Naujienos
Šeimos šventė „Raskime laiko pabūti kartu“

Su Šeimos diena Alizavos mokyklos bendruomenę pasveikino akordeonistė Rusnė. Moksleivė pagrojo J. S.Bacho  „Preliudiją amol“. Mokiniai sveikino savo mamytes ir tėvelius. Gražiausius žodžius tarė priešmokyklinės grupės vaikai ir jų vadovė Rima Dyraitė, pirmos ir antros klasių mokiniai ir jų mokytoja Aiva Janušauskienė, trečios ir ketvirtos klasės mokiniai ir jų mokytoja Asta Balčiūnienė. Gražiausias dainas apie mamytę, širdelę, smuiko raktelį, aitvarus dainavo pradinukų ansamblis. Mokinių muzikos vadovė mokytoja Laima Vaidilienė. Trečios- ketvirtos klasių mokiniai suvaidino kompoziciją „Džiugo šokis“. Vaikus mokė Irmina Puipaitė ir Danutė Miknevičienė. Teatriuko merginos suvaidino etiudą „Raganų turgelis“, pagal L. Klimkos knygą „Rimtos, juokingos ir graudžios istorijos apie Vilnių.“

Mokiniai mamyčių prašė pasirūpinti savimi, surasti laiko nueiti pas gydytoją ir pasitikrinti. Jie dalino mamytėms sveikatingumo projekto „Nedelsk“  lankstinukus. Šibori technika pagamintus šalikus demonstravo rankdarbių būrelio merginos. Būrelio vadovė Audronė Užtupienė. Mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas už puikias iniciatyvas padėkojo baigiančiai savo kadenciją mokyklos tarybai. Kiekvienam jos nariui įteikė po padėkos raštą ir puokštę tulpių. Paskelbė, kad dovanoja išvyką į kino filmą Babilone.

Linksmus šokius šoko pirmos ir antros, penktos klasės mokiniai, šokių grupės „Svaja“ ir „Šiuolaikiniai šokiai“. Vadovės Irmina Puipaitė ir Jolanta Užusienienė.

Atsisveikindami šventės vedėjai - penktokai Aurita Trasykytė ir Auridas Meškelis – linkėjo kiekvieniems namams šilumos ir jaukumo, savitarpio supratimo, meilės ir pagarbos. Akordeonistė Rusnė pagrojo linksmą Vytauto Mikalausko pjesę.