Naujienos
Paminėjo tarptautinę elektronikos atliekų dieną.
Paminėjo tarptautinę elektronikos atliekų dieną.

Biologijos pamokų metu mokiniai žiūrėjo filmukus „Tausokime žemę!“ ir

„Elektroninio prietaiso laidotuvės“. Iš elektronikos ir baterijų atliekų gamino išradimus – fantastinius agregatus ir aparatus. Kūrė eilėraščius

plačiau
 
Susipažino su 3D technologijomis
Susipažino su 3D technologijomis

Spalio 12 d. grupė vyresniųjų klasių mokinių vyko į Šiaulius. Vaikų pramogų centre Išmaniojoje mokykloje vyko edukacinė pamoka – pažintis su 3D technologijomis. Iš pradžių edukatorė supažindino su 3D technologijomis ir jų panaudojimu. Paskui kiekvienas mokėsi su specialia programa programuoti žaidimo kauliuką

plačiau
 
Atvirose krašto apsaugos dienose
Atvirose krašto apsaugos dienose

Spalio 9 d.  Alizavos pagrindinės mokyklos devintos ir dešimtos klasės mokiniai dalyvavo atvirose krašto apsaugos dienose. Panevėžio Karaliaus Mindaugo husarų batalione išklausė paskaitą, dalyvavo karinėse pratybose, ragavo kareiviškos košės.

plačiau
 
Šventė mokytojams
Šventė mokytojams

Alizavos pagrindinės mokyklos taryba suorganizavo mokytojams šventę Tarptautinės  mokytojo dienos proga. Mokytojus sveikino jaunieji dainininkai, žurnalistai, dramos būrelio mokiniai, mokyklos tarybos pirmininkė Reda Petkevičienė, Alizavos seniūnijos seniūnė. 

plačiau
 
Pamokos baseine
Pamokos baseine

Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras įgyvendina projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“. Jo dėka skirta dešimt kūno kultūros ir fizinio aktyvumo edukacinių veiklų, tai yra apsilankymų Pasvalio sporto mokyklos baseine. Spalio 4 d. 8-10 klasių mokiniai išbandė pirmuosius mokymus, jų metu akcentuota sveika gyvensena, saugus elgesys vandenyje, tobulinti plaukimo įgūdžiai.

plačiau
 
Informacija dėl pamokų pateisinimo

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministras 2019 m. gegužės 14 d. įsakymu Nr. V-568 pakeitė ankstesnį 1999 11 29 įsakymą Nr. 515 „Dėl sveikatos priežiūros įstaigų veiklos apskaitos ir atskaitomybės tvarkos". Tai reiškia, kad medicininė pažyma (forma Nr. 094/a), kuria pateisinamas vaikų ir moksleivių neatvykimas į ugdymo įstaigą, ugdymo institucijoms nebebus išduodama.

Praleistas mokslo dienas dėl vaiko ligos, pateisins tėvai. Tėvų (globėjų) pateisinimas raštu (prašymas) dėl vaiko ligos laikotarpio pateisinimo yra dokumentas, kuriuo vadovaujantis bus pateisinamos praleistos pamokos.

Vaikui susirgus, ne vėliau kaip tą pa patį rytą tėvai (globėjai) informuoja klasės auklėtoją/mokytoją apie vaiko ligą. Mokiniui pasveikus tėvai (globėjai) užpildo reikiamą prašymo formą „Dėl pamokų pateisinimo“ ir perduoda ją klasės auklėtojui/mokytojui.

Tikimės sklandaus bendradarbiavimo ir konstruktyvaus požiūrio į permainas.

plačiau
 
Buvusios mokinės Vandos Pučėtaitės- Liubinienės viešnagė Alizavos mokykloje
Buvusios mokinės Vandos Pučėtaitės- Liubinienės viešnagė Alizavos mokykloje

Rugsėjo 30 d. į Alizavos mokyklą grįžo buvusi mokinė Vanda Pučėtaitė- Liubinienė. Ji atvyko susitikti su šiandieniniais mokiniais, kad papasakotų savo sėkmės istoriją, kuri padrąsintų jaunąją kartą ir paskatintų dar labiau pasitikėti savo jėgomis. Viešnia atvyko ne tuščiomis rankomis. Prieš keletą dienų į mokyklą atkeliavo Vandos Liubinienės tapytų paveikslų paroda „Lopas prie lopo“. Ryškiaspalviais paveikslais išpuošta aktų salė Mokytojo dienos išvakarėse - nuostabi menininkės dovana mokyklos bendruomenei.

plačiau
 
Už surinktas atliekas – smagi MOKSLININKO PROGRAMA!
Už surinktas atliekas – smagi MOKSLININKO PROGRAMA!

Kasmet Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai ir jų tėveliai labai aktyviai renka elektros ir elektroninės įrangos atliekas, jas pridavę „Mes rūšiuojam“ organizatoriams gauna taškų-eurų, kuriuos naudoja įdomioms pramogoms. Šių taškų dėka rugsėjo 25 d. pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę pasinerti į tikro mokslininko gyvenimą. Nuotaikingas pamokas vaikams pravedė būsimas gydytojas iš Lietuvos medicinos ir sveikatos universiteto, studentas Elvinas.

                      Tą dieną mažieji narsuoliai išbandė Tesla mašinos veikimą – elektros energijos smūgį    ( tik 50 kartų mažesnį negu tikras!). Stebėjo žaibų susidarymą plazmos rutulyje. Kiekvienas 

plačiau
 
Garbingas LAS jaunųjų dviratininkų komandos pasirodymas Europos saugaus eismo konkurse
Garbingas LAS  jaunųjų dviratininkų komandos pasirodymas Europos saugaus eismo konkurse

Ženevoje (Šveicarija) baigėsi 34-asis saugaus eismo konkursas ETEC-2019 (European traffic education contest). Pagal konkurso reglamentą, komandą sudaro keturi 10-12 metų vaikai ir du treneriai. Vaikams teko atlikti 8 praktinio važiavimo dviračiu ir teorines užduotis.

  LAS (Lietuvos automobilininkų sąjunga) komandą sudarė vaikai iš įvairių Lietuvos kampelių. Rimgailė Mergiūnaitė-Kupiškio raj. Alizavos pagr. mokykla, Milė Jankauskaitė-Kalvarijos progimnazija, Julius Grinkevičius-Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija, Ugnius Tamašauskas-Marijampolės raj. Sasnavos pagr. mokykla. Komandą konkursui parengė mokytojai Benius Jankevičius ir Neringa Jankauskienė.   Viso į Ženevą susirinko 22 komandos iš įvairių Europos šalių.

plačiau
 
Ekspedicija visureigiais: miško slepiamos vertybės
Ekspedicija visureigiais: miško slepiamos vertybės

Įgyvendinant Kupiškio r. savivaldybės dalinai finansuotą jaunimo iniciatyvų projektą rugsėjo 14 d. Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė, Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos atstovai, svečiai iš Skapiškio pagrindinės mokyklos išsiruošė į žygį – aplankyti Zasinyčių miške esantį mitologinį kalnelį Dijokalnis, ant jo paklausyti Gedimino Žilio koncerto, Laimučio Vasilevičiaus sekamų mitologinių pasakų.

plačiau
 
<<  ankstesnis  6   7   8   9   10   11   12   20  30  40  50  60  70  sekantis  >>