Naujienos
Paskutinio skambučio šventė- pasaka
Paskutinio skambučio šventė- pasaka

Kiekvieną pavasarį, kiekvienais metais atsisveikiname su mokyklos princais ir princesėmis. Atsibučiuojame, atsimyluojame ir išleidžiame į kitas karalystes. Linkėdami jiems geriausios kloties ir labai trokštame, kad išėję skleistų gerą žinią apie savo pirmąją mokyklą.

plačiau
 
Gedulo ir Vilties dienai
Gedulo ir Vilties dienai


Mūsų mokykla palaiko pilietinę iniciatyvą, kurią inicijuoja Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatas. Ši pilietinė iniciatyva skirta birželio 14-ajai –  Gedulo ir vilties dienai –  atminti. Mokykloje akcija vyko šių metų birželio 4  dieną, joje   dalyvavo 6, 7, 8, 9 klasės mokiniai.
Pilietinė iniciatyva pavadinta „Ilgesio pieva“. Idėja pavadinimui gimė iš dabar Alytuje gyvenančios tremtinės prisiminimų, kuriuose išliko žydinti lietuviška pieva, matyta pro medinio vagono plyšius. Būtent tokia įvairiaspalvė pieva su ramunėmis, rugiagėlėmis ir aguonomis stipriai įsirėžė į atmintį.
Mokiniai gamino gėles iš popieriaus ir pievelėje iš jų sudėliojo simbolį "Gedimino stulpai".
 

plačiau
 
„Mes rūšiuojam“ dalyvavusioms švietimo įstaigoms – 30 tūkst. eurų

2014-2015 metais aplinkosaugos projekte „Mes rūšiuojam“ dalyvavusioms mokyklos už surinktą elektroniką ir senas baterijas gaus prizų už beveik 30 tūkst. eurų.

Tokie rezultatai gauti suskaičiavus visų dalyvavusių švietimo, mokslo, ugdymo įstaigų surinktas buitinės technikos, elektronikos atliekas bei senas baterijas. Už surinktas atliekas pagal kiekį skiriami taškai, kuriuos įstaigos gali iškeisti į projekto partnerių įsteigtus prizus.

Šį pavasarį geriausiai pasirodžiusioms įstaigoms taip pat skirti ir papildomi prizai. Daugiau kaip 7,4 tonos elektronikos ir buitinės technikos atliekų surinkusi Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla gaus projekto partnerio „Elektromarkt“ įsteigtą prizą – 300 eurų čekį apsipirkti prekybos centre.

plačiau
 
Knygoje „Kas bus kas. Lietuvos ateitis“- alizavietė!

Gegužės 25 dieną Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose vyko leidinio apie jaunuosius talentus „Kas bus kas Lietuvoje. Lietuvos ateitis“  pristatymas.

Autobiografinių apybraižų žinynas „Kas bus kas. Lietuvos ateitis“ – tai pirma tokio pobūdžio knyga Lietuvoje, skirta jauniesiems šalies talentams suburti. Šioje knygoje – vaikai, apdovanoti įvairiose mokslo ir meno olimpiadose bei konkursuose, pelnę prizus sporto varžybose. Didžiąją knygos dalį sudaro autentiškos gabiausių Lietuvos mokinių autobiografinės apybraižos, kurių surinkta 569. Apybraižose vaikai pasakoja apie savo šeimas, mėgstamiausias pamokas, pasiekimus, autoritetus, dalijasi savo svajonėmis ir Lietuvos vizija po dešimtmečio.

Naujojoje knygoje – buvusi Alizavos mokyklos mokinė Dalė Miknevičiūtė. Klasės auklėtojos Audronės Užtupienės ir mokyklos direktoriaus Gintaro Paškausko atsiliepimai apie Dalę.

plačiau
 
Ar laimėsime, ar ne, vis tiek vaikščiosime miške
           Ar laimėsime, ar ne, vis tiek vaikščiosime miške

Tai eilutės iš jaunųjų miško bičiulių būrelio „Ramalina“ prisistatymo dainelės rajoniniame jaunųjų miško bičiulių konkurse- viktorinoje . Jis šiemet vyko  balandžio 24 dieną Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijoje. Konkurso tema -  „ Drebulė“. 

plačiau
 
Mamai
Mamai

Balandžio 28 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai pakvietė savo mamas į šventę. Šventę suruošė papildomo ugdymo būrelių vadovai. Vedė devintokė Kotryna Baronaitė.

plačiau
 
Vaikų velykėlės
Vaikų velykėlės

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ pakvietė mokinius piešti margučius. Į šį kvietimą atsiliepė Alizavos mokyklos dailės mokytoja Audronė Užtupienė. 5-10 klasių mokiniai pripiešė gražiausių margučių.  Sudėję visus piešinius į vieną didelį margutį, papuošė mokyklą ir ... atsiėmė organizatorių prizus. Kiekvienas jaunasis dailininkas gavo po CD „Bardų dainos vaikams“.

plačiau
 
Gražinome aplinką
Gražinome aplinką

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo visuotinėje švarinimosi akcijoje „Darom“.  Penktadienį, po pamokų, septintokai rinko šiukšles nuo pakelių įvairiose miestelio gatvėse,  iš negyvenamų sodybų; penktokai grėbė lapus aplink bažnyčią; aštuntokai tvarkė seniūnijos garažo aplinką; dešimtokai  gražino Juodinių kalno teritoriją. Šeštokai ir devintokai keliavo į eglynėlį, šalia buvusio sąvartyno. Jie ir surinko daugiausiai šiukšlių.  Ko tik čia nebuvo: ir batų, ir kelnių, ir užuolaidų, konservuotų kopūstų ir stiklų... Mokiniai ne tik rinko atliekas, bet ir rūšiavo jas. Užrištus maišus atvežėme prie rūšiavimo konteinerių.

plačiau
 
Meninių projektų konkursas „Knyga“
Meninių projektų konkursas „Knyga“

Į respublikinį mokinių meninių projektų konkursą „Knyga“ iš siųsti net 3 mokinių darbai:Viktorijos Vareikaitės ( 9 kl.) „Mintis“, Lauros Bartkevičiūtės (9 kl.) „Išlaisvinti mintį“ ir 6 klasės kolektyvinis darbas „Viltis“.

plačiau
 
Antras gyvenimas
Antras gyvenimas

Pasitikdami Žemės dieną Alizavos mokyklos mokiniai iš šiukšlių sukūrė menines kompozicijas ir jomis papuošė savo mokyklą. Antram gyvenimui atgimė plastikiniai buteliai, šiukšlių maišai, seni kompaktiniai diskai, laikraščiai, dviračio ratai.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  34   35   36   37   38   39   40   50  60  70  sekantis  >>