Naujienos
Pagerbtos jaunosios recenzentės

Merginos dalyvavo Lietuvos televizijos Tūkstantmečio vaikai laidos „Metų skaitytojo konkursas“ filmavime. Tyliai atsakinėjo į dalyviams užduodamus klausimus, stebėjo, kaip sekėsi konkursantėms. Nuoširdžiai džiaugėsi nugalėtojo Ernesto pergale.

                      Po to nuvyko į leidyklą „Nieko rimto“, kur nuoširdus kolektyvas pasidalino savo darbo patirtimi. Mergaitės liko sužavėtos dailininkės Sigutės Ach dirbtuvėmis. Jauki erdvė, nuostabi vieta kūrybai. Arbatos gurkšnojimas su nepaprastai šilta Sigute paliko pačius maloniausius prisiminimus.

                      Pavaišintos nuostabiais Užgavėnių blynais Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos kavinėje, Ida ir Dalė buvo pakviestos į Dokumentų konservavimo ir restauravimo centrą. Čia joms buvo atskleista galybė Knygos atgaivinimo paslapčių. Nustebo sužinoję, kad popierių galima plauti paprastu vandeniu. Įspūdį paliko pelėsių naikinimo technika. Pirmą kartą per mikroskopą pamatė, kaip atrodo popierius. Pasirodo, jis sudarytas iš plaušelių!

                     

                      Jaunosios recenzentės laimingos, jog dalyvavo įdomiame ir turiningame projekte. Perskaitė daug vertingų knygų, mokėsi jas vertinti, gavo puikių patarimų iš profesionalių literatūros žinovių. Patirti įspūdžiai dovanotoje ekskursijoje paliko neišdildomus šiltus pėdsakus visam gyvenimui.

 

                      Danutė Miknevičienė, Alizavos pagrindinės mokyklos bibliotekininkė