Naujienos
Paskutinio skambučio šventė- pasaka

Žavingąsias princeses ir dailiuosius princus į šventę atvedė gražutėliai pirmokėliai. Šia iškilminga proga juonuolius sveikino geriausios pasaulyje karalystės valdovas, Alizavos mokyklos direktorius, Gintaras Paškauskas. Teikėsi atvykti Kupiškio rajono jaunųjų ugdytojų karalystės valdovų valdovas, vicemeras Aurimas Martinka. Gražiausius žodžius surinko ir pasakė „Lipšnioji pamotė“, klasės auklėtoja Jūratė Kuliukienė. Sveikino ir laimingo skrydžio linkėjo mama, draugė, guodėja ir patarėja, pirmoji mokytoja Romalda Likienė. Iškilmingas kalbas sakė mažieji pirmokėliai. Laimino patys mylimiausi žmonės- mamos ir tėčiai. Pasveikinti veržėsi krikštovaikai, penktokai. Specialų laikraštuko „Šratinukas“ – po 10 metų“  numerį dovanojo jaunosios žurnalistės. Linksmiausias dainas dainavo jaunučių ansambliukas ir vokalinis mokyklos ansamblis.

Paskelbtos pasakiškos nominacijos. „Tauriosios žynytės“ nominacija atiteko Jūratėi Kučinskaitei. „Už tai, kad ji viską žino, bet niekam nieko nesako“. „Princo Švelniabarzdžio“ nominacija paskirta Deividui Griciūnui. „Už tai, kad jo tokia švelni barzda, kad net suabejoji, jog ji tikrai yra.“ „Princesės Amnezijonos“ nominacija atiteko Andrėjai Vareikaitei. „Už tai, kad jos galvoje vietoje atminties didžiulė duobė, kuri viską praryja tarsi juodoji skylė.“ „Princo Klajūno“ nominaciją gavo Aurelijus Kumpelis. „Už tai, kad niekada nestovi vietoje, kad daug kartų keliavo Alizavon. Už tai, kad jo kelelis tolimas ir neveža jo balti žirgai.“ „Princesės Opapupos“ nominaciją laimėjo Agnė Kučinskaitė. „Už tai, kad gerutė, meilutė, tarsi maža saulutė.“ Armandui Ablėnui įteikta „Princo Pitrilpitipililitipilio“ nominacija. „Už tai, kad darė tirli-pirli pamokų metu.“ Aira Balnevičiūtė pelnė „Tarškos- patarškos“ nominaciją. „Už tai, kad jos niekas nesugeba užčiaupti.“ Monikai Kočijevaitei atiteko „Princesės Maivospamaivos“ nominacija. „Už tai, kad jos stiliuką pastebi visi.“

Dešimtokai dėkojo mokyklos direktoriui, mokytojams, klasės auklėtojai, pirmajai mokytojai, pirmokams, penktokams. Devintokams perskaitė testamentą, įteikė mokyklos simbolinį raktą. Padainavo gražią atsisveikinimo dainą. O po visko su visais nusifotografavo.