Naujienos
Menų diena „Pro langą“

Birželio 12 d. Alizavos pagrindinės mokyklos 5-9 klasių mokiniai buvo pakviesti į mokyklos sodą. Kiekviena klasė gavo po seną langą ir užduotį- sukurti menines instaliacijas.

                      Penktos klasės mokiniai ruošė „vasaros konservus“. Jie nupiešė vaizdelius, kuriuos pamatė pro klasės langą, tada bėgo į sodą ir ieškojo gamtinės medžiagos. Parsinešę kankorėžių, smėlio, samanų, įvairių šaknelių sudėjo juos į trilitrinius stiklainius ir, patalpinę savo piešinėlius, užkonservavo. Savo meninę instaliaciją penktokai pavadino „Saulėta Alizava“.

   

                      8 klasės berniukų komanda pagamino instaliaciją „Žuvis tinkle“. Įspūdingą žuvį mokiniai pagamino iš sausų pagaliukų, sumaniai perrišdami juos siūlu. 8 klasės mergaičių komandos instaliacija- „Vasaros spalvos“. Spalvotais gėlių žiedeliais išmarginusios lango rėmus, geltonais siūlais jos pavaizdavo saulutės spindulius, iš šakelių ir medžio žievės pagamino drugelius. 7 klasės mokiniai pagamino instaliaciją „Voro namai“. Iš siūlų nuraizgė tinklus, o iš eglių kankorėžių pagamino storą vorą. 6 kl. mokinių instaliacija – „Diena ir naktis“. Įspūdingiausias akcentas – žvaigždė iš medžio šakelės.

   

                      Savo meninius kūrinius mokiniai pritvirtino prie obels šakų mokyklos sode. Kiekviena grupė papasakojo apie savo kūrinėlį, įvardindami labiausiai pavykusius elementus, pasidalindami nesėkmėmis.

                      9 klasės berniukai pagamino saulės laikrodį. Medžio ripkelėse jie įdegino romėniškus skaitmenis. Saulėčiausioje mokyklos kiemo vietoje įkasė 2 m aukščio kartį ir sudėliojo laikrodžio skaičius.

                      Mokinių kūrybos akimirkas fiksavo jaunieji žurnalistai, 6 kl. mokiniai Adelė ir Auridas. Jie paruošė nuotaikingą dienos darbų pristatymą.

                      Audronė Užtupienė, dailės ir technologijų mokytoja