Naujienos
Tėvynės istorija iš signataro lūpų
Tėvynės istorija iš signataro lūpų

Į Šventę mokiniai pasikvietė  Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo akto signatarą , Kupiškio r. savivaldybės tarybos narį Leoną Apšegą. 

plačiau
 
Gaminome gimtadienio tortą
Gaminome gimtadienio tortą

Visa mokyklos bendruomenė gamino Gimtadienio tortą. Kiekvienas braižė, kirpo, lankstė, klijavo. Sudėję gabalėlius į krūvą, padarė gražų tortą, kuriuo vaišinosi Šventės dieną.

plačiau
 
Papuošėme mokyklą
Papuošėme mokyklą

Pasitikdami Lietuvos gimtadienį Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai papuošė mokyklą. Koridorių nišose kiekviena klasė sukūrė menines kompozicijas „Sveikiname Lietuvą!“

plačiau
 
Uniformos
Uniformos

Mokyklos tarybos nutarimu nuo 2017 metų vasario 1 d. Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos moksleiviai – su uniformomis.

plačiau
 
Laisvės gynėjų dienos minėjimas Alizavos mokykloje
Laisvės gynėjų dienos minėjimas Alizavos mokykloje

Ankstus ir gražus rytas. Prie įvažiavimo į mokyklos kiemą, skleisdamas aitrius dūmus, liepsnoja laužas. Skamba graži lietuviška sutartinė. .. Prie laužo renkasi vaikai, pasipuošę neužmirštuolėmis...

plačiau
 
3-4 kl. mokinių kompozicija pripažinta geriausia!
3-4 kl. mokinių kompozicija pripažinta geriausia!

Alizavos pagrindinės mokyklos kiekvienos klasės mokiniai iš elektroninių atliekų pagamino menines kompozicijas. Jų nuotraukas išsiuntėme ekologinio projekto „Mes rūšiuojam“ konkursui.

Sausio 9 d. mus pasiekė džiugi žinia. Alizavos mokyklos 3-4 klasės mokinių meninė kompozicija iš elektroninių atliekų „Aš- savo žemės šeimininkas“ vertinimo komisijos paskelbta geriausia! Mokiniams paskirtas prizas- Huawei trikojis laikiklis.   SVEIKINAME NUGALĖTOJUS!

plačiau
 
„Aš ir Tu- tai MES!!!“
„Aš ir Tu- tai MES!!!“

Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė prisijungė prie socialinės akcijos „Aš ir Tu- tai MES!“. Akcijos tikslas- sumažinti socialinę atskirtį tarp negalios paliestų ir nepaliestų. „Aš“- tai neįgalieji ir jų artimieji, „Tu“ - asmenys, neturintys negalios ar artimo sąlyčio su ja ir „Mes“- lygiateisiai bendros visuomenės piliečiai, galintys ir turintys turėti teisę nesijausti kitokiu nei kiti.

plačiau
 
Šventėme džiaugsmo šventę
Šventėme džiaugsmo šventę

Lapkričio 17 d. organizavome mokykloje gražią folkloro šventę „Dijūta, kalnali!“. Naujaisiais autentiškais Kupiškio krašto tautiniais kostiumais aprengėme šventės vedėjus- ketvirtaklasius Eveliną ir Eimantą Čereškevičius, Auritą Trasykytę (5 kl.) ir Eimuntą Kumpelį (8 kl.).  

plačiau
 
Karštos kojos-4
Karštos kojos-4

Spalio 19 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos universaliame sporto aikštyne įvyko futbolo varžybos, organizuotos pagal projektą  „Karštos kojos 4“. Jose dalyvavo Šepetos Almos  Adamkienės ir Alizavos pagrindinių mokyklų bei  Kupiškio sporto mokyklos  jaunieji futbolininkai. Įnirtingai kovėsi ir nugalėjo kupiškėnai. II vieta džiaugėsi Šepetos žaidėjai, treti liko Alizavos moksleiviai. Visos komandos apdovanotos taurėmis ir padėkomis.

 

plačiau
 
Mokytojo dienos šventė
Mokytojo dienos šventė

„Brangūs mokytojai, Jūsų dėka mokykla tapo vieta, į kurią su džiaugsmu einame kas rytą.“,- dėkojo Mokyklos tarybos mokiniai, Aistė, Vaiva ir Šarūnas. Gražiausias dainas mokytojams dainavo mažoji Beta iš „Obelėlės“ vaikų lopšelio- darželio, Alizavos mokyklos jaunučių ansamblis, 5-10 kl. mokinių ansamblis. Gražiausius žodžius ir gražiausią dainą mokytojams skyrė mokinių mamos. Didžiulę saldainių širdį ir nuoširdžius žodžius įteikė mokyklos tarybos tėveliai, Dalius Baronas ir Vilma Šešeikienė. Laikraštuko „Šratinukas“ kūrybinė grupė pakvietė mokytojus prisiminti vaikystės mylimiausius žaislus, įteikė po specialų laikraštuko numerį, linkėjo būti linksmiems, sveikiems ir laimingiems. Mokytojus sveikino Kupiškio jaunimo centro vadovai, Edita ir Paulius. Mokyklos tarybos mokiniai įteikė po savo rankų darbo keksiuką.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30   31   32   33   34   35   36   40  50  60  70  sekantis  >>