Naujienos
Ar laimėsime, ar ne, vis tiek vaikščiosime miške
           Ar laimėsime, ar ne, vis tiek vaikščiosime miške

Tai eilutės iš jaunųjų miško bičiulių būrelio „Ramalina“ prisistatymo dainelės rajoniniame jaunųjų miško bičiulių konkurse- viktorinoje . Jis šiemet vyko  balandžio 24 dieną Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijoje. Konkurso tema -  „ Drebulė“. 

plačiau
 
Mamai
Mamai

Balandžio 28 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai pakvietė savo mamas į šventę. Šventę suruošė papildomo ugdymo būrelių vadovai. Vedė devintokė Kotryna Baronaitė.

plačiau
 
Vaikų velykėlės
Vaikų velykėlės

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ pakvietė mokinius piešti margučius. Į šį kvietimą atsiliepė Alizavos mokyklos dailės mokytoja Audronė Užtupienė. 5-10 klasių mokiniai pripiešė gražiausių margučių.  Sudėję visus piešinius į vieną didelį margutį, papuošė mokyklą ir ... atsiėmė organizatorių prizus. Kiekvienas jaunasis dailininkas gavo po CD „Bardų dainos vaikams“.

plačiau
 
Gražinome aplinką
Gražinome aplinką

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo visuotinėje švarinimosi akcijoje „Darom“.  Penktadienį, po pamokų, septintokai rinko šiukšles nuo pakelių įvairiose miestelio gatvėse,  iš negyvenamų sodybų; penktokai grėbė lapus aplink bažnyčią; aštuntokai tvarkė seniūnijos garažo aplinką; dešimtokai  gražino Juodinių kalno teritoriją. Šeštokai ir devintokai keliavo į eglynėlį, šalia buvusio sąvartyno. Jie ir surinko daugiausiai šiukšlių.  Ko tik čia nebuvo: ir batų, ir kelnių, ir užuolaidų, konservuotų kopūstų ir stiklų... Mokiniai ne tik rinko atliekas, bet ir rūšiavo jas. Užrištus maišus atvežėme prie rūšiavimo konteinerių.

plačiau
 
Meninių projektų konkursas „Knyga“
Meninių projektų konkursas „Knyga“

Į respublikinį mokinių meninių projektų konkursą „Knyga“ iš siųsti net 3 mokinių darbai:Viktorijos Vareikaitės ( 9 kl.) „Mintis“, Lauros Bartkevičiūtės (9 kl.) „Išlaisvinti mintį“ ir 6 klasės kolektyvinis darbas „Viltis“.

plačiau
 
Antras gyvenimas
Antras gyvenimas

Pasitikdami Žemės dieną Alizavos mokyklos mokiniai iš šiukšlių sukūrė menines kompozicijas ir jomis papuošė savo mokyklą. Antram gyvenimui atgimė plastikiniai buteliai, šiukšlių maišai, seni kompaktiniai diskai, laikraščiai, dviračio ratai.

 

plačiau
 
Tramtatulyje
Tramtatulyje

Į „Tramtatulio“ regioninį konkursą Panevėžyje, kovo 27 d., vertinimo komisija atrinko 10 geriausių atlikėjų. Tarp jų ir alizavietė Dalė Miknevičiūtė.

plačiau
 
Gyvasis tautos žiedas
Gyvasis tautos žiedas

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai 25-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo-1990 m. kovo 11-osios metines, paminėjo dalyvaudami pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“. 

plačiau
 
Apie bendradarbiavimo problemas su psichologe
Apie bendradarbiavimo problemas su psichologe

Vasario 16 d į mūsų mokyklą atvyko psichologė lektorė Asta Blandė iš Kauno. Ji vedė seminarą „Kaip susikalbėti mokyklos bendruomenės nariams (tėvams, mokiniams ir mokytojams)“. Lektorė atskirai kalbėjosi su tėveliais, mokytojais. Bendravo su aštuntokų klasės mokiniais.

plačiau
 
Iš kartos į kartą
Iš kartos į kartą

Dvi valandas vyko gimtojo Kupiškio krašto senovinės kultūros pažinimo pamokos. Jos išsiskyrė drausme ir dideliu efektyvumu. Po pamokų visi sugūžėjo į aktų salę pasirodyti, ką naujo išmoko.

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  sekantis  >>