Naujienos
Ką žinai apie Sekmines?
Ką žinai apie Sekmines?

?“. Reikėjo pievoje surasti septynias nurodytas žoles, užrištomis akimis nupiešti karvei uodegą, nupinti vainiką, nuvyti botagėlį, atsakyti į daug klausimų apie Sekminių papročius Lietuvoje. Alizaviečiai buvo gudriausi ir išmaniausi ir laimėjo 1 vietą. Gavome skanų sūrį!

plačiau
 
Alizaviečiai - jaunimo folkloro festivalyje
Alizaviečiai - jaunimo folkloro festivalyje

Alizavos pagrindinės mokyklos mokinių etnografinis ansamblis

„Sodėlis“ birželio 4-5 dienomis dalyvavo jaunimo folkloro festivalyje – stovykloje Zarasų krašte „Zalvynė“.

plačiau
 
Iškilmingai atsisveikinome
Iškilmingai atsisveikinome

Nuskambėjo paskutinis skambutis XII laidos mažiesiems abiturientams Alizavos pagrindinėje mokykloje. Nuo pat ryto visa mokykla kvepėjo švente. Kiekvienas norėjo pasveikinti, padėkoti, ranką paspausti.

plačiau
 
Dailės plenere
Dailės plenere

Į Kupiškio etnografinio muziejaus projektą „Baroko ir klasicizmo laikotarpio paslėpti lobiai Kupiškio rajone“, kurį remia Lietuvos paveldo departamentas, pirmąjį renginį- Dailės plenerą- Palėvenės dvare buvo pakviesti ir Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai.

                      Jaunieji meno mylėtojai išbandė save barokinių kostiumų kūrime, fotografijoje, tapyboje, žemės mene. Netradicinis renginys netradicinėje aplinkoje paliko mokiniams gilų įspūdį.

 

plačiau
 
Šauniausio penktoko rinkimai
Šauniausio penktoko rinkimai

 

Paskutinę mokslo metų dieną Alizavos pagrindinės mokyklos penktokai išsiruošė į turistinį žygį prie Lapkalnio poilsiavietės. Jų žygio tikslas- išsiaiškinti šauniausią penktoką, šauniausią penktokę, šauniausią mamą ir šauniausią tėtį.

 

plačiau
 
Dovana mokyklai
Dovana mokyklai

 Alizavos pagrindinės mokyklos  XII laidos dešimtokai paliko mielą dovanėlę savo mylimai mokyklai. Ant koridoriaus sienos šalia valgyklos jie nupiešė paukštį, sūpynes, knygas, obuolį... ir parašė padėkos žodžius kiekvieno dalyko mokytojui.

                      

plačiau
 
Muzika troliui
Muzika troliui

 Alizavos pagrindinės mokyklos 4-7 klasių mokiniai dalyvavo Norvegijos karalystės ambasados kartu sul eidykla „Nieko rimto“ organizuotame projekte „Muzika troliui“. Mokiniai su savo mokytojomis skaitė V. Palčinskaitės knygą „Muzika troliui“. Tai knyga apie Norvegijos kultūrą, žmones, gamtą, na ir žinoma, trolius. Perskaitę vaikai diskutavo, lygino savo ir norvegų mokyklas, mokinių elgesį. Klausėsi nuostabių E.Grygo pjesių fortepijonui. Po to piešė pagal E.Grygo pjeses.

plačiau
 
Prasminga diena
Prasminga diena

Susipažinti su Dievo Gailestingumo atspindžiais senajame lietuvių liaudies mene bei Angelų skulptūromis Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai, vadovaujami tikybos mokytojos Rasos Šlekienės, vyko į Anykščių Sakralinį meno centrą.

plačiau
 
Gailestingumo šventėje ir alizaviečiai
Gailestingumo šventėje ir alizaviečiai

Gegužės 20 d. Alizavos pagrindinės mokyklos 7-8 ir 9-10 klasių komandos dalyvavo viktorinos „Šventieji Dievo Gailestingumo liudytojai“finale, kuri vyko Panevėžio vyskupijos Sielovados centre.

plačiau
 
Dovanos geriausiems
Dovanos geriausiems

Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos direktoriaus 2011 m. gegužės 17 d. Nr.V-99 įsakymu paskirti apdovanojimai už labai aktyvias ir prasmingas „Drąsinkime ateitį“ projekto veiklas . 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  64   65   66   67   68   69   70   sekantis  >>