Naujienos
Respublikiniame Mokyklos bendruomenės metų konkurse alizaviečiai– dvidešimt penkti.

Mokyklos bendruomenės metų konkursui buvo pateikta per 300 projektų. Nuo balandžio 25 iki 30 d. vyko balsavimas už pateiktus projektus. Norintys atiduoti savo balsą tai padaryti galėjo konkurso tinklalapyje  bendruomene.smm.lt. Alizavos mokyklos pilietinė iniciatyva Mokyklos bendruomenės metų konkurse – 25 ! Ačiū visiems balsavusiems!

plačiau
 
Susitikimas su Selemonu Paltanavičiumi
Susitikimas su Selemonu Paltanavičiumi

 Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė pradėjo įgyvendinti savo skaitymo skatinimo projektą „Šeimyninė kelionė po lietuvišką mitologiją“, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

plačiau
 
Dainuojame Lietuvai
Dainuojame Lietuvai

Vasario 12-ąją dainavome, vaidinome, deklamavome Lietuvai. Šventę vedė šeštos klasės mokiniai.

plačiau
 
Draugystės apyrankės
Draugystės apyrankės

5-10 klasių mokiniai nupynė draugystės trispalves apyrankes, kuriomis pasipuošė patys ir papuošė mokytojus ir kitus mokyklos darbuotojus.

plačiau
 
Lietuvos gimtadienį pasitiko pasipuošę
Lietuvos gimtadienį pasitiko pasipuošę

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai, pasitikdami Lietuvos gimtadienį, mokyklos erdvėse sukūrė menines kompozicijas.

plačiau
 
Linksma žiemos pabaigos šventė
Linksma žiemos pabaigos šventė

 

Nepabūgę prastoko oro, triukšmingai Užgavėnes sutiko alizaviečiai.

plačiau
 
Diena apie Laisvę
Diena apie Laisvę

Sausio 13-ąją Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė paskyrė Laisvei.

plačiau
 
Kalėdų dvasios įkvėpti
Kalėdų dvasios įkvėpti

18 dieną mokyklą papuošė spalvingų mokinių darbelių paroda, kurią parengė laisvoji mokytoja Vilė Miknevičiūtė. Iš antrinių žaliavų mokiniai prigamino nuostabiausių suvenyrų. Susirinkusius į salę su artėjančiomis Kalėdomis pasveikino pradinukų ansambliukas, vadovaujamas mokytojos Rasos Gudonienės. „Džiugo šokį“ „sušoko“ pirmokų lėlių teatriukas. Teatriukui vadovauja mokytoja Vilė Miknevičiūtė. Ketvirtokų lėlių teatras su savo pačių pasigamintomis pirštininėmis lėlėmis suvaidino „Žvirblio ir pelėdos vestuves“. Bibliotekininkė pristatė akcijos „Metų knygos rinkimai“ vaikiškas knygas. Ketvirtokė Aurita Trasykytė su mama Jolita suvaidino ištrauką iš B. Maar knygos „Gėlininkė“. Pirmokas Ronaldas Radinas su sesėmis Guoda ir Ugne vaidino iš T. Dirgėlos knygos „Apie raganą Šiokiątokią“. Ketvirtaklasė Adelė Baronaitė išraiškingai perskaitė ištrauką iš R. Savickytės knygutės „Adelės dienoraštis. Ruduo.“ Trečiokai Evelina ir Eimantas Čereškevičiai su savo kaimyne dešimtoke Laura Bartkevičiūte suvaidino šauniuosius miškinukus, Ukę ir Pinį, kurie nebodami jokių pavojų, surado savo pradingusį draugą. Buvusi mokinė, studentė Dalė Miknevičiūtė vaidino išguitąją iš R. Stankevičiaus eiliuotos poemos „Pūgos durys“, parašytos pagal lietuviškas sakmes ir padavimus. Bibliotekininkė pakvietė ir mažus, ir didelius  būtinai perskaityti šias knygutes ir parašyti atsiliepimus apie jas. Po to vyko graži knygų dovanojimo akcija „Knygų Kalėdos“.

 

 

plačiau
 
Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje
Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje

Gruodžio 5 d., šeštadienį, 40 Alizavos mokyklos bendruomenės narių dalyvavo Vilniaus Rotušėje vykusioje tryliktoje Tarptautinėje  Kalėdų labdaros mugėje. Mugėje  savo šalių tradicijas pristatė 36 valstybės ir bendruomenės, 5 tarptautinės Vilniaus mokyklos. Rotušės aikštėje vyko tarptautinė maisto mugė. Stebėjome šokių pasirodymus, klausėmės 

plačiau
 
Tolerancijos mozaika
Tolerancijos mozaika

Tolerancija tai ne meilė ar gerumas. Tolerancija- tai priešingos nuomonės ar įsitikinimų gerbimas, pakanta. ( Dabartinės lietuvių kalbos žodynas. 849 p.)

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis MOZAIKA.  Tai piešinys ar paveikslas, kurio vaizdas gali būti sukurtas iš įvairių medžiagų. Alizavos mokyklos mokiniai sukūrė gražią Saulę iš savo rankų atspaudų.

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  sekantis  >>