Naujienos
Alizavos mokinė - piešinių konkurso nugalėtoja

VŠĮ „Mano žmonos tūkstantis veidų“ organizavo respublikinį vaikų piešinių konkursą „Kas yra pilietiškumas?“. Konkursas organizuojamas siekiant, kad jaunieji Lietuvos gyventojai sąmoningai suvoktų pilietiškumą, asmenines piliečio pareigas tautai ir demokratinei valstybei, gebėtų apginti bendrapiliečių teises bei laisves siekiant Lietuvos gerovės, savo mintis, meilę, pareigas Tėvynei išreikšdami piešinių konkurse „Kas yra pilietiškumas?“ Konkursas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio progai paminėti.  

                  Jame dalyvavo 6 mūsų mokyklos mokiniai.  Rugilės Kigaitės  piešinį komisija atrinko kaip gražiausią savo amžiaus kategorijoje. Kovo 31 d. Vilnius esančiame „Vaidilos teatro" pastatų komplekse vyko laureatų apdovanojimo ceremonija.  Gražioje šventėje Rugilė buvo apdovanota diplomu ir dovanomis, po apdovanojimų ceremonijos visi laureatai buvo pakviesti prie vaišių stalo.

                      Projektas iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos. Dėkojame mokyklos direktoriui Gintarui Paškauskui, kuris nuvežė į šią gražią šventę.

Audronė Užtupienė, dailės mokytoja