Naujienos
Įdomūs užsiėmimai Panevėžio kraštotyros muziejuje
Įdomūs užsiėmimai Panevėžio kraštotyros muziejuje

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės ir P. Matulionio progimnazijos mokiniai, aktyviausi pilietinio ir tautinio ugdymo projekto „Dijūta, kalnali, skambėk!“ dalyviai, spalio 31 d. dalyvavo edukacinėse programose „Siūlai, siūlai susivykit“ ir „Nuo piemenėlio iki muzikontėlio“. Panevėžio kraštotyros muziejaus darbuotojos patraukliomis formomis atskleidė vaikams praeities ir šiuolaikinio pasaulio sąsajas.

plačiau
 
Alizavietės - Kupiškio r. mokinių kulinarinio konkurso prizininkės
Alizavietės - Kupiškio r. mokinių kulinarinio konkurso prizininkės

Aštuntos klasės mokinės Elada Paslauskaitė ir Milda Balnevičiūtė dalyvavo rajoniniame mokinių kulinariniame konkurse  „VISKAS IŠ PUPELIŲ IR KITŲ ANKŠTINIŲ DARŽOVIŲ“, ir iškovojo prizinę trečią vietą.

plačiau
 
Folkloro šventė „Dijūta, kalnali, skambėk!“
Folkloro šventė „Dijūta, kalnali, skambėk!“

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai į rudens atostogas išėjo su smagia folkloro švente.

plačiau
 
Pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“
Pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“

Spalio 25 d. – Lietuvos respublikos Konstitucijos diena. Šiais metais švenčiame Konstitucijos 25-metį.

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai, klasės valandėlėse išnagrinėję Lietuvos Konstitucijoje išdėstytas nuostatas, laisves, teises ir pareigas, pasigaminę spalvingus plakatus, - ilgosios pertraukos metu surengė akcją, taip pagerbdami pagrindinį savo šalies įstatymą.

plačiau
 
Rajono moksleivių futbolo turnyras LSDP Kupiškio r. skyriaus taurėms laimėti
Rajono moksleivių futbolo turnyras LSDP Kupiškio r. skyriaus taurėms laimėti

Sublizgo sutvisko saulėje gražiosios taurės tarptautinės kategorijos irklavimo teisėjo, teisėjavusio XXXI olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire, vadovavusio Lietuvos misijoms ketveriose olimpinėse žaidynėse, Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) profesoriaus habilituoto daktaro, LSDP pirmininko pavaduotojo Algirdo Raslano rankose. Šias taures Algirdas su žmona Liudvika atvežė iš Vilniaus į Alizavą. Kovoti dėl LSDP Kupiškio r. skyriaus taurių į Alizavos pagrindinę mokyklą rugsėjo 26 dieną susirinko jaunųjų futbolininkų komandos iš septynių Kupiškio rajono bendrojo lavinimo ugdymo įstaigų.

plačiau
 
Spalio 5 dieną sveikinome mokytojus su profesine švente
Spalio 5 dieną  sveikinome mokytojus su profesine švente

Spalio 5-ąją Alizavoje mokytojavo Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos poskyrio inspektorius   Vaidas Juknevičius , civilinės saugos specialistas Nerijus Kručas, sveiko judesio mokytoja Justina Barzevičienė, Kupiškio Jaunimo centro direktorė Edita Vaitiekūnienė, kultūrinės veiklos vadybininkas ir projektų vadovas Paulius Remeikis, gimnazistė Kotryna Baronaitė.

plačiau
 
Alizavos moksleivė dalyvavo Europos saugaus eismo jaunųjų dviratininkų konkurse.
Alizavos moksleivė dalyvavo Europos saugaus eismo jaunųjų dviratininkų konkurse.

Š. m. rugsėjo 14-17 dienomis Albanijos sostinėje Tiranoje vyko 32-asis Europos saugaus eismo jaunųjų dviratininkų konkursas ETEC 2017. Susirinko 22 komandos iš įvairių Europos šalių. Konkurso rengėjai – gerai autosporto aistruoliams žinoma organizacija FIA. Ne vienas esame girdėję apie F1 ir WRC varžybas, kurios sutraukia milijonines auditorijas ir žiniasklaidos dėmesį. Jau daugelį metų FIA propaguoja saugų eismą gatvėse ir keliuose.

plačiau
 
Žygis, skirtas Piliakalnių metams
Žygis, skirtas Piliakalnių metams

2017 m. rugsėjo 22 d. Alizavos mokyklos jaunieji turistai dalyvavo nacionaliniame moksleivių žygyje po Neries regioninį parką (Vilniaus r.).

plačiau
 
Už surinktas atliekas – smagi išvyka!
Už surinktas atliekas – smagi išvyka!

                      Rugsėjo 15 d. dviem mokykliniais autobusais riedėjome į Vilnių, į NASA edukacinę programą. Molėtų plento aikštelėje mūsų laukė programos vedėjai Karolis, Evaldas ir Aurimas. Jie mums išdavė kareivišką uniformą, kurią per minutę turėjome apsirengti ir susitvarkyti. Paskui visi buvome išpiešti - užmaskuoti, kad nepastebėtų priešas. Griežtieji vedėjai mokė rikiuotės pratimų ir karinės drausmės. Sužinojome, kaip baudžiami kareiviai nesilaikantys drausmės, ką reiškia „raudona linija“ ar „sėdėti prie stalo“, kas yra „uraganas“, o kas „guba“. Savo fizinę ištvermę tikrinome bėgdami krosą ir dainuodami: „Kaip man gera ir smagu/ būryje šitų draugų!/Kaip man gera ir smagu/ bėgsiu taip lyg paryčių!“. Mokėmės netgi tylėti. Pasiskirstę į komandas ir išsirinkę lyderius rungtyniavome traukdami virvę, bėgdami su dujokauke, šaudydami į taikinius. Taip pat piešėme teritorijos planą, ieškojome dingusio krovinio, nešėme sužeistąjį, mokėmės teikti pirmąją pagalbą.

plačiau
 
Video reportažų užsiėmimai
Video reportažų užsiėmimai

Savanorė, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto studentė, Dalė Miknevičiūtė supažindino vaikus su esminėmis filmavimo taisyklėmis ir vaizdo redagavimo programų ypatybėmis. Vaikai filmavo mokyklos interjerą, gražiausius teritorijos kampelius bei kitas jų pamėgtas vietas. Filmuotą medžiagą apdorojo kompiuterio vaizdo redagavimo programomis, pritaikė garso takelius, perėjimo efektus.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20   21   22   23   24   25   26   30  40  50  60  sekantis  >>