Naujienos
Lietuvos Respublikos Vyriausybės Padėkos šventė

Gruodžio 5 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijoje pagerbta daugiau nei 400 savanorių, kurie prisijungė prie Lietuvos atkūrimo 100-mečiui skirto projekto „Dovana Lietuvai“ ir neatlygintinai vykdė įvairiausius projektus. Šventėje dalyvavo ir Alizavos pagrindinės mokyklos atstovės – mokytojos Rima Dyraitė, Daiva Pūkienė, Gražina Kigaitė, Rasa Šlekienė ir Audronė Užtupienė.

Susirinkusius sveikino aktorius Giedrius Savickas. „Mes kiekvienas vakare pasišnekam su savo sąžine. Jūs kiekvienas galit sau vakare pasakyti: „aš buvau geras žmogus“. Lietuvai daugiau nieko nereikia. Kuo daugiau bus jūsų, tuo daugiau bus šimtmečių Lietuvai“, - sakė G. Savickas.

Į susirinkusiuosius kreipęsis premjeras Saulius Skvernelis teigė besididžiuojantis visais jais nepriklausomai nuo to, kokius projektus jie įgyvendino, bet tai padarė neverčiami ir didžiuodamiesi tuo, kad yra Lietuvos piliečiai. „Valstybė tai esame mes visi žmonės, piliečiai, ir mūsų žemė, tauta, mūsų oras, ir tai yra mūsų tėvynė, kokios kitokios mes niekada neturėjome ir neturėsime, ir nereikia prieš tėvynę protestuoti. (…) Įvertinkime tai ką turime ir didžiuokimės, kad esame Lietuvos Respublikos piliečiai, turime tėvynę, laisvę, nepriklausomą demokratinę Lietuvą, o visi kiti sunkumai praeis. Valdžios keičiasi, pasikeis, čia nieko tokio nėra, bet valstybė, piliečiai, žmonės išlieka“, - kalbėjo S. Skvernelis.

Muzikinę programą atliko Jurga Šeduikytė, desertais vaišino „Virtuvės mitų griovėjų“ komanda.

Pilietinis projektas „Dovana Lietuvai” tęsiasi. Iniciatyvos idėja – sutelkti šalies gyventojus dovanoti gerus darbus savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę Lietuvą.

         

Audronė Užtupienė, dailės ir technologijų mokytoja