Naujienos
Lietuvių kalba - mano kalba

Jau tapo tradicija mokykloje organizuoti renginius, skirtus gimtajai kalbai. Šiais metais pirmasis renginys buvo dailyraščio konkursas, kuriame dalyvavo dvylika (5-10 klasių) mokinių. 5-7 klasių dailyraščių meistrai rašė Kazio Bradūno tekstą ,,Vakaras“, o vyresnieji - Algimanto Baltakio ,,Trys vietos lietuviui šventos“. Nugalėtojais tapo Rimgailė Mergiūnaitė (6 klasė), Gabija Morozova (6 klasė), Aurita Trasykytė (7 klasė), Rusnė Baliūnaitė (9 klasė), Vesta Onaitytė (8 klasė), Samanta Šešeikaitė (9 klasė).

Mokiniai ruošėsi mokykliniam meninio skaitymo konkursui, skirtam kupiškėno poeto Valdemaro Kukulo 60 - mečiui. Gaila, kad jame dalyvauti panoro vos kelios skaitovės: šeštokės Orinta Šližytė, Gabija Morozova ir Evelina Čereškevičiūtė bei septintokė Adelė Baronaitė. Kelialapiai į rajoninę meninio skaitymo šventę kovo 26 dieną Kupiškyje  įteikti Evelinai Čereškevičiūtei ir Adelei Baronaitei.

Pirmą kartą mokykloje organizuotas raštingumo konkursas. Diktantus rašė trisdešimt keturi  5-10 klasių mokiniai. Raštingiausio mokinio diplomais apdovanoti šie mokiniai: šeštokė Evelina Čereškevičiūtė, septintokai Matas Paslauskas ir Aurita Trasykytė, aštuntokė Ugnė Užusienytė, devintokė Rusnė Baliūnaitė ir dešimtokė Violeta Tautavičiūtė.

Be galo džiugu, kad nepabūgo ir  kovo 8 dieną kartu su bendruomenės atstovais nacionalinį diktantą rašė ir šešios 8-10 klasių mokinės: Vesta Onaitytė ir Ugnė Užusienytė, Milda Balnevičiūtė ir Rusnė Baliūnaitė, Violeta Tautavičiūtė ir Gabija Zubauskaitė. Visi  darbai išsiųsti į Vilnių.

Džiaukimės, svajokime ir aukime su GIMTĄJA KALBA.

 

Jūratė Kuliukienė, lietuvių kalbos mokytoja