Naujienos
Jaunųjų dviratininkų užsiėmimai

                      Alizavos pagrindinė mokykla jau antri metai prisijungė prie Švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyvos „Atverk duris vasarai“. Įdomią ir turiningą veiklą mokiniams pasiūlė mokytojas Eimutis Sarsevičius.

                      Visą vasarą vaikų laukė mokytojo paruoštas jaunųjų dviratininkų figūrinio vairavimo kliūčių ruožas lauke ir sporto salėje, atvira kompiuterių klasė. Vaikai, kada panorėję, rinkosi į mokyklą ir treniravosi. Taip pat jie mokėsi kelių eismo taisykles, dviračio sandarą ir šalinti smulkius gedimus.

                      Rugpjūčio 15 d. mokyklos stadione vykusį jaunųjų dviratininkų figūrinio vairavimo konkursą stebėjo daug Žolinės svečių, miestelio gyventojų. Žiūrovus stebino vaikų gebėjimai išlaikyti pusiausvyrą ant beveik stovinčio dviračio. Jaunieji dviratininkai turėjo apvažiuoti keturiolika figūrų. Ir visas figūras važiavo po 3 kartus. Buvo skaičiuojami baudos taškai: už kartelės numetimą – 3, už figūros praleidimą- 5, už kojos padėjimą ant žemės- 2, už figūros prilietimą ar nuvertimą- 1.

                      Laimėjo mažiausiai baudos taškų (17) surinkusi  Aurita Trasykytė. Antras buvo Auridas Meškelis (49 b. t.). Trečioji vieta atiteko Imantui Meškeliui (68 b. t.). Nugalėtojus pasveikino ir saldžiais prizais nudžiugino Alizavos bendruomenės pirmininkas Bronius Kaminskas.

                      Aurita Trasykytė kartu su geriausiais dviratininkais iš Lietuvos dalyvaus Europos  jaunųjų dviratininkų konkurse, kuris šiais metais įvyks Albanijoje.