Naujienos
Meno receptai dešimtmečiui
Meno receptai dešimtmečiui

       Vasario 3 d. Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos parodų salėje atidaryta rajono dailės mokytojų paroda „Kūrybos erdvės“. Tai dešimtoji paroda, kurioje autoriai  dalinasi meno kūrybos receptais. Ištikima šios parodos autorė –Alizavos pagrindinės mokyklos dailės ir technologijų mokytoja Audronė Užtupienė. Šį kartą Audronė kviečia žiūrovą skanauti, o siūlomas receptas apibendrina viso dešimtmečio kūrėjų pastangas.

                      

plačiau
 
Apie Forumo teatro metodą
Apie Forumo teatro metodą

Praėjo dar nedaug laiko, kad galėtume girtis nuveiktais dideliais darbais. Galima drąsiai teigti tiktai, kad Forumo teatro metodas pažadino iš apatijos visus mokyklos paauglius- tinginėlius. Vaikai labai nori vaidinti. Entuziazmas didžiulis. Vaidindami jie įsijaučia į kito padėtį, paaugliai norom nenorom susimąsto. Forumo teatro metodą integravome į dorinio ugdymo pamokas, mokiniai noriai sutinka vaidinti ir po pamokų. Organizuojant išvyką į Kupiškio Jaunimo centrą savanorių nesutalpino autobusas. 

plačiau
 
Apie jaunimo politiką
Apie jaunimo politiką Sausio 30 d. Alizavos pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai bendravo su Kupiškio rajono jaunimo reikalų koordinatoriumi Vytautu Knizikevičiumi ir Kupiškio jaunimo centro „Po laiptais“ direktore Gaila Matulyte
plačiau
 
Smagi žiemos šventė miške
Smagi žiemos šventė miške Sausio 26d. viso rajono jaunieji miško bičiuliai susirinko į Kupiškio girininkijos Mirabelio mišką. Čia įvyko tradicinė Žiemos šventė. Visų rajono mokyklų JMBB smagiai lenktyniavo įdomiose rungtyse. Tai rąsto pjovimo, malkų krovimo, „šerno tempimo“ ir vinių kalimo rungtyse.
plačiau
 
„KeiSkSieK“!
„KeiSkSieK“!

Sausio 19-21 dienomis Alizavos pagrindinėje mokykloje vyko projekto „Socialinis siekis“  3 dienų mokymai. Aktyviai dalyvavę 8-10 klasių mokiniai įgijo žinių apie alternatyvų laisvalaikį bei Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros veiklą.

                                      

plačiau
 
Diskutavome apie Metų knygas
Diskutavome apie Metų knygas

Alizavos pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai, pradinukai ir penktokai dalyvauja Metų knygos-2011 rinkimuose. Kiekviena klasė pasirinko po knygą, ją perskaitė ir su savo mokytojomis paruošė gražius jų pristatymus.

plačiau
 
Knygos reklama
Knygos reklama

 

      Sausio 18 d. po pamokų sugūžėjome visi į literatūrinę popietę „Knygos reklama“. Kiekviena klasė, pasirinkusi labiausiai patikusią perskaitytą knygą, paruošė išradingą reklamą. 

plačiau
 
„Piliečio žadintuvas“ nepalieka abejingų
„Piliečio žadintuvas“ nepalieka abejingų

Šį kartą susirinkome padiskutuoti, kas yra lyčių vaidmenys, stereotipai ir kokią įtaką jie daro mūsų kasdieniniam gyvenimui bei santykiams su aplinkiniais.

plačiau
 
2012 m. Sausio 13 d. Alizavos mokykloje
2012 m. Sausio 13 d. Alizavos mokykloje     Sausio 13-osios rytą pasitikome uždegę žvakeles mokyklos languose. 
plačiau
 
Dainų dainelėje
Dainų dainelėje

Sausio 11 d. Kupiškio muzikos mokykloje įvyko Lietuvos televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajoninis atrankos turas. Labai gražiai šiame konkurse pasirodė Alizavos pagrindinės mokyklos 2-6 klasių mokinių ansamblis. Tai- šeštokė Liveta Užusenytė, penktokai- Justina Januškaitė ir Laurynas Vareika, ketvirtokai- Aistė Zablockytė ir Justas Puzelis, trečiokė Violeta Tautavičiūtė ir antrokė Rusnė Baliūnaitė. Ansambliuką dainuoti išmokė muzikos mokytoja Žydrūnė Rakauskaitė.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  57   58   59   60   61   62   63   70  sekantis  >>