Naujienos
Dėmesio! Psichologės konsultacijos mokykloje

Kupiškio rajono Alizavos pagrindinėje mokykloje nuo šių metų birželio mėnesio  įgyvendinamas Specialiosios pedagogikos ir psichologijos projektas „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“. Projekto trukmė – 11 mėnesių. Projektas tęsis iki 2019 m. balandžio mėnesio 30 d.
Projekto metu psichologė Violeta Sabanskienė teiks psichologinę pagalbą vaikams, jų tėvams (globėjams, rūpintojams),  pedagogams ir kitiems  įstaigos darbuotojams. Atvykę į mokyklą, tėvai galės pasinaudoti galimybe pasikonsultuoti su psichologe individuliai dėl savo vaiko ugdymo. 
Rugsėjo mėnesį psichologė didelį dėmesį skirs naujokų adaptacijai mokykloje: stebės mokinius klasėje, parengs tėvams ir mokytojams atmintines apie pirmokų bei penktokų adaptaciją mokykloje, konsultuos tėvus, vaikus, mokytojus.
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams psichologė ves grupinius užsiėmimus pagal programą „Mokomės bendrauti, pažinti save ir savo jausmus“. Užsiėmimai vaikams truks  5 mėnesius. Pradinių klasių mokiniams bus vedami grupiniai užsiėmimai socialiniams įgūdžiams lavinti.

Psichologė dalyvaus klasių valandėlėse, ves pokalbius su mokiniais klasės vadovų pasiūlytomis temomis. Mokyklos tėvų susirinkimuose skaitys paskaitas tėvams. Mokytojams ves seminarą apie savižudybių prevenciją.

plačiau
 
Pažintinė kelionė į Jūrmalą
Pažintinė kelionė į Jūrmalą

Rugsėjo 1-ąją - mokslo ir žinių dieną  Alizavos pagrindinės mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas subūrė mokyklos bendruomenės narius į pažintinę kelionę maršrutu Alizava- Jūrmala. Gero oro ir šventiškos  nuotaikos lydimi pajudėjome latviško pajūrio link.

plačiau
 
„Teatriuko“ istorijos pamoka
„Teatriuko“ istorijos pamoka

Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė naujuosius mokslo metus pradėjo prasmingu renginiu. Rugsėjo 4 d. mokyklos sode įvyko teatro „Teatriukas“ spektaklis „Žalia gyva“.

plačiau
 
Rugsėjo 3-oji – naujų mokslo metų pradžia
Rugsėjo 3-oji – naujų mokslo metų pradžia

Šiemet Rugsėjo 1-oji buvo šeštadienis, todėl Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė į mokyklą rinkosi rugsėjo 3- ąją, pirmadienį. Šiais mokslo metais į mokyklą atkeliavo šešiolika mažylių (trimečių – šešiamečių) ir , deja, tik du pirmokai. Bendras mokinių skaičius panašus, kaip ir pernai – septyniasdešimt septyni.

plačiau
 
MOKINIŲ IR JŲ TĖVELIŲ ŽINIAI

Informuojame, kad atsižvelgdami į LR švietimo ir mokslo ministerijos rekomendacijas bei Savivaldybės mokyklų siūlymus, 2018–2019 m. m. pradėsime ne rugsėjo 1-ąją, šeštadienį, bet rugsėjo 3-iąją, pirmadienį. Išsamesnė informacija apie rugsėjo 3-iąją bus paskelbta rajono laikraštyje.

Linkime mokiniams prasmingai ir įdomiai praleisti paskutinį vasaros atostogų savaitgalį su šeima!

Kultūros, švietimo ir sporto skyrius

plačiau
 
Keliaujančios architektūros dirbtuvės Alizavoje
Keliaujančios architektūros dirbtuvės Alizavoje

Liepos 3-7 dienomis, nuo 9 val. ryto iki vėlaus vakaro, Alizavos pagrindinės mokyklos kieme šurmuliavo pusšimtis įvairaus amžiaus vaikų: skambėjo linksmi balsai ir juokas, kaukšėjo kastuvai, dūzgė šlifavimo aparatai, žviegė grąžtai. Alizavos miestelio ir aplinkinių kaimų vaikai, vadovaujami Keliaujančių architektūros dirbtuvių aštuonių savanorių, kūrė savo svajonių objektą.

plačiau
 
Paskelbtas konkursas Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti

Kupiškio rajono savivaldybėje paskelbtas konkursas Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Nuoroda į pagrindinį skelbimą http://www.kupiskis.lt/lt/administracine-informacija/priemimas-i-darba/alizavos-direktorius-konkursas.html

 

 

 

plačiau
 
Turizmo diena
Turizmo diena

Birželio 14 d. Kupiškio r. Alizavos pagrindinėje mokykloje vyko Turizmo diena. Mokyklos teritorijoje dirbo Lobių ieškotojų komanda, o dviračių sporto entuziastai leidosi į 22,5 km. kelionę „Alizava – Vainiūniškio tiltas – Viežgai – Miliūnai – Palėvenėlė – Alizava“.

plačiau
 
Sporto diena
Sporto diena

Viena diena buvo skirta fiziniam aktyvumui, vaikų mėgstamiems žaidimams. „Sporto dieną“ mokiniai sumanumą ir jėgas išbandė linksmose estafetėse, žaidė futbolą ir krepšinį.

plačiau
 
Menų diena „Pro langą“
Menų diena „Pro langą“

Birželio 12 d. Alizavos pagrindinės mokyklos 5-9 klasių mokiniai buvo pakviesti į mokyklos sodą. Kiekviena klasė gavo po seną langą ir užduotį- sukurti menines instaliacijas.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  40  50  60  70  sekantis  >>