Naujienos
„Mokyklinės vizijos“ konkursas

            Antrus metus iš eilės vyksta „Mokyklinės vizijos“ konkursas, kuriame  4-10 klasių mokiniai dainuoja dainas užsienio kalba t.y. angliškai ir rusiškai. Šio renginio vienas iš tikslų - skatinti moksleivius domėtis užsienio kalbomis, ugdyti gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti.

            Renginį paįvairino anglų kalbos mokytojos Daivos Pūkienės paruošti trumpi filmukai apie JAV bei Ukrainą. Moksleiviai gavo užduotis, į kurias atsakinėjo angliškai ir rusiškai. Po to 4-6 bei 10 klasių mokiniai dainavo angliškai, o 7-9 klasių mokiniai - rusiškai. Net ir komisiją turėjome iš buvusių mokinių. Tai: Eisvydė Isajevaitė, Karolina Pūkaitė, Eglė Kriovaitė bei Vilmantė Palilionytė. Moksleiviams akomponavo muzikos mokytoja Žydrūnė Rakauskaitė ir aštuntokas Valentinas Kaminskas.
 
            Džiaugėmės į mokyklą atvykusiais svečiais iš Noriūnų J.Černiaus pagrindinės mokyklos. Vadovaujami mokytojos Jūratės Kudukienės noriūniečiai ne tik žaismingai padainavo, bet ir sušoko breiką. Kadangi mokykla šiais metais švenčia savo 100 metų jubiliejų, jai padovanota knyga, kurioje - respublikinio vertimų ir iliustracijų konkurso „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojų darbai.
 
             Renginio pabaigoje mokytojos Violeta Kirstukienė ir Daiva Pūkienė apdovanojo dainorėlius padėkomis ir saldžiais prizais. Gera nuotaika ir įspūdžiai nuspalvino šią moksleiviško gyvenimo dieną.
                                                              

 
Violeta Kirstukienė,
                                 
 
Alizavos pagrindinės 
mokyklos rusų kalbos vyresn. mokytoja