Naujienos
Išsirinkome kandidatą į LMP
Išsirinkome kandidatą į LMP Mūsų mokiniai aktyviai atsiliepė į Lietuvos švietimo ministerijos,Pilietinių iniciatyvų centro bei Lietuvos respublikos vyriausiosios rinkimųkomisijos raginimus organizuoti rinkimus į 6-ąjį Lietuvos moksleiviųparlamentą. Kandidatais į LMPAlizavos mokykloje sudaryta  rinkimųkomisija užregistravo Agnę Kavaliauskaitę (9 kl.), Mindaugą Eiduką  (10 kl.), Kornelijų Pūką (10 kl.). 
plačiau
 
Prasmingiems darbams įkvepiantis renginys
Prasmingiems darbams įkvepiantis renginys

„Dideli ir maži turi pagalvot,

Kad gamta- tai namai, reikia ją tausot.

Gal atsitiks, kad ateity

Paskęsim dūmų kamuoly

Tu tai pakeisti gali!...“-

                      dainavome kovo 21d. rytą, susibūrę mokyklos kieme Žemės dienos paminėjimui.

 

plačiau
 
Žiemos šventė Subačiaus miške
Žiemos šventė Subačiaus miške

Kovo 10 d. Alizavos pagrindinės mokyklos JMBB „Ramalina“kartu su kitų Kupiškio rajono mokyklų jaunaisiais miškininkais dalyvavo Žiemospalydų šventėje Subačiaus girininkijos miške. Į šventę moksleivius pakvietė Kupiškio miškų urėdijos darbuotojai bei Kupiškio rajono savivaldybės švietimoir kultūros skyriaus atstovai.

plačiau
 
Sava tarmė- pati gražiausia!
Sava tarmė- pati gražiausia!

„Tarmė gimtoji skamba manyje,

Per ją man šviečia numylėtos vietos,

Per ją lyg nenutrūkstama gija

Su vakar ir su šia diena susietas.“

                    V.Rudokas „Kalbėti motinos tarme“

Metų ratas apsisuko ir vėl susirinko Alizavospagrindinės mokyklos bendruomenė į tradicinę kupiškėniškos tarmės popietę „Savatarmė- pati gražiausia!“. 

plačiau
 
Dovana geriems skaitytojams
Dovana geriems skaitytojams

                    -  Esu labai patenkinta vaikų skaitymu,- pasakė  Alizavos pagrindinės mokyklos lietuvių kalbosir literatūros mokytoja Jūratė.

plačiau
 
Pradinukai renka Metų knygą!
Pradinukai renka Metų knygą!

2010 Metų knygos rinkimuose dalyvaujančias knygutes pradinukams pristatė mamytės su savo atžalėlėmis. Mamytės skaitė, o vaikučiai inscenizavo. Ne vieną iš pat pirmųjų įspūdžių pakerėjo R.Černiausko šmaikštusis vaiduokliukas, U. Uliūnės  pelytės sesytės, S. Paltanavičiaus  išskalbtoji kiškutė, R. Šerelytės  šveploji Buntė, K.Kasparavičiaus elegantiškasis dramblys. Pasirinkę po knygą kiekvienos klasėsmokiniai  atidžiai ją perskaitė ir paruošė išradingą reklamą.

plačiau
 
„Vien tik ji yra prasmė tikroji...“
„Vien tik ji yra prasmė tikroji...“

                 

                     Išaušo neįprastas rytas mokykloje. Languose užsižiebė liepsnelės, o prie didžiulio laužo kieme rinkosi vaikai. Išsidažę skruostuose vėliavėles, su trispalve rankose, nevaikiškai rimti atskubėjo dešimtokai. Šiandien  jie -  istorijos pamokos mokytojai.

 

                      „-Kasmes būtume be Sausio 13-osios?“- signataro Algirdo Patacko žodžiais kreipėsi į minią jaunuoliai... 

plačiau
 
Aštuntokai laimėjo kelionę į vandens atrakcionų parką!
Aštuntokai laimėjo kelionę į vandens atrakcionų parką! Nuo lapkričio 25d. iki sausio 6d. „EkoKalėdų“ konkurse varžėsi 348 darbeliai, pateikti 150- Lietuvos mokyklų. Nugalėtoju, kaip idealiai atitinkantis konkurso sąlygas, išrinktas Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos 8 klasės darbelis „Ramuma“. Beveik 2 m aukščio elegantišką ir Kalėdų eglę, ir jos žaisliukus moksleiviai sukūrė iš panaudotų audinių, perdegusių kaitrinių lempučių, plastikinių butelių, senų popierių ir statybinių atliekų.
plačiau
 
Vaidinome pasaką
Vaidinome pasaką Šių metų Kalėdų karnavalas buvo labai įspūdingas. Vaidinome pasakas! O kas gali būti įdomiau už pasaką?
plačiau
 
„Ramalinai“-12!
„Ramalinai“-12! Ramalina- tai ne tik gražiausia Lietuvos samana, bet ir Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos jaunųjų miškininkų būrelio pavadinimas.
plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  66   67   68   69   70   71   72   sekantis  >>