Naujienos
Įspūdžiai iš Vasaros lyderių akademijos
Įspūdžiai iš Vasaros lyderių akademijos

Vasaros lyderių akademijoje buvau ir pernai, tačiau viskas mane vis dar maloniai stebino ir džiugino lyg pirmąjį kartą. Išmokau daug naujo, išreiškiau save, įgijau daugiau pasitikėjimo savimi.

plačiau
 
Linksmai pasitiko vasarą
Linksmai pasitiko vasarą

Alizavos pagrindinės mokyklos šeštokai su savo auklėtojais vasarą pasitiko smagioje iškyloje prie Kupiškio marių.

plačiau
 
„Vasaros lyderių akademijoje“
„Vasaros lyderių akademijoje“

Net keturi aktyvūs Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai: Dalė Miknevičiūtė, Andrėja Vareikaitė, Aldas Kavaliauskas ir Armandas Ablėnas,- liepos 23-29 dienomis stovyklavo projekto „Neformalaus ugdymo iniciatyvų sistemos „Drąsinkime ateitį“, skirtos asmenybės bendrųjų gebėjimų ugdymui, diegimas bendrojo lavinimo mokyklose“, finansuojamo Europos socialinio fondo lėšomis, stovykloje Giruliuose „Vasaros lyderių akademija“. Kartu su kitais 108 Lietuvos mokyklų mokiniais jie išklausė „Komandinio darbo“, „Meno diskutuoti“, „Idėjų generavimo“ ir „Organizatoriaus ABC“ teorinius bei praktinius kursus. Jaunuoliai aktyviai dalyvavo kūrybinių, sportinių, interaktyvių, orientacinių užduočių vykdyme, diskusijose, įgijo organizacinių žinių bei gebėjimų, išmoko dirbti komandoje ir sutarti tarpusavyje, konstruktyviai diskutuoti, išmoko ne tik kurti, bet ir įgyvendinti sukurtas idėjas.

plačiau
 
„Susivienykime ekologijai!“
„Susivienykime ekologijai!“

Kupiškio rajono Alizavos pagrindinė mokyklos bendruomenė,  dalydamasi savo patirtimi apie atliktą darbą renkant elektros ir elektroninės įrangos atliekas, dalyvauja Europos mastu rengiamame „Kartų dialogas mokykloje“ konkurse. Nuotraukos ir aprašymai patalpinti generations@school galerijoje (projektas „Susivienykime ekologijai!).

plačiau
 
Susipažinome su Lietuvos pokario istorija
Susipažinome  su Lietuvos pokario istorija

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro organizuoto konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatai liepos 8- 14 d. poilsiavo istorinėje pažintinėje vasaros stovykloje Panevėžio rajone Pajuostės kaime Karaliaus Mindaugo motorizuotame pėstininkų batalione. Tarp stovyklautojų ir alizavietė devintokė Dalė Miknevičiūtė, savo fotomontažu „Vaiko žiūrėjimas“ iškovojusi konkurse 3 vietą.

plačiau
 
Meno šventėje
Meno šventėje

Birželio 1 d. Kupiškio rajono vaikų meno šventėje " Gimtinės slenksčio pakylėti" dalyvavo ir Alizavos pagrindinės mokyklos jaunieji dainininkai. Šventė vyko Kupiškio L. Stuokos - Gucevičiaus aikštėje. Alizavos mokyklos jaunučių choras kartu su kitais rajono mokyklų kolektyvais atliko 4 dainas : „ Mūsų mylimos mamos“,  „Tavo vardas Lietuva“, „ Žąsinas“ ir  „Vabaliukas Jonas“. Šventės metu vaikai galėjo stebėti šokių kolektyvų, instrumentinių grupių pasirodymus. Mažuosius dainuoti mokė, o taip pat paruošė spalvingą atributiką ( žibutes ir skareles) muzikos mokytoja Žydrūnė Rakauskaitė.

plačiau
 
Linksmosios rungtys
Linksmosios rungtys

Alizavos pagrindinėje mokykloje birželio 8d. po iškilmingosios vėliavos nuleidimo ceremonijos JMB „Ramalina“ pakvietė mokinius ir mokytojus į linksmąsias rungtis: rąsto pjovimą, labirintą tarp medžių, vinių į rastą kalimą plaktuku, kankorėžių į krepšį mėtymą. Norinčių išbandyti jėgas atsirado daug. Vieniems sekėsi puikiai, kitiems prasčiau, bet buvo labai linksma. Patyrę daug įvairiausių emocijų, linksmi ir laimingi atsisveikinome iki kitų mokslo metų.

plačiau
 
Paskutinis skambutis Alizavos mokykloje
Paskutinis skambutis Alizavos mokykloje

Gegužės 25 d. Paskutinis skambutis nuaidėjo Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos 13 laidos dešimtokams. Gražią atsisveikinimo šventę jiems suruošė devintokai su savo auklėtoja Audrone Užtupiene. 

plačiau
 
Alizaviečių „Sodėlis“- Zalvynėje
Alizaviečių „Sodėlis“- Zalvynėje

Birželio 9-10 dienomis Zarasuose vyko tradicinis Lietuvos folklorų kolektyvų sambūris, kuriame dalyvavo ir Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos etnografinis ansamblis „Sodėlis“ (vadovė mokytoja Žydrūnė Rakauskaitė).

plačiau
 
Šventėme nacionalinę Švedijos dieną
Šventėme nacionalinę Švedijos dieną

Šiais metais visus Švedijos nacionalinės dienos renginius vienija bendra tema –
„Linkėjimai ateičiai“. Švedijos ambasada pakvietė į kūrybinį projektą ir Alizavos pagrindinės mokyklos mokinius.  6-9 klasių mokiniai piešė piešinius, kuriuose išsakė savo svajones, parodė, kokią jie mato savo ateitį po 10 metų. Piešiniai buvo išsiųsti į Švedijos ambasadą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50   51   52   53   54   55   56   60  70  sekantis  >>