Naujienos
Šratinuko pasakėlės

Alizavos pagrindinės mokyklos laikraštuko „Šratinukas“ kūrybinė grupė nutarė didinti savo kūrybinį potencialą, drąsą bei veržlumą. Merginos priėmė pasiūlymą kurti radijo laidą internetinei radijo stočiai- Lietuvos vaikų radijas.

Lietuvos vaikų radijas- tai radijo stotis skirta vaikučiams nuo gimimo iki 10 m, žinoma, jos gali klausytis ir vyresnio amžiaus vaikai. Kadangi tai internetinė radijo stotis, klausytis jos galima visame pasaulyje. Laidų transliacijos laikas skelbiamas „Laiko Juostų“ lentelėje www.vaikuradijas.lt  Dėl laiko juostų skirtumo laidos transliuojamos du kartus per parą. Laidose nesakoma labas rytas, laba diena ar labas vakarėlis, nes kai pas mus rytas, kitur vidurdienis, vakaras ar gili naktis.

  „Šratinuko pasakėlės“- nuotaikinga ir pamokanti laidelė. Čia išgirsite ne tik įdomių bei turiningų pasakų, bet ir smagių aptarimų kartu su vaikų nuomone pačiomis įvairiausiomis temomis.

 Laidos klausykitės kiekvieną  pirmadienį – 06:05 ir 18:05.

Laida kartojama: trečiadienį – 10:05 ir 22:05; penktadienį – 08:05 ir 20:05.

Pagrindinė vedėja ir laidos montuotoja -Dalė Miknevičiūtė. Diskusijose aktyviai dalyvauja – Kotryna Baronaitė, Justina Januškaitė, Andrėja Vareikaitė, Viktorija Vareikaitė, Laura Bartkevičiūtė, Rugilė Kigaitė, Šarūnas Babachinas, Liveta Užusienytė. Pasakėles skaito – Klementina Pūkaitė, Viktorija Vareikaitė, Kotryna Baronaitė, Aistė Zablockytė, Rusnė Baliūnaitė. Klausimėlio organizatorės – Justina Januškaitė ir Laura Bartkevičiūtė.