Naujienos
„Mes rūšiuojam“ naujame sezone

Išvežėme 48 televizorius, 22 šaldytuvus, 7 skalbimo mašinas, 14 monitorių, 9 kompiuterius, 23 radijo imtuvus, 16 arbatinukų, 28 telefonus, 8 dulkių siurblius ir daugybę kitų smulkių namų apyvokos prietaisų.

                      Surenkant elektros ir elektroninės įrangos atliekas labai aktyvūs šį kartą buvo mūsų mokytojai: Gintaras Paškauskas, Audronė Užtupienė, Aiva Janušauskienė, Eimutis Sarsevičius, Daiva Pūkienė; techninio personalo darbuotojos: Danutė Stankuvienė, Vanda Vingerevičienė. Kaip ir praėjusį sezoną, į pagalbą atskubėjo tėveliai: Dalius Baronas, Sergejus Kočijevas, Daiva Baradinskienė, Almantas Bartkevičius, Antanas Palilionis, Raimondas Zablockis. Dėkingi aktyviems mokiniams:  Samantai ir Pauliui Šešeikoms, Aurelijai Pitrėnaitei, Rusnei Baliūnaitei, Agnei Kučinskaitei, Airidui Kukeniui, Rugilei Kigaitei, Egidijui Ablėnui, Orintai Šližytei, Ėrikui Zaicevui, Inetai Medelinskaitei, Evelinai ir Eimantui Čereškevičiams, Ignui Frozei, Martynui Baliui, Eladai Paslauskaitei. Nuoširdžiai dėkojame UAB „Grynas maistas“ projekto vadovui Erminijui Stankui už paskolintą transportą ir Alizavos seniūnijai- už garažą.

                      Už išrūšiuotas ir priduotas atliekas gausime taškų, kurias galėsime iškeisti į įvairias prekes ar paslaugas (kino bilietus, ekskursijas, keliones, karines pramogas gamtoje, sporto prekes ir t.t.).

Laukia pavasarinis etapas. Rinksime sugedusius elektroninius prietaisus, panaudotas baterijas  ir  pavasarį. Mieli gyventojai, nemeskite šių atliekų į bendrus šiukšlių konteinerius, geriau  praneškite mokiniams.