Naujienos
Muzika troliui
Muzika troliui

 Alizavos pagrindinės mokyklos 4-7 klasių mokiniai dalyvavo Norvegijos karalystės ambasados kartu sul eidykla „Nieko rimto“ organizuotame projekte „Muzika troliui“. Mokiniai su savo mokytojomis skaitė V. Palčinskaitės knygą „Muzika troliui“. Tai knyga apie Norvegijos kultūrą, žmones, gamtą, na ir žinoma, trolius. Perskaitę vaikai diskutavo, lygino savo ir norvegų mokyklas, mokinių elgesį. Klausėsi nuostabių E.Grygo pjesių fortepijonui. Po to piešė pagal E.Grygo pjeses.

plačiau
 
Prasminga diena
Prasminga diena

Susipažinti su Dievo Gailestingumo atspindžiais senajame lietuvių liaudies mene bei Angelų skulptūromis Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai, vadovaujami tikybos mokytojos Rasos Šlekienės, vyko į Anykščių Sakralinį meno centrą.

plačiau
 
Gailestingumo šventėje ir alizaviečiai
Gailestingumo šventėje ir alizaviečiai

Gegužės 20 d. Alizavos pagrindinės mokyklos 7-8 ir 9-10 klasių komandos dalyvavo viktorinos „Šventieji Dievo Gailestingumo liudytojai“finale, kuri vyko Panevėžio vyskupijos Sielovados centre.

plačiau
 
Dovanos geriausiems
Dovanos geriausiems

Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos direktoriaus 2011 m. gegužės 17 d. Nr.V-99 įsakymu paskirti apdovanojimai už labai aktyvias ir prasmingas „Drąsinkime ateitį“ projekto veiklas . 

plačiau
 
Viešai pagerbti geriausieji
Viešai pagerbti geriausieji Nacionalinis projektas „Drąsinkime ateitį“,siekdamas atsidėkoti 902 Lietuvos mokykloms už nuoširdų ir prasmingąbendradarbiavimą surengė „Paskutinio skambučio“ šventę, kurioje pasirodėryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės ir buvo apdovanojamos aktyviausios,drąsiausios, sėkmingiausios europietiškiausios, pilietiškiausios,ekologiškiausios, interaktyviausios mokyklos. Jų tarpe net 2 iš Kupiškiorajono! Subačiaus gimnazija ir Alizavos pagrindinė mokykla. Alizavos pagrindineisuteikta labai garbinga IŠRADINGIAUSIOS mokyklos nominacija.
plačiau
 
„Pavasario spindulys 2011“
„Pavasario spindulys 2011“

Siekiant populiarinti užsienio kalbas, geriau pažinti anglų ir rusų tautų kultūras, tradiciškai Kupiškio rajono Alizavos pagrindinėje mokykloje vyko dainų šventė „Pavasario spindulys“. Kiekviena klasė mokėsi dainuoti  po anglišką ir rusišką dainą.Šventės metu buvo renkama geriausia angliška ir geriausia rusiška daina. Šį kartą vertintojais buvo dešimtokai.

plačiau
 
Patikrinome žinias apie Kupiškio miškus
Patikrinome žinias apie Kupiškio miškus

 

Gegužės 4 d. Antašavos pagrindinėje mokykloje vyko Kupiškio rajono JMB konkursas. Tema – Kupiškio miškai. Komandos – po 5 būrelio narius-pademonstravo namų darbus: plakatą „Gamta- mūsų namai“, prisistatymą bei pačių padarytą lesyklėlę. Tada visi sprendė testą apie Šimonių girią. Specialias užduotis atliko urėdai. Po to sekė- praktinė užduotis. Reikėjo įvardinti miško darbams naudojamus įrankius: rėžtuką, kardą, apsaugą medeliams, kampų matuoklę, peiliuką medžiams skiepyti, ugnies gesintuvą, vabzdžių gaudyklę ir t.t. 

 

plačiau
 
Grįžo asmeniniu pavyzdžiu drąsinti jaunąją kartą
Grįžo asmeniniu pavyzdžiu drąsinti jaunąją kartą

Balandžio 30 d., šeštadienį, Kupiškio rajono Alizavos pagrindinėje mokykloje šurmuliavo neįprastai pasipuošę vyresniųjų klasių mokiniai. Jie laukė ypatingų svečių. Į mokyklą sugrįžo XVI laidos absolventas, šiandien fizikos mokslų daktaras, VU fizikos fakulteto akademinių reikalų prodekanas Kazimieras Glemža ir , 1984 m. po aštuonių klasių mokyklą palikęs, šiandien - Kupiškyje garsus verslininkas, UAB „Velseka“ direktorius Aidas Rudinskas. 

plačiau
 
Rašytojo diskusija su skaitytojais
Rašytojo diskusija su skaitytojais

Alizavos pagrindinės mokyklos 6-10 klasių mokiniai skaitė Metų rinkimų knygas ir, kaip dauguma visos Lietuvos paauglių, savo balsus atidavė Vytauto Račicko romanui „Baltos durys“. Mokiniai neslėpė savo susižavėjimo šia knyga ir labai troško susitikimo su knygos autoriumi. Mokinių  pageidavimus išsiunčiau gerb. V. Račickui į elektroninį paštą ir, visų begaliniam džiaugsmui, rašytojas, metęs visus darbus į šalį, atvyko į nuošalią mūsų mokyklą pakalbėti su savo knygos skaitytojais. 

plačiau
 
Konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ nugalėtoja –alizavietė !
Konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ nugalėtoja –alizavietė !

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro organizuotame konkurse „„Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ . Vieni kūrė patriotines dainas, kiti- vaizdo klipus, treti piešė piešinius, ketvirti kūrė instaliacijas. Geriausieji darbai buvo išsiųsti konkurso organizatoriams.

                      Aštuntos klasės mokinės Lauros Lauciūtės instaliacija „Be kaltės“ laimėjo pirmąją vietą! Laura su savo mokytoja Audrone Užtupiene dalyvavo konkurso uždarymo šventėje, apdovanotos padėkos raštais ir vertingomis knygomis.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  63   64   65   66   67   68   69   70  sekantis  >>