Naujienos
Žaidėme kvadratą
Žaidėme kvadratą

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai: Rimgailė Mergiūnaitė, Evelina Čereškevičiūtė, Matas Rasimavičius, Erikas Kiela dalyvavo rajoninėse kvadrato varžybose. Šį kartą žaidėme jungtinėje komandoje su antašaviečiais. Tai buvo nauja patirtis, nes ne tik teko žaisti prieš nepažįstamus priešininkus, bet ir būti mišrioje komandoje.

plačiau
 
Paminėjome tarptautinę Tolerancijos dieną!
Paminėjome tarptautinę Tolerancijos dieną!

Minint tarptautinę Tolerancijos dieną dešimtos klasės mokiniai pagamino Tolerancijos Švyturį. Mokiniai iškirpo iš geltono popieriaus spindulius. Ant jų užrašė žodžius: PAGARBA, PAKANTUMAS, PADĖKA, PAGALBA, DRAUGYSTĖ ir kt., o penktos klasės mokiniai visiems palinkėjo būti pakančiais kitokiai nuomonei, kitokiai rasei, kitokiai religijai, kitokiai socialinei grupei ir gerbti vieniems kitus.

plačiau
 
Netradicinė pamoka miestelio gaisrinėje
Netradicinė pamoka miestelio gaisrinėje

Devintos klasės mokiniai integruotų technologijų pamokos metu lankėsi  Kupiškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Alizavos ugniagesių komandoje. Mokinius priėmė tą dieną budėję ugniagesiai Artūras Jonutis ir Darius Jasinskas. Jie išsamiai papasakojo apie ugniagesio profesijos sunkumus ir įdomybes, apie galimybes mokytis, supažindino su automobilio įranga. 

plačiau
 
Šventė su šiaurietiškomis tradicijomis
Šventė su šiaurietiškomis tradicijomis

Šiaurės šalių literatūros savaitę „Šventės šiaurės šalyse“ Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė paminėjo spalvinga Šviesos ir žodžio švente. Šventėje dalyvavo Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai bei mokytojai, Kupiškio r. savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius Algirdas Venskus, pasakorius iš Panevėžio Laimutis Vasilevičius.

plačiau
 
Mokymų ciklas apie savižudybių prevencijos programą
Mokymų ciklas apie savižudybių prevencijos programą

Mokykla nuo rugsėjo mėnesio pradėjo įgyvendinti Savižudybių prevencijos programą. Spalio 8 d. psichologė Aušra Jonkutė iš Nacionalinės švietimo agentūros vedė mokymus bendruomenei. Jose dalyvavo mokytojai ir 9-10 klasių mokinių tėvai. Lapkričio 8 d. mokiniai dalyvavo apklausoje apie tarpusavio santykius su bendraamžiais ir tėvais, jiems kylančias problemas ir jų sprendimo būdus. Mokyklos savižudybių prevencijos komanda pradėjo mokymus Utenoje. Programa tęsis 3 metus.

 

plačiau
 
Bendradarbiaujame su policininkais
Bendradarbiaujame su policininkais

Šiais mokslo metais  rugsėjo mėnesį mokykloje saugaus eismo pamoką pradinių klasių mokiniams vedė policijos pareigūnė Ineta Baronaitė. Pareigūnė priminė kelių eismo taisykles, kaip saugiai ateiti  ar atvažiuoti į mokyklą ir grįžti iš jos namo. Visus mokinukus nudžiugino Amsis.

 8-10  klasių mokiniai dalyvavo Policijos ir bendruomenės šventėje. Mokiniai susipažino su policininko profesija, su policijos įranga. Vaišinosi kareiviška koše.

Spalio mėnesį bendruomenių pareigūnė skaitė paskaitą 7 klasės mokiniams tema „Nepilnamečių teisinė atsakomybė“.

plačiau
 
Dalyvauja „Mes rūšiuojam“ konkursuose
Dalyvauja „Mes rūšiuojam“ konkursuose

Alizavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai, nupiešę išradimus iš elektronikos ir baterijų atliekų, dalyvauja aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojam“ piešinių konkurse.

7-10 klasių mokiniai grupelėse iš el. atliekų ir baterijų sumontavę įvairius gamtosauginius prietaisus, apie juos sukūrė šmaikščius eilėraštukus. Mokinių eilėraštukai išsiųsti „Mes rūšiuojam“ projekto organizatoriams.

plačiau
 
Jaunosios kulinarės gamino iš špinatų
Jaunosios kulinarės gamino iš špinatų

Tradiciniu tapęs mokinių kulinarinis konkursas vėl visus sukvietė į Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją. Šių metų tema – „Viskas iš špinatų“. Jau trečią kartą kulinariniame konkurse dalyvavo Alizavos pagrindinės mokyklos mokinės: Milda Balnevičiūtė ir Elada Paslauskaitė. 

plačiau
 
Dovanų – pilnos kuprinės!
Dovanų – pilnos kuprinės!

Tarptautinis Vilniaus klubas ROTARACT nudžiugino Alizavos pagrindinės mokyklos pirmokus. Įgyvendindamas projektą „Kuprinės“, klubas padovanojo vaikams kuprines, pilnas mokyklinių priemonių: sąsiuvinių, spalvotų pieštukų, rašiklių, pratybų. Berniukai ir mergaitės pasipuošė mėlynais ir rožiniais sportiniais kostiumais ir sportiniais bateliais.  

plačiau
 
Pamoka medienos įmonėje
Pamoka medienos įmonėje

Netradicinė 9 klasės integruota technologijų pamoka vyko Alizavos medienos įmonėje UAB „Medienos sprendimai“. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  5   6   7   8   9   10   11   20  30  40  50  60  70  sekantis  >>