Naujienos
Pabuvome mokslininkai ir generolais
Pabuvome mokslininkai ir generolais

Praėjusiais mokslo metais rinkdami elektroninės technikos atliekas užsidirbome pinigų ir rugsėjo 7 dieną net 2 autobusais išriedėjome į Vilnių, į gocrazy.lt pramoginius renginius vaikams. 18 mokinių grupė dalyvavo mokslininko programoje, ir 18- generolo programoje.

plačiau
 
Istorijos pamokos miške
Istorijos pamokos miške

Nei įkyriai purškiantis lietutis, nei nuo jo žiauriai pažliugęs kelias neatbaidė Alizavos pagrindinės mokyklos savanorių nuo žygio į Dijokalnį.

plačiau
 
Atkaklus darbas pasiteisino

Projektas „Mes rūšiuojam“ šiais mokslo metais buvo paskelbęs konkursą „Išmanioji klasė 2016“. Alizavos pagrindinė mokykla tapo šio konkurso nugalėtoja. Surinkta daugiausiai mobiliųjų telefonų ir planšečių atliekų skaičiuojant 1 mokiniui. Rugsėjo mėnesyje mokyklai bus  padovanota 10 vnt. Huawei planšečių ir įrengta „Išmanioji klasė“.

plačiau
 
Paskutinio skambučio šventė
Paskutinio skambučio šventė

Gegužės 31 d. nuaidėjo paskutinis skambutis XVII laidos dešimtokams. Devintos klasės mokiniai ir jų auklėtoja Gražina Kigaitė organizavo gražią šventę mokyklos kiemelyje. Išleidžiamos klasės mokinius sveikino direktorius, pirmoji mokytoja Asta Balčiūnienė, auklėtojas Eimutis Sarsevičius, bibliotekininkė Danutė Miknevičienė. Dešimtokai skaitė linksmą testamentą, dėkojo mokytojams ir tėveliams. Direktorius įteikė padėkos raštus aktyviausiems klasės mokiniams: Kotrynai Baronaitei, Laurai Bartkevičiūtei, Livetai Užusienytei, Ievai Vainauskaitei, Steponui Ulinskui ir Gintarui Vasiliauskui.

plačiau
 
Žodžio ir vaizdo jėga
Žodžio ir vaizdo jėga

Gegužės 6 d. Subačiaus gimnazijoje susirinko jaunieji žurnalistai iš Alizavos, Salamiesčio  pagrindinių mokyklų ir Subačiaus gimnazijos. 

plačiau
 
Padėkos už visuomeninę veiklą

Direktoriaus įsakymu reiškiamos padėkos:

1.    Už svarią pagalbą dalyvaujant respublikiniame konkurse „Mes rūšiuojam“.

 

Rimai Jonutienei

Daliui Baronui

Audriui Šešeikai

Nerinai Meškelienei

Daivai Baradinskienei

Arminui Kielai

Gitanai Klasinskaitei

Raimondai Pitrėnienei 

Virginijui Bickui

Kęstučiui Kumpeliui

Audronei Užtupienei

 

2.    Už svarią pagalbą dalyvaujant respublikiniame konkurse „Išmanioji klasė 2016“:

 

Kęstučiui Kumpeliui

Juzei Galvanauskienei

Sandrai Baliūnienei

Lidijai Žekonienei

 

.

plačiau
 
Bendruomenės šventė
Bendruomenės šventė

2016 metai yra paskelbti mokyklos bendruomenės metais. Mokykloje yra visi labai svarbūs: ir mokiniai, ir mokytojai, ir tėveliai. Kai visi gražiai bendradarbiauja, mokykloje vyrauja sutarimas, o mokiniai pasiekia geresnių rezultatų!

plačiau
 
Respublikiniame Mokyklos bendruomenės metų konkurse alizaviečiai– dvidešimt penkti.

Mokyklos bendruomenės metų konkursui buvo pateikta per 300 projektų. Nuo balandžio 25 iki 30 d. vyko balsavimas už pateiktus projektus. Norintys atiduoti savo balsą tai padaryti galėjo konkurso tinklalapyje  bendruomene.smm.lt. Alizavos mokyklos pilietinė iniciatyva Mokyklos bendruomenės metų konkurse – 25 ! Ačiū visiems balsavusiems!

plačiau
 
Susitikimas su Selemonu Paltanavičiumi
Susitikimas su Selemonu Paltanavičiumi

 Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė pradėjo įgyvendinti savo skaitymo skatinimo projektą „Šeimyninė kelionė po lietuvišką mitologiją“, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

plačiau
 
Dainuojame Lietuvai
Dainuojame Lietuvai

Vasario 12-ąją dainavome, vaidinome, deklamavome Lietuvai. Šventę vedė šeštos klasės mokiniai.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  32   33   34   35   36   37   38   40  50  60  70  sekantis  >>