Naujienos
Dailės plenere
Dailės plenere

Į Kupiškio etnografinio muziejaus projektą „Baroko ir klasicizmo laikotarpio paslėpti lobiai Kupiškio rajone“, kurį remia Lietuvos paveldo departamentas, pirmąjį renginį- Dailės plenerą- Palėvenės dvare buvo pakviesti ir Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai.

                      Jaunieji meno mylėtojai išbandė save barokinių kostiumų kūrime, fotografijoje, tapyboje, žemės mene. Netradicinis renginys netradicinėje aplinkoje paliko mokiniams gilų įspūdį.

 

plačiau
 
Šauniausio penktoko rinkimai
Šauniausio penktoko rinkimai

 

Paskutinę mokslo metų dieną Alizavos pagrindinės mokyklos penktokai išsiruošė į turistinį žygį prie Lapkalnio poilsiavietės. Jų žygio tikslas- išsiaiškinti šauniausią penktoką, šauniausią penktokę, šauniausią mamą ir šauniausią tėtį.

 

plačiau
 
Dovana mokyklai
Dovana mokyklai

 Alizavos pagrindinės mokyklos  XII laidos dešimtokai paliko mielą dovanėlę savo mylimai mokyklai. Ant koridoriaus sienos šalia valgyklos jie nupiešė paukštį, sūpynes, knygas, obuolį... ir parašė padėkos žodžius kiekvieno dalyko mokytojui.

                      

plačiau
 
Muzika troliui
Muzika troliui

 Alizavos pagrindinės mokyklos 4-7 klasių mokiniai dalyvavo Norvegijos karalystės ambasados kartu sul eidykla „Nieko rimto“ organizuotame projekte „Muzika troliui“. Mokiniai su savo mokytojomis skaitė V. Palčinskaitės knygą „Muzika troliui“. Tai knyga apie Norvegijos kultūrą, žmones, gamtą, na ir žinoma, trolius. Perskaitę vaikai diskutavo, lygino savo ir norvegų mokyklas, mokinių elgesį. Klausėsi nuostabių E.Grygo pjesių fortepijonui. Po to piešė pagal E.Grygo pjeses.

plačiau
 
Prasminga diena
Prasminga diena

Susipažinti su Dievo Gailestingumo atspindžiais senajame lietuvių liaudies mene bei Angelų skulptūromis Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai, vadovaujami tikybos mokytojos Rasos Šlekienės, vyko į Anykščių Sakralinį meno centrą.

plačiau
 
Gailestingumo šventėje ir alizaviečiai
Gailestingumo šventėje ir alizaviečiai

Gegužės 20 d. Alizavos pagrindinės mokyklos 7-8 ir 9-10 klasių komandos dalyvavo viktorinos „Šventieji Dievo Gailestingumo liudytojai“finale, kuri vyko Panevėžio vyskupijos Sielovados centre.

plačiau
 
Dovanos geriausiems
Dovanos geriausiems

Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos direktoriaus 2011 m. gegužės 17 d. Nr.V-99 įsakymu paskirti apdovanojimai už labai aktyvias ir prasmingas „Drąsinkime ateitį“ projekto veiklas . 

plačiau
 
Viešai pagerbti geriausieji
Viešai pagerbti geriausieji Nacionalinis projektas „Drąsinkime ateitį“,siekdamas atsidėkoti 902 Lietuvos mokykloms už nuoširdų ir prasmingąbendradarbiavimą surengė „Paskutinio skambučio“ šventę, kurioje pasirodėryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės ir buvo apdovanojamos aktyviausios,drąsiausios, sėkmingiausios europietiškiausios, pilietiškiausios,ekologiškiausios, interaktyviausios mokyklos. Jų tarpe net 2 iš Kupiškiorajono! Subačiaus gimnazija ir Alizavos pagrindinė mokykla. Alizavos pagrindineisuteikta labai garbinga IŠRADINGIAUSIOS mokyklos nominacija.
plačiau
 
„Pavasario spindulys 2011“
„Pavasario spindulys 2011“

Siekiant populiarinti užsienio kalbas, geriau pažinti anglų ir rusų tautų kultūras, tradiciškai Kupiškio rajono Alizavos pagrindinėje mokykloje vyko dainų šventė „Pavasario spindulys“. Kiekviena klasė mokėsi dainuoti  po anglišką ir rusišką dainą.Šventės metu buvo renkama geriausia angliška ir geriausia rusiška daina. Šį kartą vertintojais buvo dešimtokai.

plačiau
 
Patikrinome žinias apie Kupiškio miškus
Patikrinome žinias apie Kupiškio miškus

 

Gegužės 4 d. Antašavos pagrindinėje mokykloje vyko Kupiškio rajono JMB konkursas. Tema – Kupiškio miškai. Komandos – po 5 būrelio narius-pademonstravo namų darbus: plakatą „Gamta- mūsų namai“, prisistatymą bei pačių padarytą lesyklėlę. Tada visi sprendė testą apie Šimonių girią. Specialias užduotis atliko urėdai. Po to sekė- praktinė užduotis. Reikėjo įvardinti miško darbams naudojamus įrankius: rėžtuką, kardą, apsaugą medeliams, kampų matuoklę, peiliuką medžiams skiepyti, ugnies gesintuvą, vabzdžių gaudyklę ir t.t. 

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  55   56   57   58   59   60   61   sekantis  >>