Naujienos
Draugystės apyrankės
Draugystės apyrankės

5-10 klasių mokiniai nupynė draugystės trispalves apyrankes, kuriomis pasipuošė patys ir papuošė mokytojus ir kitus mokyklos darbuotojus.

plačiau
 
Lietuvos gimtadienį pasitiko pasipuošę
Lietuvos gimtadienį pasitiko pasipuošę

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai, pasitikdami Lietuvos gimtadienį, mokyklos erdvėse sukūrė menines kompozicijas.

plačiau
 
Linksma žiemos pabaigos šventė
Linksma žiemos pabaigos šventė

 

Nepabūgę prastoko oro, triukšmingai Užgavėnes sutiko alizaviečiai.

plačiau
 
Diena apie Laisvę
Diena apie Laisvę

Sausio 13-ąją Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė paskyrė Laisvei.

plačiau
 
Kalėdų dvasios įkvėpti
Kalėdų dvasios įkvėpti

18 dieną mokyklą papuošė spalvingų mokinių darbelių paroda, kurią parengė laisvoji mokytoja Vilė Miknevičiūtė. Iš antrinių žaliavų mokiniai prigamino nuostabiausių suvenyrų. Susirinkusius į salę su artėjančiomis Kalėdomis pasveikino pradinukų ansambliukas, vadovaujamas mokytojos Rasos Gudonienės. „Džiugo šokį“ „sušoko“ pirmokų lėlių teatriukas. Teatriukui vadovauja mokytoja Vilė Miknevičiūtė. Ketvirtokų lėlių teatras su savo pačių pasigamintomis pirštininėmis lėlėmis suvaidino „Žvirblio ir pelėdos vestuves“. Bibliotekininkė pristatė akcijos „Metų knygos rinkimai“ vaikiškas knygas. Ketvirtokė Aurita Trasykytė su mama Jolita suvaidino ištrauką iš B. Maar knygos „Gėlininkė“. Pirmokas Ronaldas Radinas su sesėmis Guoda ir Ugne vaidino iš T. Dirgėlos knygos „Apie raganą Šiokiątokią“. Ketvirtaklasė Adelė Baronaitė išraiškingai perskaitė ištrauką iš R. Savickytės knygutės „Adelės dienoraštis. Ruduo.“ Trečiokai Evelina ir Eimantas Čereškevičiai su savo kaimyne dešimtoke Laura Bartkevičiūte suvaidino šauniuosius miškinukus, Ukę ir Pinį, kurie nebodami jokių pavojų, surado savo pradingusį draugą. Buvusi mokinė, studentė Dalė Miknevičiūtė vaidino išguitąją iš R. Stankevičiaus eiliuotos poemos „Pūgos durys“, parašytos pagal lietuviškas sakmes ir padavimus. Bibliotekininkė pakvietė ir mažus, ir didelius  būtinai perskaityti šias knygutes ir parašyti atsiliepimus apie jas. Po to vyko graži knygų dovanojimo akcija „Knygų Kalėdos“.

 

 

plačiau
 
Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje
Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje

Gruodžio 5 d., šeštadienį, 40 Alizavos mokyklos bendruomenės narių dalyvavo Vilniaus Rotušėje vykusioje tryliktoje Tarptautinėje  Kalėdų labdaros mugėje. Mugėje  savo šalių tradicijas pristatė 36 valstybės ir bendruomenės, 5 tarptautinės Vilniaus mokyklos. Rotušės aikštėje vyko tarptautinė maisto mugė. Stebėjome šokių pasirodymus, klausėmės 

plačiau
 
Tolerancijos mozaika
Tolerancijos mozaika

Tolerancija tai ne meilė ar gerumas. Tolerancija- tai priešingos nuomonės ar įsitikinimų gerbimas, pakanta. ( Dabartinės lietuvių kalbos žodynas. 849 p.)

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis MOZAIKA.  Tai piešinys ar paveikslas, kurio vaizdas gali būti sukurtas iš įvairių medžiagų. Alizavos mokyklos mokiniai sukūrė gražią Saulę iš savo rankų atspaudų.

plačiau
 
Šiaurės šalių bibliotekų savaitė 2015
Šiaurės šalių bibliotekų savaitė 2015

Šių metų tema-Draugystė. Tema sena, bet labai aktuali ir kiekvienam labai artima. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai tradiciškai (jau 11 kartą!) pasitikdami šventinę savaitę papuošė mokyklos nišas. Šį kartą - draugystės tema. Klasių mokiniai rinkosi pasitarti, siūlė idėjas ir kartu dirbo. To nebūtų galima padaryti be draugiškumo. Pasak mokinių darbą įvertinusios pavaduotojos ugdymui Lidijos Žekonienės,- „Kiekviena niša atspindi būtent tos klasės veidą. Penktokų nišoje karaliauja vaikystė su pačiais geriausiais vaikų draugais- žaislais. Šeštokai, jų tiek daug, jie visi skirtingi ir įdomūs: kas išlankstė gerves, kas rankytes iškirpo, kas pynė draugystės juostas ir viską dar papuošė gėlių žiedais. Septintokai įžvelgė gilesnę draugystės mintį ir draugus pavaizdavo kaip knygas. Juk kiekvienas žmogus yra tarsi labai įdomi, neperskaityta knyga, kurią skaitome kasdien bendraudami. Aštuntokai pažvelgė į draugystę plačiau ir pavaizdavo visą pasaulį apjuostą draugystės rankomis. Šiandieninių technologijų dėka, draugų galime turėti bet kuriame pasaulio krašte ir tereikia akimirkos, kad su jais susisiektume. Devintokai – visi asmenybės. Jie nepasitenkino smulkiomis detalėmis ir iškirpo iš toli visų dėmesį atkreipiančius draugus. Dešimtokai, patys rimčiausi ir brandžiausi, bet savyje tebesinešiojantys po „vaiką“. Kuo labiau suaugame, tuo rečiau tą „vaiką“ beišleidžiame iš savęs. Jie prisiminė visas skaitytas knygas ir išrinko labiausiai tinkančią, apie nenustygstančią vietoje, nuolat į nuotykius kviečiančią draugę Pepę Ilgakojinę. “

plačiau
 
Nebūk ožys, rūšiuok!

Vakar, lapkričio 10 dieną į Alizavos mokyklą atvykęs specialus furgonas išvežė 3697 kg nebenaudojamos elektros ir elektroninės įrangos, 27 kg baterijų, 17 kg mobiliųjų telefonų. Šias atliekas surinko ir į mokyklą atvežė Pauliaus ir Samantos Šešeikų, Adelės ir Kotrynos Baronų, Aurelijaus Janučio, Mildos Balnevičiūtės, Giedriaus Bickaus, Ėriko Zaicevo, 

plačiau
 
Penktokų krikštynos

Paskutinę dieną prieš atostogas į penktokų klasę įžengė jauni kostiumuoti vyrukai su juodais akiniais ir pareiškė esą iš viešojo saugumo tarnybos prie Lietuvos krašto apsaugos ministerijos. Anot jų į bendrąjį pagalbos centrą telefonu paskambinusi moteris pranešė, kad Kupiškio r. Alizavos pagrindinėje mokykloje mokosi penki netikri mokiniai. Buvo atliktas patikrinimas ir nutarta laikinai sustabdyti Alizavos pagrindinės mokyklos penktokų mokymo procesą, visus penktokus ir jų auklėtoją areštuoti.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  33   34   35   36   37   38   39   40  50  60  70  sekantis  >>