Naujienos
Įspūdinga Mero dovana
Įspūdinga Mero dovana

Pavasarį vykusiuose VšĮ „Drąsinkime ateitį“ apdovanojimuose Kupiškio rajono Alizavos pagrindinei mokyklai teikęs nominaciją Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, pakvietė apsilankyti savivaldybėje.

                      Savo pažadą meras ištesėjo. 
plačiau
 
SOCIALINIS MIESTO ŽEMĖLAPIS

Socialinis miesto žemėlapis vyko 2011 metų rugsėjo 13-14 dienomis trijuose Panevėžio apskrities miestuose: Rokiškyje, Pasvalyje ir Panevėžyje. Rokiškyje vykusiose Socialinio miesto žemėlapio veiklose dalyvavo Rokiškio ir Kupiškio rajonų Jūžintų Juozo Oto Širvydo vidurinės mokyklos, Obelių gimnazijos, Kamajų Antano Strazdo gimnazijos, Rokiškio Juozo Tūbelio gimnazijos, Alizavos pagrindinės mokyklos, Šimonių pagrindinės mokyklos, Noriūnų J.Černiaus pagrindinės mokyklos jaunimo lyderiai.

                      Socialinis miesto žemėlapis, kaip renginio „Piliečio žadintuvas“ dalis, buvo organizuojamas siekiant išsiaiškinti mokyklose ir vietos bendruomenėse egzistuojančias problemas ir numatyti visuomenei naudingų darbų poreikį. Socialinio miesto žemėlapio metu numatyti visuomenei naudingi darbai bus vykdomi viso projekto metu (vieną kartą per du mėnesius).

Socialinio miesto žemėlapio metu dalyviai kūrybiškai analizavo savo mokyklos ir bendruomenės

užslėptas bei akivaizdžiai matomas socialines problemas, kartu su moderatoriais ieškojo būdų, kaip

tas problemas galima patiems spręsti. Šio metodo rezultatas – dalyvių sukurtas socialinis miesto

žemėlapis su pažymėtomis socialinėmis problemomis.
plačiau
 
Lėlių teatrų festivalis „Vaikai ir lėlės“
Lėlių teatrų festivalis „Vaikai ir lėlės“

Spalio 27 d. Kupiškio r. savivaldybės viešosios bibliotekos parodų salėje įvyko lėlių teatrų festivalis „Vaikai ir lėlės“. Tai projekto „Lėlių teatras- jaukus vaikystės pasaulis“ renginys.

                      Susirinkusieji galėjo pamatyti net 9 lėlių teatrų spektakliukus. Visi jie buvo skirtingi ir unikalūs savo pastatymu, pagamintomis lėlėmis, vaidyba, žanrais bei nuotaikomis
plačiau
 
Dainuvos nuotykių slėnyje
Dainuvos nuotykių slėnyje

Spalio 25d.  Alizavos pagrindinės mokyklos 6-9 klasių mokiniai vykome į „Dainuvos nuotykių slėnį“ Anykščiuose.

                      Karstydamiesi po medžius, įveikėme daugybę kliūčių. Vaikščiojome ir skraidėme nuo pušies iki pušies ištiestais lynais, šokinėjome su virvėmis, ėjome per tinklus ir t.t. Galiausiai visi skridome per Šventosios upę. Adrenalino tikrai gavome su kaupu.

plačiau
 
Aukštaitijos moto šventėje
Aukštaitijos moto šventėje

Alizavos pagrindinės mokyklos komanda: devintokai -Tautvydas Staniūnas, Mantas Marmakas ir aštuntokai- Elidijus Bratėnas, Ernestas Isajevas   su mokytoju Eimučiu  Sarsevičiumi dalyvavo jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų varžybose. Šias varžybas organizavo Lietuvos moksleivių informavimo ir techninės kūrybos centras bei Panevėžio rajono mokinių kūrybos ir sporto centras.

plačiau
 
Europos kalbų diena Alizavoje
Europos kalbų diena Alizavoje Spalio 28 d. sulaukėme svečių iš Utenos kolegijos, kurioje dabar svečiuojasi (pagal mainų programą „Erazmus“) 2 turkai iš Antalijos ir 2 latvaitės iš Rėzėknės. Juos į Alizavą palydėjo dėstytoja ir 3 Utenos kolegijos studentės lietuvaitės. Merginos iš Latvijos rusų kalba pristatė savo šalį. Turkai  savąją šalį - anglų kalba. Mielai svečiai bendravo su mūsų mokiniais, atsakinėjo į daugybę jų pateiktų klausimų. 
plačiau
 
Pamoka - Konstitucijai
Pamoka - Konstitucijai

Konstitucija- pagrindinis šalies įstatymas. Tai ne vien teisės aktas, tai taip pat ir tos šalies kultūros dalis. Konstitucija skatina pažinti Lietuvos istoriją, kultūrą, jos teisės sistemą. Todėl labai svarbu , kad kiekvienas pilietis žinotų Konstituciją.

                      Tradiciškai, VšĮ „Drąsinkime ateitį“ paraginti, susirinko Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai spalio 25 d. rytą į mokyklos  aktų salę.
plačiau
 
Nugalėtojai išvyksta į apdovanojimų ceremoniją

Spalio 21 d. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai su kalbų mokytojomis Jūrate Kuliukiene ir Violeta Kirstukiene vyksta į „Kalbų kengūrų“ ir vertimų bei iliustracijų konkurso

„Tavo žvilgsnis“ baigiamąjį renginį- koncertą SIEMENS arenoje Vilniuje.
plačiau
 
Paaugliai diskutavo su psichologe
Paaugliai diskutavo su psichologe

Alizavos pagrindinės mokyklos 7-10 klasių mokiniai dalyvavo Jaunimo psichologinės paramos centro organizuotame renginyje „Psichologinė ir emocinė parama krizinėse situacijose“. Su jaunuoliais diskutavo psichologė Veronika Lakis. Mokiniai sužinojo, kaip elgtis krizinėse situacijose, ką daryti jeigu pasitaikytų savižudybės atvejis, kaip tuomet padėti artimajam. Papasakojo apie psichologinės pagalbos galimybes Lietuvoje.

 

plačiau
 
Mes dalyvaujame „Piliečio žadintuve“!
Mes dalyvaujame „Piliečio žadintuve“!

    Visus šiuos mokslo metus Alizavos pagrindinė mokykla dalyvaus „Kūrybinės integracijos“ organizuojamame projekte „Piliečio žadintuvas“, kuris šūkiu „POZITYVAS. Aktyvus jaunimas nesnaudžia!“  pakvietė mus atsibusti ir pradėti aktyviai veikti.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  61   62   63   64   65   66   67   70  sekantis  >>