Naujienos
Poetas dovana
Poetas dovana

Poetą dovanų  Alizavos mokyklos bendruomenei- MTC konkurso „Bendruomeniškiausias mūsų mokyklos renginys/projektas/akcija“ nugalėtojai, Publikos nominantei- atvežė Mokyklų tobulinimo centro atstovė Jolanta Labuckaitė

plačiau
 
Mokytojo dienos šventė
Mokytojo dienos šventė

Spalio 3- osios rytą susirinkome visi į savo ankštoką salę, kad paliudytume Mokytojo šventės esmę, prasmę ir didybę, Mokytojo profesijos kasdienį grožį- dalinti gėrio, meilės ir tiesos grūdelius. 

plačiau
 
Europos kalbų diena
Europos kalbų diena

Pirmą kartą Europos kalbų diena švęsta 2001 metais. Šis renginys, kurį organizavo Europos Taryba ir Europos Sąjunga įtraukė milijonus žmonių iš 45 dalyvaujančių šalių. Po šio sėkmingo renginio Europos Taryba paskelbė rugsėjo 26 dieną- Europos kalbų diena. Kurios pagrindinis tikslas- papasakoti žmonėms apie kalbų mokymosi svarbą ir išskirti kalbas, kurių mokėjimas didintų daugiakalbystę ir tarpkultūrinį supratimą

plačiau
 
Mūsų laimėjimai
Mūsų laimėjimai

Ketvirtadienį, rugsėjo 18 d., su savo mokyklos direktoriumi Gintaru Paškausku vykome į Vilnių, į  šventę  kurioje buvo apdovanoti projekto „Mes rūšiuojam“ sezono nugalėtojai.

                      Mes, Alizavos mokyklos mokiniai kartu su tėveliais, surinkome labai daug elektros ir elektroninės įrangos atliekų bei panaudotų baterijų ir už tai gavome UAB „REJBEN“ įsteigtą prizą: 2500Lt vertės baldus, suprojektuotus pagal mokyklos užsakymą. Šį prizą ir padėką „Už aktyvų dalyvavimą nacionaliniame projekte „Mes rūšiuojam“ ir atsakingą požiūrį į mus supančios aplinkos išsaugojimą“ mūsų direktoriui įteikė Gamintojų ir importuotojų Asociacijos ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“  vadovas Alfredas Skinulis. Aš ( Rusnė Baliūnaitė) socialiniame tinkle Facebook laimėjau  konkursą (atspėjau krepšininką, kuris pavaizduotas reklaminiame plakate) ir gavau dovanų originalų projekto „Mes rūšiuojam“ laikrodį

plačiau
 
Gražia švente pradėjome mokslo metus
Gražia švente pradėjome mokslo metus

Tiesias baltas takelis per širdį

Prie Alizavos mokyklos mielos.

Varpeliu kas paskambins dar sykį,

Kad sugrįžtų draugai atgalios...

Sugiedoję savo mokyklos himną Rugsėjo 1-osios šventę pradėjo Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė. Su Naujų mokslo metų pradžia visus pasveikino bei darbingų metų palinkėjo mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas, Kupiškio rajono meras Jonas Jarutis, Alizavos seniūnė Raminta Ribokaitė. 

plačiau
 
Projekto „Mes rūšiuojam“ rezultatai
Projekto „Mes rūšiuojam“ rezultatai

Per 2013/2014 mokslo metus Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė surinko 5 694 kg elektronikos atliekų, 61 kg senų baterijų, 960 kg makulatūros. Iš viso surinkome 2 426 taškus, kuriuos  mokslo metų pabaigoje  projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai – Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, VšĮ „Elektronikos  gamintojų ir importuotojų organizacija“- pavertė vertingais prizais. 

plačiau
 
Dyvų dyvai Vilniuje
Dyvų dyvai Vilniuje

Nuo pat ryto visus pasveikino karšta vasaros saulutė, žadėdama puikią dieną.  Išvažiavome 8 val., kad, pakliuvę į transporto kamščius, suspėtume laiku nuvykti. Linksmai nuklegėjome, gurkšnodami organizatorių dovanotą vandenį. Mūsų paženklintas autobusas galėjo sustoti prie pat Katedros aikštės. Įsikūrėme gražiame ir vėsiame Bernardinų sode. Čia mus su šypsena pasitiko Kupiškio r. švietimo skyriaus vedėjas Rimantas Jocius. Mūsų režisierė Irmina  kiekvienam įteikė po Dainų šventės dalyvio ženkliuką bei kortelę. Nepasiklysti didžiuliame dalyvių būryje padėjo žaviosios Varnos (Klaipėdos Jaunimo teatro aktorės).

plačiau
 
Druskininkuose
Druskininkuose

Birželio 7 d. Alizavos pagrindinės mokyklos lėlių teatriukas kartu su tūkstančiais Lietuvos teatralų dalyvavo generalinėje Dainų šventės „Čia - mano namai“ 2014 Teatro dienos „Dyvų dyvai“ repeticijoje, kuri  buvo organizuota Druskininkuose. Vaidinome skverelyje prie vandens atrakcionų parko.

plačiau
 
Laiškas iš Dainų šventės Teatro dienos vyr. režisierės

Mieli, Teatro dienos Druskininkuose dalyviai!
Pirmiausia, nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie įveikė visus sunkumus ir atvyko į Druskininkus. Generalinės Teatro dienos repeticijos tikrai labai reikėjo. Vilniuje, tikiuosi, viskas vyks daug sklandžiau. Noriu visų atsiprašyti už organizacinius nesklandumus, nepatogumus... Žinau, kad visi labai pavargote, o dar ir saulė gerai pakepino, bet tikrai galite didžiuotis, kad visi kartu sukūrėte įdomią Teatro dieną su įspūdingu finalu! Apie meninius dalykus Jums parašys meno vadovė Danutė Vaigauskaitė, o aš savo ruožtu noriu paprašyti, kad parašytumėte man savo pasiūlymus, pastabas, ką dar reikėtų padaryti, kad Vilniuje visi būtume ir šventės dalyviai ir jos kūrėjai!
Padėkokite savo ištvermingiems aktoriams ir paprašykite, kad visi išmoktų finalo tekstą (Vilniuje jokių lapelių jau negalima bus pasiimti). Sėkmės darbuose, geros prasidėjusios VASAROS!


Irena Maciulevičienė


 

 
 
Dailės pleneras Uoginiuose
Dailės pleneras Uoginiuose


Birželio 3 d. mūsų mokyklos 13 mokinių vyko į rajono dailės mokinių plenerą Uoginių Adomo Petrausko muziejuje. Nusifotografavę bendroje nuotraukoje, apžiūrėję muziejų visi pasirinko jiems patinkančią meninę veiklą:Kotryna, Kamilė, Klementina ir Gintarė nuėjo tapyti; Laura su Viktorija piešė pieštukais; Edvinas, Arūnas, Justas dekoravo molio plokšteles, Liveta piešė pievose žydinčius augalus; o Aistė, Rugilė (6kl.) ir Vaiva spaudė augalų atspaudus audinyje.
Puikus oras leido šauniai padirbėti. Visi buvo pavaišinti dešrelėmis ir skania žolelių arbata. Po aptarimo apžiūrėjo  vieni kitų darbus ir pažadėjo kitais metais vėl važiuoti į plenerą.
 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  36   37   38   39   40   41   42   50  60  70  sekantis  >>