Naujienos
Grįžo asmeniniu pavyzdžiu drąsinti jaunąją kartą
Grįžo asmeniniu pavyzdžiu drąsinti jaunąją kartą

Balandžio 30 d., šeštadienį, Kupiškio rajono Alizavos pagrindinėje mokykloje šurmuliavo neįprastai pasipuošę vyresniųjų klasių mokiniai. Jie laukė ypatingų svečių. Į mokyklą sugrįžo XVI laidos absolventas, šiandien fizikos mokslų daktaras, VU fizikos fakulteto akademinių reikalų prodekanas Kazimieras Glemža ir , 1984 m. po aštuonių klasių mokyklą palikęs, šiandien - Kupiškyje garsus verslininkas, UAB „Velseka“ direktorius Aidas Rudinskas. 

plačiau
 
Rašytojo diskusija su skaitytojais
Rašytojo diskusija su skaitytojais

Alizavos pagrindinės mokyklos 6-10 klasių mokiniai skaitė Metų rinkimų knygas ir, kaip dauguma visos Lietuvos paauglių, savo balsus atidavė Vytauto Račicko romanui „Baltos durys“. Mokiniai neslėpė savo susižavėjimo šia knyga ir labai troško susitikimo su knygos autoriumi. Mokinių  pageidavimus išsiunčiau gerb. V. Račickui į elektroninį paštą ir, visų begaliniam džiaugsmui, rašytojas, metęs visus darbus į šalį, atvyko į nuošalią mūsų mokyklą pakalbėti su savo knygos skaitytojais. 

plačiau
 
Konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ nugalėtoja –alizavietė !
Konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ nugalėtoja –alizavietė !

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro organizuotame konkurse „„Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ . Vieni kūrė patriotines dainas, kiti- vaizdo klipus, treti piešė piešinius, ketvirti kūrė instaliacijas. Geriausieji darbai buvo išsiųsti konkurso organizatoriams.

                      Aštuntos klasės mokinės Lauros Lauciūtės instaliacija „Be kaltės“ laimėjo pirmąją vietą! Laura su savo mokytoja Audrone Užtupiene dalyvavo konkurso uždarymo šventėje, apdovanotos padėkos raštais ir vertingomis knygomis.

plačiau
 
Akcija „Alizavos mokykla žaliausia!“
Akcija „Alizavos mokykla žaliausia!“

 Alizavos mokyklos„Drąsinkime ateitį“ koordinacinė grupė visus visus: ir didelius, ir mažus –pakvietė pasirūpinti saugiu elektroninių atliekų išgabenimu.

plačiau
 
Viktorinoje buvome geriausi!
Viktorinoje buvome geriausi! Balandžio 14 d. Kupiškio rajono tikybos viktorinoje„Šventieji-Dievo gailestingumo liudytojai“ alizaviečių 7-8 kl. ir  9-10 kl. komandos nuskynė pergalę.
plačiau
 
DARĖM su puikia nuotaika!
DARĖM su puikia nuotaika!

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai taip pat įsijungė įvisuotinę akciją „Darom- 2011“.

                      Balandžio 13d. 10 klasės mokiniai rinko šiukšles nuo Repeniškio miško pakelių linkLapkalnio poilsiavietės. Atliekas rūšiavo: į vienus maišus dėdami stiklą, įkitus- plastmasę.
plačiau
 
Oranžinio kamuolio užrašai
Oranžinio kamuolio užrašai

Alizavos pagrindinė mokykla kasmet dalyvauja respublikiniamemoksleivių meninių projektų konkurse „Knyga“. Šių metų tema- „Oranžiniokamuolio užrašai“.

                      Mokiniai išįvairių antrinių žaliavų kūrė menines knygas apie krepšinį ir jo istoriją.
plačiau
 
Išsirinkome kandidatą į LMP
Išsirinkome kandidatą į LMP Mūsų mokiniai aktyviai atsiliepė į Lietuvos švietimo ministerijos,Pilietinių iniciatyvų centro bei Lietuvos respublikos vyriausiosios rinkimųkomisijos raginimus organizuoti rinkimus į 6-ąjį Lietuvos moksleiviųparlamentą. Kandidatais į LMPAlizavos mokykloje sudaryta  rinkimųkomisija užregistravo Agnę Kavaliauskaitę (9 kl.), Mindaugą Eiduką  (10 kl.), Kornelijų Pūką (10 kl.). 
plačiau
 
Prasmingiems darbams įkvepiantis renginys
Prasmingiems darbams įkvepiantis renginys

„Dideli ir maži turi pagalvot,

Kad gamta- tai namai, reikia ją tausot.

Gal atsitiks, kad ateity

Paskęsim dūmų kamuoly

Tu tai pakeisti gali!...“-

                      dainavome kovo 21d. rytą, susibūrę mokyklos kieme Žemės dienos paminėjimui.

 

plačiau
 
Žiemos šventė Subačiaus miške
Žiemos šventė Subačiaus miške

Kovo 10 d. Alizavos pagrindinės mokyklos JMBB „Ramalina“kartu su kitų Kupiškio rajono mokyklų jaunaisiais miškininkais dalyvavo Žiemospalydų šventėje Subačiaus girininkijos miške. Į šventę moksleivius pakvietė Kupiškio miškų urėdijos darbuotojai bei Kupiškio rajono savivaldybės švietimoir kultūros skyriaus atstovai.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  56   57   58   59   60   61   62   sekantis  >>