokytojos Laimos Vaidilienės vadovaujamas pradinukų ansamblis, gražų šokį „Pavasaris“ pašoko mokytojos Irminos Puipaitės šokėjos, o Danutės Miknevičienės vadovaujamos jaunųjų žurnalisčių būrelio narės kalbino šventės dalyvius ir reklamavo mokyklos laikraštuko „Šratinukas“ internetinę svetainę. 

plačiau
 
Nuaidėjo Paskutinis skambutis
Nuaidėjo Paskutinis skambutis

Gegužės 31 d. Paskutinis skambutis nuaidėjo XVIII laidos dešimtokams. Mokinius iškilmingai pagerbė visa mokyklos bendruomenė. 

plačiau
 
Mantas Babachinas - dailės plenero nugalėtojas
Mantas Babachinas - dailės plenero nugalėtojas

Gegužės 30 d. Viktariškiuose vyko plenero užbaigimo ir laureatų apdovanojimo šventė. Visi mokiniai gavo padėkos raštus, o Manto Babachino tapybos darbas laimėjo I vietą. Mokinys buvo apdovanotas diplomu ir pinigine premija.

plačiau
 
Mokinių dailės pleneras piliakalnių metams paminėti.
Mokinių dailės pleneras piliakalnių metams paminėti.

Pleneras prasidėjo susipažinimu su žemutinės Palėvenės Stirniškių dvaro architektūra, Apie dvarą pasakojo jo savininkė N. Milaknienė. Užkopus į Stirniškių piliakalnį ,jo istoriją papasakojo Kupiškio etnografijos muziejaus darbuotoja M. Zakarauskaitė. Visi labai norėjo greičiau dirbti, todėl, pasiskirstę į kūrybines dirbtuves, pasklido po visą piliakalnį. Vieni liejo akvarelę, kiti piešė pastele, darė augalų atspaudus ant audinio ar gamino baltų papuošalus. 

plačiau
 
Mopedų ir motociklų varžybos

Gegužės 20 dieną Raguvoje (Panevėžio raj.) įvyko Mopedų ir motociklų jaunųjų vairuotojų varžybos. Jose savo jėgas išmėgino 13-18 m. amžiaus moksleiviai. Komandą sudarė du 13–15 metų mopedų jaunieji vairuotojai, du 16–18 metų jaunieji motociklų vairuotojai ir komandos vadovas.

Mopedų ir motociklų vairuotojai jėgas išmėgino kelių eismo taisyklių konkurse, figūriniame motociklo ir mopedo vairavime, moto-estafetėje.

plačiau
 
Smagi išvyka

Gegužės 19 d. Alizavos pagrindinės mokyklos taryba: tėveliai – Rima ir Artūras Jonučiai, Vilma ir Audrius Šešeikos, Lijana ir Dalius Baronai; mokytojai – Vitalija Mikšienė, Danutė Miknevičienė, Daiva Pūkienė; mokiniai – Šarūnas Babachinas, Aistė Zablockytė , Vaiva Kučinskaitė , - vyko į kino filmą Babilone. Puikių emocijų visiems žiūrovams suteikė veiksmo, nuotykių Didžiosios Britanijos režisieriaus G. Ritchie filmas „Karalius Artūras. Kalavijo legenda 3D.“

plačiau
 
Šeimos šventė „Raskime laiko pabūti kartu“
Šeimos šventė „Raskime laiko pabūti kartu“

Jungtinių tautų organizacijos sprendimu nuo 1994 metų pasaulis švenčia Šeimos šventę. Tai ženklas, simbolis, patvirtinantis, kad yra dalykų, kurie amžini. Kad yra vertybių, kurios  niekad nedingsta. Tai puiki proga paimti už rankos, apsikabinti, pasakyti gerą žodį.

plačiau
 
EMA konkurso nugalėtojai

Matematikos mokytoja Vitalija Mikšienė sėkmingai naudoja elektronines pratybas. Sukūrę reklaminį filmuką, penktos klasės mokiniai ir mokytoja dalyvavo EMA (elektroninės ir spausdintos pratybos) organizuotame konkurse. Tris dienas alizaviečiai rungėsi su Šiaulių r. Kužių ir Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazijų mokiniais balsų rinkimo konkurse.

Daugiausiai balsų surinko Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla. Organizatoriai sveikina nugalėtojus laimėjus apsilankymą vandens pramogų parke „Vichy“ visai klasei bei lydintiems asmenims mokslo metų pabaigos proga! https://epratybos.lt/app/a/naujiena/mokomes-su-ema/1

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  20  30  40  sekantis  >>