Naujienos
Pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“
Pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“

Spalio 25 d. – Lietuvos respublikos Konstitucijos diena. Šiais metais švenčiame Konstitucijos 25-metį.

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai, klasės valandėlėse išnagrinėję Lietuvos Konstitucijoje išdėstytas nuostatas, laisves, teises ir pareigas, pasigaminę spalvingus plakatus, - ilgosios pertraukos metu surengė akcją, taip pagerbdami pagrindinį savo šalies įstatymą.

plačiau
 
Spalio 5 dieną sveikinome mokytojus su profesine švente
Spalio 5 dieną  sveikinome mokytojus su profesine švente

Spalio 5-ąją Alizavoje mokytojavo Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos poskyrio inspektorius   Vaidas Juknevičius , civilinės saugos specialistas Nerijus Kručas, sveiko judesio mokytoja Justina Barzevičienė, Kupiškio Jaunimo centro direktorė Edita Vaitiekūnienė, kultūrinės veiklos vadybininkas ir projektų vadovas Paulius Remeikis, gimnazistė Kotryna Baronaitė.

plačiau
 
Rajono moksleivių futbolo turnyras LSDP Kupiškio r. skyriaus taurėms laimėti
Rajono moksleivių futbolo turnyras LSDP Kupiškio r. skyriaus taurėms laimėti

Sublizgo sutvisko saulėje gražiosios taurės tarptautinės kategorijos irklavimo teisėjo, teisėjavusio XXXI olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire, vadovavusio Lietuvos misijoms ketveriose olimpinėse žaidynėse, Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) profesoriaus habilituoto daktaro, LSDP pirmininko pavaduotojo Algirdo Raslano rankose. Šias taures Algirdas su žmona Liudvika atvežė iš Vilniaus į Alizavą. Kovoti dėl LSDP Kupiškio r. skyriaus taurių į Alizavos pagrindinę mokyklą rugsėjo 26 dieną susirinko jaunųjų futbolininkų komandos iš septynių Kupiškio rajono bendrojo lavinimo ugdymo įstaigų.

plačiau
 
Alizavos moksleivė dalyvavo Europos saugaus eismo jaunųjų dviratininkų konkurse.
Alizavos moksleivė dalyvavo Europos saugaus eismo jaunųjų dviratininkų konkurse.

Š. m. rugsėjo 14-17 dienomis Albanijos sostinėje Tiranoje vyko 32-asis Europos saugaus eismo jaunųjų dviratininkų konkursas ETEC 2017. Susirinko 22 komandos iš įvairių Europos šalių. Konkurso rengėjai – gerai autosporto aistruoliams žinoma organizacija FIA. Ne vienas esame girdėję apie F1 ir WRC varžybas, kurios sutraukia milijonines auditorijas ir žiniasklaidos dėmesį. Jau daugelį metų FIA propaguoja saugų eismą gatvėse ir keliuose.

plačiau
 
Už surinktas atliekas – smagi išvyka!
Už surinktas atliekas – smagi išvyka!

                      Rugsėjo 15 d. dviem mokykliniais autobusais riedėjome į Vilnių, į NASA edukacinę programą. Molėtų plento aikštelėje mūsų laukė programos vedėjai Karolis, Evaldas ir Aurimas. Jie mums išdavė kareivišką uniformą, kurią per minutę turėjome apsirengti ir susitvarkyti. Paskui visi buvome išpiešti - užmaskuoti, kad nepastebėtų priešas. Griežtieji vedėjai mokė rikiuotės pratimų ir karinės drausmės. Sužinojome, kaip baudžiami kareiviai nesilaikantys drausmės, ką reiškia „raudona linija“ ar „sėdėti prie stalo“, kas yra „uraganas“, o kas „guba“. Savo fizinę ištvermę tikrinome bėgdami krosą ir dainuodami: „Kaip man gera ir smagu/ būryje šitų draugų!/Kaip man gera ir smagu/ bėgsiu taip lyg paryčių!“. Mokėmės netgi tylėti. Pasiskirstę į komandas ir išsirinkę lyderius rungtyniavome traukdami virvę, bėgdami su dujokauke, šaudydami į taikinius. Taip pat piešėme teritorijos planą, ieškojome dingusio krovinio, nešėme sužeistąjį, mokėmės teikti pirmąją pagalbą.

plačiau
 
Video reportažų užsiėmimai
Video reportažų užsiėmimai

Savanorė, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto studentė, Dalė Miknevičiūtė supažindino vaikus su esminėmis filmavimo taisyklėmis ir vaizdo redagavimo programų ypatybėmis. Vaikai filmavo mokyklos interjerą, gražiausius teritorijos kampelius bei kitas jų pamėgtas vietas. Filmuotą medžiagą apdorojo kompiuterio vaizdo redagavimo programomis, pritaikė garso takelius, perėjimo efektus.

plačiau
 
Jaunųjų dviratininkų užsiėmimai
Jaunųjų dviratininkų užsiėmimai

Alizavos pagrindinė mokykla jau antri metai prisijungė prie Švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyvos „Atverk duris vasarai“. Įdomią ir turiningą veiklą mokiniams pasiūlė mokytojas Eimutis Sarsevičius.

                      Visą vasarą vaikų laukė mokytojo paruoštas jaunųjų dviratininkų figūrinio vairavimo kliūčių ruožas lauke ir sporto salėje, atvira kompiuterių klasė. Vaikai, kada panorėję, rinkosi į mokyklą ir treniravosi. Taip pat jie mokėsi kelių eismo taisykles, dviračio sandarą ir šalinti smulkius gedimus.

plačiau
 
Jaunųjų turistų stovyklos dienoraštis
Jaunųjų turistų stovyklos dienoraštis

Rugpjūčio 5-10 d. Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos jaunieji turistai kartu su draugais iš kitų rajonų mokyklų aplankė Estijos salas. Pėsčiomis nukeliauta kelios dešimtys kilometrų, pamatyta nuostabių vaizdų, patirta begalė smagių emocijų, susirasta naujų draugų.

plačiau
 
Alizaviečiai vėl pirmauja „Mes rūšiuojam“ konkurse!
Alizaviečiai vėl pirmauja „Mes rūšiuojam“ konkurse!

Paskelbti 2016-2017 m. projekto „Mes rūšiuojam“ rezultatai. Vykdant 2016-2017 metų aplinkosauginį projektą iš švietimo įstaigų buvo surinkta: 300 tonų elektros ir elektroninės įrangos atliekų ir13 tonų baterijų atliekų. Bendra taškų suma prizams – 28 tūkstančiai eurų.

www.mesrusiuojam.lt  lentelėje pateikti projekte dalyvaujančių švietimo įstaigų viso projekto metu surinkti atliekų kiekiai bei sukaupti taškai, kuriuos švietimo įstaigos iškeis į projekto partnerių siūlomas prekes ar paslaugas.

Daugiausiai atliekų surinkusioms 11 švietimo įstaigų skirti papildomi taškai. Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla gauna daugiausiai taškų, net 120. Tai reiškia, kad surinkome daugiausiai el. atliekų iš visų Lietuvos švietimo įstaigų! 

plačiau
 
„Žodis žodį vėja“
„Žodis žodį vėja“

Birželio 8 d Kupiškio kultūros centre vyko suaugusių pasakorių konkursas - rajoninis ratas (kupiškėniška tarme) „Žodis žodį vėja“. Alizavos mokyklos bendruomenę atstovavo dvi šaunios pasakorės: Jolita Einorytė – Trasykienė ir Dalė Miknevičiūtė.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  30  40  sekantis  >>