Naujienos
Diskutuojame apie Metų knygas
Diskutuojame apie Metų knygas

Sausio 28 d. į mokyklos bibliotekos skaityklą buvo pakviesti visi 6-10 klasių mokiniai. Bibliotekininkė susirinkusiems papasakojo apie šaunią jaunąją rašytoją Unę Kaunaitę. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jūratė Kuliukienė- apie talentingąją asmenybę: aktorę, dailininkę, rašytoją, - Kristiną Gudonytę. Dešimtokai Dalė, Monika, Mantas ir Žygimantas šmaikščiai suvaidino keturis lietuvaičius Paryžiaus konferencijoje. Aštuntokai Agnė, Aira ir Algimantas išradingai skaitė įdomiausias ištraukas iš knygos apie Idą.

plačiau
 
Šaškių ir šachmatų turnyre
Šaškių ir šachmatų turnyre

Sekmadienį, sausio 27d., net 12 Alizavos pagrindinės mokyklos mokinių dalyvavo Alizavos seniūnijos atvirame šaškių ir šachmatų turnyre.

plačiau
 
Netikėta istorijos pamoka
Netikėta istorijos pamoka

Istorijos pamoka penktokams ir šeštokams buvo neįprasta. Dar ir dėl to, kad į pamoką atvyko ir jaunesnieji mokyklos draugai. Mokytojas Aurimas parodęs vaikams mielą knygutę pasakė, kad šią knygą turi perskaityti visi, kurie nenori mokytis istorijos. Mat šios knygos herojai (2 mergaitės ir 1 berniukas) išgarsėjo norėdami atstatyti istorinį teisingumą. 

plačiau
 
Jaunųjų vertėjų triūsas
Jaunųjų vertėjų triūsas

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai jau kelintus metus dalyvauja vertimų konkurse „Tavo žvilgsnis“.

plačiau
 
JMBB „Ramaliniečiai“ rūpinasi žvėrelių maitinimu
JMBB „Ramaliniečiai“ rūpinasi žvėrelių maitinimu

JMBB „Ramalina“ būrelio nariai po pamokų žygiuoja į mišką nešini vaišėmis žvėreliams.

plačiau
 
Vanduo, sveikata, džiaugsmas
Vanduo, sveikata, džiaugsmas

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai su mamytėmis, tėveliais ir netgi močiutėmis šaltą žiemą smagiai leidžia laisvalaikį Pasvalio vandens pramogų centre.

plačiau
 
Jaunųjų miško bičiulių būrelis " Ramalina" keliauja
Jaunųjų miško bičiulių būrelis

                Sausio 9 d jaunieji miško bičiuliai Aistė , Aurelijus , Kristijonas  (5 kl. ), Rugilė , Vaiva, Šarūnas , Karolis ( 6 kl,) , Liveta ( 7 kl.) patraukėme už 2.5 km esantį eglynėlį .Mūsų tikslas buvo  pasigrožėti gamta, pastebėti žvėrelių paliktus pėdsakus , apžiūrėti , kaip atrodo miškas žiemos poilsio metu.  Pamiškėje išgąsdinome pulkelį stirnų , kurios pasileido šuoliais į laukus . Miškas pasitiko tyliu eglių ošimu ir ramybe .Ten radome genio išaižytų kankorėžių ir perpuvusį medžio kamiene uoksą. Stebėjome briedžių ir stirnų pėdsakus . Bandėme nustatyti per kiek metų turėjo užaugti toks eglynas . Miško glūdumoje suradę didelį akmenį  įsiruošėme" stalą" , šiek tiek pailsėjome , išgėrėme karštos arbatos , kurią paruošė Vaivos mama . Grįždami pamiškėje sukrautose nupjautų medžių rietuvėse bandėme suskaičiuoti rieves , kiek metų augę medžiai buvo išpjauti .

plačiau
 
Ačiū už Kalėdų stebuklą


Ir tėveliai, ir mokytojai pirko knygutes „Pegaso“ knygyne ir paskyrė jas mokyklos bibliotekai. Apsidžiaugėme išpakavę siuntinį, kokios nuostabios knygos! Vytautės Žilinskaitės „Radinių namelis“, Vytauto Misevičiaus „Danuko Dunduliuko nuotykiai“, Kosto Kubilinsko „Varlė karalienė“! Už šį stebuklą dėkojame Lijanai ir Daliui Baronams, Jolitai Trasykienei, Daivai Baradinskienei, Ramintai Gaidamavičiūtei, Linai Medelinskienei, Romaldai Likienei, Gražinai Kigaitei, penktos-šeštos klasių mokiniams.
 

plačiau
 
Žvakutės Laisvės gynėjams
Žvakutės Laisvės gynėjams

Penktadienio rytą Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai įsijungė į bendrą pilietiškumo akciją „Atmintis gyva, nes liudija“. Mokyklos languose trumpam sužibo žvakutės Laisvės gynėjams.

plačiau
 
Pamoka, skirta Laisvės gynėjų dienai
Pamoka, skirta Laisvės gynėjų dienai

Mokiniai pasitiko svečius, 1991 m. Sausio 13 d. įvykių liudininkus: Letą Ščiukaitę, Antaną Meilų, Antaną Palilionį. Visus pasveikino merginų trio su daina „Raudoni vakarai“. Po to grožėjomis dešimtokų poetine kompozicija, skirta žuvusiems už Laisvę. Tylos minute pagerbę žuvusiuosius, paklausėme gyvųjų istorijos liudytojų, ką prisimena apie tų dienų įvykius, ką tuomet mąstė, ką jautė? Ar nesigaili, kad tąkart išvažiavo į Vilnių?

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  45   46   47   48   49   50   51   60  70  sekantis  >>