Naujienos
Prizininkės „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ konkurse
Prizininkės „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ konkurse

Alizavos pagrindinės mokyklos mokinėms nusišypsojo sėkmė respublikiniame konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“. Šį konkursą organizuoja Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC) bei Švietimo ir mokslo ministerija. Alizavietės pasirinko dvi temas:  „Žmogaus būtis lageriuose ir tremtyje“ ir „ Vaikai tremtyje: žaislai, žaidimai, likimai“. Violeta Tautavičiūtė (10 kl.) savo darbe panaudojo giminaičių iš tremties nuotraukas, savo rankdarbius ir piešimą. Jos darbas pelnė I-ąją vietą. Vestos Onaitytės (8 kl.) piešinys buvo įvertintas III –ąja vieta. Eladai Paslauskaitei (9 kl.) skirta paskatinamoji vieta. 

plačiau
 
Apie smurtą ir patyčias su bendraamžiais iš Povilo Matulionio progimnazijos
Apie smurtą ir patyčias su bendraamžiais iš Povilo Matulionio progimnazijos

Patyčios verčia vaiką jaustis vienišu, liūdnu, įbaugintu. Jis išgyvena nesaugumo, nepilnavertiškumo, gėdos ir bejėgiškumo jausmus. Klaidinga yra manyti, kad iš patyčių išaugama, kad tai natūralus vaikų ir jaunų žmonių elgesys. Negalime ir neturime likti abejingi patyčioms!

                      Patyčių ir smurto prevencijai buvo skirta birželio 18 d. popietė Alizavos pagrindinėje mokykloje. 5-9 klasių mokiniai, susikaupę žiūrėjo dramos būrelio iš Povilo Matulionio progimnazijos ( vadovė Aušra Aleksandravičienė)  vaidinamą siužetą iš Vladimiro Železnikovo knygos „Baidyklė“. Paskui ir svečiai, ir saviškiai diskutuodami aiškinosi vertybes apie smurtą ir jo prevenciją. Panaudotas Forumo teatro metodas.

plačiau
 
Dailės pleneras Alizavoje
Dailės pleneras Alizavoje

Gražią birželio dieną, kai nesinori sėdėti kabinetuose, Alizavos pagrindinėje mokykloje vyko  dailės pleneras „Alizava - nuo debesų iki skruzdės“. 5 - 9 kl. mokiniai pasklido po mokyklos teritoriją ir miestelį. Visi tapė ant medinių lentelių. 5 - 7 kl. mokiniai tapė akrilu, 8 - 9 kl. - aliejiniais dažais. 

plačiau
 
Jaunųjų dviratininkų pasiekimai
Jaunųjų dviratininkų pasiekimai

Birželio 6 d. vykusiose jaunųjų dviratininkų varžybose „Saugus ratas“, kuriose dalyvavo 8 komandos - iš Marijampolės, Šakių, Kauno, Jurbarko, Skuodo, Vilkaviškio, Panevėžio miestų ir rajonų, iš Latvijos,- Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos komanda iškovojo trečiąją vietą.

plačiau
 
15min.lt - apie patirtinį mokymąsi Alizavos mokykloje

Apie praktinį patirtinį mokymąsi 15min.lt pasakoja informatikos mokytoja Rasa Šlekienė.

Straipsnį skaitykite čia:

 
 
Dėl ugdymo proceso nutraukimo

Dėl aukšos oro temperatūros Kupiškio r. alizavos pagrindinėje mokykloje nutraukiamas birželio 13-14 dienomis ugdymo procesas.

Skaityti direktoriaus įsakymą

 

 
 
Meninio garsinio skaitymo konkursas
Meninio garsinio skaitymo konkursas

Birželio 6 d. Alizavos pagrindinėje mokykloje įvyko Kupiškio r. bendrojo lavinimo mokyklų ir Anykščių r. Traupio pagrindinės mokyklos 5-9 kl. mokinių meninio garsinio skaitymo konkursas.

plačiau
 
Rusnė išrinkta į rajono jaunimo atstovų tarybą
Rusnė išrinkta į rajono jaunimo atstovų tarybą

Gegužės 31 d. įvyko Kupiškio rajono savivaldybės jaunimo atstovų visuotinis susirinkimas. Alizavos pagrindinės mokyklos mokinių deleguota 9 klasės mokinė Rusnė Baliūnaitė  puikiai pristatė savo veiklą. Rinkimuose į rajono jaunimo tarybą ji gavo 6 balus ir pateko į tarybą.

plačiau
 
Istorijos pamoka Lietuvos prezidento Antano Smetonos gimtinėje

Birželio 4 d. Alizavos pagrindinės mokyklos septintos klasės mokiniai su istorijos mokytoja Jugase Kovaliūniene dalyvavo mokomojoje-pažintinėje ekskursijoje prezidento Antano Smetonos gimtinėje Užuraistyje Ukmergės rajone.

plačiau
 
Išbandė keramikos meną
Išbandė keramikos meną

Alizavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai, naudodamiesi Kultūros paso paslaugomis, birželio 4 d. išvyko į Giedriaus Mazūro keramikos studiją (Utenos r. Antalgės k.). Mokiniai susipažino su keramikos degimo būdu - raku. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  8   9   10   11   12   13   14   20  30  40  50  60  70  sekantis  >>