Naujienos
Mokytojo diena sutelkė bendruomenę
Mokytojo diena sutelkė bendruomenę

-Brangūs mokytojai, Jūsų dėka mokykla tapo vieta, į kurią su džiaugsmu einame kas rytą!- pradėjo šventę Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai.

 

plačiau
 
Apie vaikų kūrybiškumą su Nomeda
Apie vaikų kūrybiškumą su Nomeda

„Pasaka- kartų tiltas“- taip vadinasi Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenės skaitymo skatinimo projektas, kurį iš dalies finansuoja Kultūros ministerija. Šio projekto dėka „nusiskynėme“ pačią ryškiausią žvaigždę- garsią Lietuvos menininkę, laidų ir renginių vedėją- Nomedą Marčėnaitę. 

plačiau
 
Skaitymo skatinimo konkurso „SKAITYMAS: sėkmė ir džiaugsmas“ nugalėtojai

Skelbiami visą vasarą vykusio Lietuvos LIONS klubų asociacijos ir Lietuvos bibliotekininkų draugijos, kartu su pagrindiniu partneriu Lietuvos M.Mažvydo nacionaline biblioteka, organizuoto skaitymo skatinimo konkurso „SKAITYMAS: sėkmė ir džiaugsmas“ nugalėtojai.

 

plačiau
 
Į gimtinę šventė vėl atėjo Pakvietė rugsėjis varpeliu.
Į gimtinę šventė vėl atėjo Pakvietė rugsėjis varpeliu.

Pakvietė rugsėjis varpeliu.

Naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjome valstybinės vėliavos pakėlimu. Kadangi lijo, visi susirinkome į sporto salę. Džiugu, kad prisirinko labai daug  tėvelių, buvusių mūsų mokyklos mokinių. Smagiai sudainavę savo mokyklos himną, pradėjome šventę. 

plačiau
 
Notigalės pelkėje

2013 m.  rugpjūčio 26-27 dienomis jaunųjų miško bičiulių būrelis“ Ramalina“ stovyklavo rajoninėje jaunųjų miškininkų stovykloje Skapiškio girininkijos Notigalės pelkėje, prie nuostabaus Notigalės ežero. Susirinko visas  šimtas mokinukų iš visų rajono mokyklų. 

plačiau
 
Finansuotas skaitymo skatinimo projektas „Pasaka- kartų tiltas“

2013m. liepos 11 d. Nr. IV- 549 Lietuvos respublikos kultūros ministro įsakymu paskelbtas įsakymas dėl skaitymo skatinimo projektų finansavimo iš dalies  valstybės biudžeto lėšomis. Tarp dvylikos finansuotų projektų ir Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenės skaitymo skatinimo projektas „Pasaka-kartų tiltas“! Paskirta 3 000 Lt suma.

plačiau
 
Žemaičių krašte
Žemaičių krašte

Liepos 19 – 26 dienomis keliavome po Skuodo apylinkes. Visą savaitę, pakeliui aplankydami muziejus, paminklus, bažnyčias, parkus, piliakalnius ir alkakalnius, ėjome maršrutu: Šaukliai – Mosėdis – Skuodas – Ylakiai – Barstyčiai – Žemaičių Kalvarija – Seda. Iš viso nukulniavome 88 km, o jei kas ne ten nuklydo – tai ir visą 100 km!

plačiau
 
Neįprasta pamoka vyko Laukminiškių muziejuje

Kupiškio rajono Laukminiškių kaimo muziejuje gegužės pabaigoje vyko dviejų mokyklų atvira integruota istorijos, dailės ir technologijų pamoka „XIX a. pabaigos- XX a.  pradžios rakandai ir jų priežiūra“. Pamokos iniciatoriai  buvo Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos mokytojai pakvietė jų planuojama pamoka susidomėjusius Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos mokytojus bei mokinius dirbti kartu. Pamoką stebėjo ir kitų rajono mokyklų mokytojai.  Tai nekasdienis renginys, todėl visada verta pasimokyti iš kolegų.

plačiau
 
Projektas bendruomenės skaitymo skatinimui

Pateikta paraiška dėl valstybės biudžeto lėšomis iš dalies finansuojamo Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenės skaitymo skatinimo projekto „Pasaka- kartų tiltas“. Bendra projekto vertė- 6319 Lt, iš Kultūros ministerijos prašoma- 4116 Lt. 

plačiau
 
Skaitymas: sėkmė ir džiaugsmas

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvauja projekte „SKAITYMAS: sėkmė ir džiaugsmas. Skaitymo konkursas bei šventės vaikams ir jaunimui Lietuvos bibliotekose“. Konkurso organizatoriai: Tarptautinė LIONS klubų asociacija ir Lietuvos bibliotekininkų draugija. Konkurso tikslai ir uždaviniai: skatinti vaikus ir jaunimą skaityti lietuvių ir užsienio autorių grožinės literatūros knygas, populiarinti Lietuvos leidyklų naujausią grožinę literatūrą bibliotekose.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40   41   42   43   44   45   46   50  60  70  sekantis  >>