Naujienos
Violeta – rajoninio foto darbų konkurso nugalėtoja!
Violeta – rajoninio foto darbų konkurso nugalėtoja!

Lietuvos vandens tiekėjų asociacija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo Šalies mokinių foto darbų konkursą „Vandens ženklai“, kurio  tikslas – skatinti mokinių saviraišką ir kūrybingumą, ugdyti jų aplinkosaugines nuostatas, diegti ekologinę kultūrą, formuojant požiūrį į mus supančią aplinką, atkreipiant dėmesį į vandenį, kaip gamtos vertybę, kurią privalome tausoti ir saugoti. Pirmą etapą  organizavo UAB"Kupiškio vandenys", Kupiškio r. savivaldybės Kultūros, švietimo  ir sporto skyrius. Konkurse dalyvavo mūsų mokyklos mokinės, Aurita Trasykytė (6 kl.), Violeta Tautavičiūtė ( 9 kl.) ir Adelė Baronaitė (6 kl.).

plačiau
 
Kupolyta 2018 m.
Kupolyta 2018 m.

Alizavos pagrindinės mokyklos pradinukai, Eva Ardavičiūtė (3 kl.), Kristupas Jasčenskas (3 kl.), Ronaldas Radinas (3 kl.) ir Dovydas Barzevičius (1 kl.), dalyvavo Kupiškio rajono pradinių klasių mokinių tarmiškos kalbos šventėje „Kupolyta 2018“. Į šią šventę tradiciškai kasmet pakviečia Kupos pradinės mokyklos mokytoja Dalia Kaktienė. Šiemet šventė skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Mažieji dalyviai turėjo atlikti namų darbą – sugalvoti tarmišką palinkėjimą Lietuvai ir jį meniškai pateikti.

plačiau
 
Pritaikė žinias praktikoje
Pritaikė žinias praktikoje

Balandžio 9 d. biologijos pamoka „Augalų vegetatyvinis dauginimas skiepijimo ir akiavimo būdu“ septintos klasės mokiniams vyko mokyklos sode. Pamokos tikslas buvo teorines žinias pritaikyti praktikoje.

plačiau
 
Devintos klasės matematikų projektas „Kubas“
Devintos klasės matematikų projektas „Kubas“

Matematikų projekte dalyvauja L. Stuokos Gucevičiaus gimnazijos ir Alizavos pagrindinės mokyklos devintos klasės mokiniai. Kovo 30 d. L. Stuokos Gucevičiaus gimnazijoje vyko projekto „Kubas“ kūrybinės dirbtuvės (projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo).

plačiau
 
Keturioliktasis „TRAMTATULIO“ konkursas
Keturioliktasis „TRAMTATULIO“ konkursas

Balandžio 13 d. Kupiškio kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ rajoninis ratas. Konkurso tikslas - skatinti jaunąją kartą domėtis savojo krašto tradicine kultūra, skleisti ir populiarinti liaudies kūrybą ir savo gražiąją kupiškėnišką tarmę.

plačiau
 
Įspūdinga viešnagė Klaipėdoje
Įspūdinga viešnagė Klaipėdoje

Pavasario atostogų metu 6-10 klasių mokiniai keliavo į Klaipėdą. Mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje UAB „Rochen“ saldainių fabrike. Prieš patenkant į gamybines patalpas, kiekvienam ekskursijos dalyviui buvo išduota speciali apranga – chalatas, kepuraitė ir antbačiai. Po trumpo pasakojimo apie „Roshen“ korporacijos susikūrimą, mokiniai žiūrėjo kino siužetą „Šokolado fabrikas“, taip susipažindami su konditerinių gaminių gamyba. Paskui ekskursantai pamatė visą karamelės gamybos procesą. Tą dieną gamino pienišką ir ledinę karamelę. Paskui vyko edukacinis užsiėmimas.

plačiau
 
Netradicinė dailės ir technologijų pamoka
Netradicinė dailės ir technologijų pamoka

Kovo 28 d. netradicinėje dailės ir technologijų pamokoje, kuriai vadovavo garsus vaikų rašytojas ir knygučių iliustruotojas Paulius Juodišius, pirmos ir trečios klasės mokiniai sukūrė koliažą - Mufio Jufio portretą. Kitoje pamokoje visi dainavo kartu sukurtą dainą, pritardami įdomiaisiais, paties meistro sukonstruotais, muzikos instrumentais.  Mokiniai mokėsi grojant kurti įvairias nuotaikas.

plačiau
 
Krepšinis 3x3
Krepšinis 3x3

Prieš pat Šv. Velykas Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko krepšinio turnyras 3x3 kuriame dalyvavo Kupiškio miesto ir rajono komandos. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai taip pat išbandė savo jėgas bendraamžių tarpe. Iš viso dalyvavo trylika vaikinų komandų, o mūsų mokyklai atstovavo: Jaunius Palilionis (9 kl.), Deividas Berniūnas (10 kl.), Deimantas Kacinauskas (8 kl.), Mantas Babachinas (8 kl.). Komandai prizinių vietų laimėti nepavyko, bet baudų metimo konkurse Deimantas Kacinauskas (8 kl.) demonstravo taiklumą ir užėmė garbingą trečiąją vietą. Jis buvo apdovanotas prisiminimo medaliu. Krepšinį žaidė ir merginos, aštuntokės: Milda Balnevičiūtė, Elada Paslauskaitė, Neringa Skaburskytė. Merginoms tai nauja patirtis, bet ne paskutinis kartas aikštelėje. Mokiniai grįžo pilni įspūdžių ir gerų emocijų, o  mokyklai skirta padėka už dalyvavimą krepšinio turnyre.

 

plačiau
 
Rajoninėje matematikų olimpiadoje – du prizininkai
Rajoninėje matematikų olimpiadoje – du prizininkai

Kovo 28 d. Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje vyko 5-8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo geriausi, stipriausi  Alizavos pagrindinės mokyklos matematikai, mokyklinėje olimpiadoje laimėję daugiausiai taškų. Tai Auridas Meškelis (6 kl.), Matas Paslauskas (6 kl.), Adelė Baronaitė (6 kl.), Laurynas Balys (8 kl.), Rusnė Baliūnaitė (8 kl.).

Susumavus mokinių atliktų užduočių rezultatus paaiškėjo, kad pirmą vietą aštuntokų grupėje laimėjo Laurynas Balys. Matas Paslauskas laimėjo ketvirtą vietą šeštokų grupėje. Šie du mokiniai balandžio 12 d. dalyvaus Panevėžio krašto jaunųjų matematikų olimpiadoje.

plačiau
 
Kupiškio technologijų ir verslo mokykloje
Kupiškio technologijų ir verslo mokykloje

Kovo 27 dieną Alizavos mokyklos dešimtos klasės mokiniai lankėsi Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos atvirų durų dienos renginiuose.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20   21   22   23   24   25   26   30  40  50  60  70  sekantis  >>